czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MPEC podwyżki cen ciepła 25%.

oby tylko ręke hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC podwyżki cen ciepła 25%.

No i wszystko w temacie :):)

Racja młody wykrztałcony , bo z babami to tak trzeba :)
Jak nie czuje pańskiej ręki to kołtuna we łbie dostaje :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC podwyżki cen ciepła 25%.

No to lody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC podwyżki cen ciepła 25%.

a odda wtedy? to bede pił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC podwyżki cen ciepła 25%.

Ja tez byłam z przyjaciółmi na tegorocznej zabawie sylwestrowej w Perle i byliśmy zadowoleni. Nie była to też pierwsza impreza,na której byłam i na której grał Imperial. Nigdy nie spotkałam się ze złymi opiniami. Dlatego zupełnie nie zgadzam się z wypowiedzią dwukropka. Repertuar mają urozmaicony,co pozwala dobrze bawić się zarówno starszym jak jak i młodszym. Panowie posiadają wysoką kulturę osobistą.Taka też jest impreza,którą prowadzą,więc może niektórym prostakom to nie odpowiada i muszą szukać ratunku w procentach. Nie widziałam też któregokolwiek z panów pod wpływem alkoholu. Być może zgaga ze wzrokiem u ciebie kiepsko. Do pięt im nie dorastasz i Cię nosi. Hm..a może ty z konkurencji jesteś? Do wypowiedzi fanki się nie odniosę.Szkoda mi czasu. Niko,ty tę gorzałę wypij już dziś.Wypij ją za tych wszystkich pseudo mądrali.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC podwyżki cen ciepła 25%.

zapomnij dziecko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC podwyżki cen ciepła 25%.

Dobra nie gadaj tylko dawaj dane i lecim na Antał :)

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC podwyżki cen ciepła 25%.

młody wykrztałcony jest wyjście z sytuacji na drugi raz nie kupuj viagry a jak będziesz chciał dziewczynie dogodzić to poproś kolegów jak jest ładna to pewnie nikt nie odmówi i zaoszczędzisz kasę ;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC podwyżki cen ciepła 25%.


Jaki polecacie prosty program , chciałbym wyciąć część filmiku jaki posiadam i zmontować go inaczej.
A prościej wyciąć część filmu, która mnie interesuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC podwyżki cen ciepła 25%.

No ale ktoś musi wpierw sciągnąć z neta :) a mnie zaskoczy to że pozwolą sciągać legalnie :D:D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org