piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża- Nowogród Wołyński

odda, wie ze ręke mam cięzką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

Radzę z nią pogadać czy ma regularną miesiączkę. Powodem braku okresu moga byc rózne przyczyny m.in. stres, spadek na wadze, jaki cykl miesiaczkowy ma twoja dziewczyna. W ostateczności zażyć tzw. TABLETKI PRZYWRACAJĄCE OKRES". Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

tak a kołtun ma to do siebie ze lubi sie wywinąć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

To owiń o kułak i ........... nie ma prawa się wywinąć :):)

Ma kopsać kasę i finito , na darmo w koszty się nie będziesz wpędzał :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

:)
Jak sama nazwa wskazuje , jest okresowe wydarzenie , więc raz jest innym razem go nie ma .

Uzbrój się w cierpliwość a na pewno za jakiś czas pojawi się z powrotem :):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

Z tego co powiedział mi pracownik szpitala to napewno już nie będzie poradni diabetologicznej w najbliższym czasie.Nawet nie przystąpił dyrcio do konkursu teraz to **** zimna... Ma być poradnia kardiologiczna i nefrologiczna a diabetologiczna według ich logiki widać nie potrzebna.Brawo!!!! Tylko śmierci wyglądać bliskiego jakiegoś urzędasa,to może coś się zmieni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

kaufland

asaj na legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

Jedziesz ! Nie ma lipy ! Same dęby !





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

Autor: Agent22 (---.elomza.pl)
Data: 05-01-09 13:39

wiem ze nie tacy jak ja polegli psychicznie ale z jednego powodu im zalezalo na pracy z takich czy innych powodow a ja tam pojde pracowac ale bedzie mi zwsialo czy on mnie zwolni czy tez nie a jak zacznie cos miec nie tak z nie mojej winy to teraz dysponuje sie takim sprzetem ze wszystko mozna nagrac i porozmawiac o calej sytuacji w sadzie
Coś Ci się pogmatwało,przy nagrywaniu musi być informacja nagrana otym że rozmowa jest nagrywana jak nieraz słyszysz zapewne taką informację przy ważnych rozmowach telefonicznych bo w przeciwnym wypadku ta rozmowa w sądzie nie była by dlaCiebie tak przyjemna jak Ci się wydaje.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

Musi oddać całość, przecież powinna przyjść z koleżanką.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

Normalnie - sala jest za mała :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

Kołtun to ten kto dodaje zbędne posty i zaśmieca forum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

Czemu go tak trzymasz do góry nogami? nic dziwnego że mu smutno.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

To ja lecę jutro od razy się zatrudnić :):):)

Dzięki za info :):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

http://kuchnia.wp.pl/rodzynek-tv/video/176/2/1/krewetki-brazylijskie.html

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

nie ma. a jak jest to dla kobiet. kur...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

Podobno w Łomży ma powstać nowa mydlarnia.http://sensacje.wp.tv/i,Mazowsze-Zbyt-duza-predkosc-i-nadmiar-pasazerow,mid,951112,index.html?ticaid=5dc69#m950058



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

jak zrobić takie MUTANTY to wiem, ale krewetki koktajlowe ???
jak je załatwić ? te małe "robale "?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

savana bar zadzwoń i porozmawiaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

Skąd ten człowiek bierze, takich ludzi? To fascynujące. I to na takich debilach, chyba świat polega:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

Przyłączcie się do powszechnej obywatelskiej inicjatywy mającej na celu ochronę naszych podstawowych praw!

TAK - Wolności Internetu!
NIE - Cenzurze!

Zapewne większość z Was słyszała w ostatnich dniach o ACTA, niewielu jednak rozumie znaczenie tego porozumienie, które forsuje się z ominięciem prawa i demokracji.

ACTA jest porozumieniem ogromnie kontrowersyjnym zarówno ze względu na treść, jak i proces, w jaki zostało przygotowane. Dlaczego?

http://www.panoptykon.org/wiadomosc/nie-dla-acta-akcja-protestacyjna



Jest to moment, gdy wreszcie musimy wybudzić się z letargu i przejąć inicjatywę, dopóki przestrzeń internetu jeszcze jest wolna i pozwala nam na to.

Przede wszystkim musimy uświadamiać bliskich, czym właściwie jest ACTA. Pozwolić zrozumieć, że nie rozchodzi się jedynie o kwestie antypirackie, lecz godzi się w naszą prywatność, a ponad to w życie wchodzą przepisy w sposób w pełni pomijający przyjęte procedury prawne.

Możemy stosować listy z apelami, w szczególności do europarlamentarzystów (opis: http://www.panoptykon.org/wiadomosc/nie-dla-acta-akcja-protestacyjna), lecz także innych polityków i ważnych osobistości.

Istnieją grupy na Facebooku sprzeciwiające się próbom ocenzurowania internetu, gdzie można znaleźć sposoby walki oraz udzielić wsparcia inicjatywie samą swoją aktywnością.

Nie stójmy obojętnie obok historii dziejącej się na naszych oczach! Wyraźmy swój sprzeciw!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża- Nowogród Wołyński

Podbijam temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org