wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przegoniliśmy Niemcy

chce wykończyć schody betonowe i myślę o drewnie..., wiec szukam stopnic (trepów) i podstopnic,oraz drewno na spoczynek, oczywiście w miarę rozsądnej cenie. nie muszą być dębowe, ale i sosny tez nie chce. może coś podpowiecie?
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegoniliśmy Niemcy

długa skrzyżowanie krótka.

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegoniliśmy Niemcy

Autor: Paula11 (---.elomza.pl)
Data: 23-01-12 19:19

O. potezna i slawna Sw Rito, oto u stop twoich nedzna dusza, potrzebujaca pomocy, zwraca sie do ciebie z nadzieja , ze zostanie wyslychana. Poniewaz nie jestem godny z tytulu niewiernosci mojej, nie smiem spodziewac sie , ze moje prosby beda zdolne ublagac Boga. Dlatego wyczuwam potrzebe, aby miec za soba potezna oredowniczke, wiec ciebie wybieram sobie, sw.Rito, poniewaz ty wlasnie jestes niezrownana swieta od spraw trudnych i beznadziejnych. o droga sw Rito, wez do serca moja sprawe, wstaw sie do Boga, aby uprosic mi laske, ktorej tak bardzo potrzebuje i o ktora goraca prosze (tutaj wymienic laske, o ktora sie prosi np:Laska Józia, laska Zosia, Julietta. Marry itp. ). Nie pozwol mi odejsc od ciebie nie bedac wysluchanym. Jezeli jest we mnie cos , co byloby przeszkoda w otrzymaniu laski, o ktora prosze, pomoz mi usunac te przeszkode, poprzyj moja prosbe swymi cennymi zaslugami i przedstaw ja swemu niebieskiemu Oblubiencowi, laczac ja z twoja prosba. W ten sposob moja prosba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierna oblubienice sposrod najwierniejszych. Ty odczuwalas bolesc Jego meki, jak moglby On odrzucic twa prosbe i nie wysluchac jej? Cala moja nadzieja jest wiec w tobie i za twoim posrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spelnienie moich zyczen. O droga Sw. Rito, spraw , aby moja ufnosc i moja nadzieja nie zostaly zawiedzione, aby moja prosba nie byla odrzucona. Upros mi u Boga to, o co prosze, a postaram sie , aby wszyscy poznali dobroc Twego serca i wielka potege twego wstawiennictwa. CDN

Fajne uwielbiam takie tematy dawaj śmiało jeszcze!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przegoniliśmy Niemcy

ja ATE oddawałem na gwarancji sprawdzili że bicie jest od tarczy i dali mi nowe nie toczyłem bo mam nacinane

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org