czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pepiki

nie gadaj;-(martwie sie o niego;-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pepiki

lorus w Wiomarze też pracowałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pepiki



"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pepiki

to się narobiło hmmmmmm

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pepiki

A z jakiej paki dziewczyna miałaby oddawać Tobie "młody wykształcony" kasę za viagrę?! Dla mnie to trochę bez sensu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pepiki

ładne żarty , jak pól chu.ja w pajdzie siedzi , tszelali i teraz będą szczać po nogach ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pepiki

bo to tak oczywiste ze nawet nie bede tłumaczył. Reszta wie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pepiki

a ja myśle że skoro nawaliła to niech oddaje połowe ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pepiki

w kruku przy katedrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pepiki

hola hola adamosxx:):)
Byłem i owszem ale oglądać jak pewna budowla za mój chojny dar pięknieje:):)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pepiki

http://www.youtube.com/watch?v=_uDLi0L2VGQ





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pepiki

jak ty nie możesz bez viagry, to nie jest dziewczyny wina. Twój problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pepiki

koziol01, Ty chyba nie jesteś kozioł, a BARAN ! uważaj, bo się pośliżnieś na gumnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pepiki

Legendarny_Obywatel,

jest takie powiedzenie : poślij chu.ja, to ci załatwi !

uważam, że Ciebie to raczej nie dotyczy, jak nie przypominasz sobię jakiejś szczególnej sytuacji intymnej, to znaczy , że ktoś walił na twoje konto, a nie ważne kto dmuchał, istotne, jaki jeleń będzie bulił kasę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pepiki

jak wam się nie podoba to nikt nie kaze wam pracowac w Wiomarze. Przy roztrzasaniu gnoju zawsze sie robota dla was znajdzie. Ja nie rozumie czemu takie biodaki tu płaczą - a kim wy jesteście cieszcie sie ,ze ktos daje wam okazje parę złotych zarobić a jak się nie podoba to wy pierdalać a nie tu komuś tyłek obsrywać.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pepiki

WYKRZTAŁCENIE to niby masz, a żeś się z chu.jem na głowy pozamieniał , to twoja sprawa ,
wal śmiało chłopaku w byle otwór, jak masz stracić te 120 zeta, to i dobra jest gorąca fajerka , albo łap wszystko co popadnie i na drzewo nie ucieka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org