czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Robert Górski prezydentem POlski

A ja dalej uliczną techniką, uwierzyłem gitom i tak już zostanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Górski prezydentem POlski

Nom mam w orange.. Ale mi się wydaje że mogę zablokować tylko kartę sim a nie tel.. A może policja by mogła pomóc np namierzyć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Górski prezydentem POlski

Jakoś nie mam aspiracji do zostania członkiem wyższych sfer.
Masz szczęście, skoro stać Cię na drogą opiekunkę albo masz tyle pieniędzy, że możesz siedzieć z dzieckiem w domu (przy okazji nie rozwijając się w ogóle).
Nieważne.
To wszystko, temat został wyczerpany, przynajmniej z mojej strony, bo jako ciul i dziad nie mam zbyt wiele do powiedzenia. Poza tym nie mam czasu na głupie gadki, bo muszę słomę w butach wymienić na świeżą, gdyż ta już obornikiem zalatuje.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Górski prezydentem POlski

psycho-judeta aty na tym skorzystasz ****** mać ha ha ha ********** dziadu !!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Górski prezydentem POlski

ale wy jesteście pojebani, co wam kur** przeszkadzają ci BLM itp. jak człowiek jest idiotą i jeździć nie umie to czy bd na wsi mieszkał czy w mieście to i tak bd tak jeździł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Robert Górski prezydentem POlski

a tak wgl jesteś z miasta a czytać nie umiesz się pytasz debilu jakie miał tablice jak pisze skąd jest. Jebnij się w czoło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org