sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ludzie w USA wariują..

marmur

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie w USA wariują..

Szkoda tylko że jest tak przy głośnych sprawach (politycznych) w innym wypadku zapomnij….



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie w USA wariują..

Palisander walnij.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie w USA wariują..

Właśnie. Nawet, jeśli słychać. Kilka razy do roku można się przemęczyc. Beth, nikt co tydzień pod twoim oknem poptupajek nie organizuje, wiec wrzuć na luz i nie szukaj dziury w całym.

A studniówka jak co roku na wieeelki +.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie w USA wariują..

zamiast męczyć niepotrzebnie ludzi zablokujcie bramy wyjazdowe orlenów i lotosów. efekt będzie wiele mocniejszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie w USA wariują..

Chodzi o to, żeby nie dopuścić podpisania ACTA. W Łomży niestety nic nie jest organizowane na 25.01. Lista manifestacji w Polsce, które odbędą się na dniach http://pokazywarka.pl/protestyacta/
Internauci budowali internet przez lata, mogą go teraz zniszczyć w kilka dni!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie w USA wariują..

Jest kilku interesujących ...ja korzystalem z usług Maćka z Sybirakow. On pracował jako projektant za granica. Słyszałem ze wrócił na stałe i mieszka w Łomży. Po moim domku moi znajomi także go wzięli. Skromny facet nie szaleje z kasa i dopieszcza projekt do końca. Jest tez pani Grażyna najdłużej chyba na tym rynku. Reszta to bardzo drodzy albo niezbyt solidni... Takie jest moje zdanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie w USA wariują..

Twoje mieszkanie ma podobać się Tobie czy innym? Jeśli Tobie to zrób to jak Ty chcesz a nie jak innym się podoba :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org