środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowa żydowska propaganda

zezowate szczęscie. Ty musisz naprawdę mieć zeza;) Nie podoba Ci się system i w związku z tym atakujesz rolników. Pudło! Brak trafienia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

- pauliska993 -
czasem bywam w Łomży jeśli chcesz mogę coś tam podpowiedzieć z fotografii (o ile moja wiedza okaże się przydatna), chyba że będziesz w Zambrowie to zapraszam do mojego studia na kawę. Nie zawsze mam czas ale jeśli się wcześniej umówimy to na pewno chwilę znajdę ;)
część moich fotek znajdziesz pod adresem www.adambartnicki.com niestety już jakiś czas nie aktualizowane

- ~ -
na jakie warsztaty planujesz się wybrać, jeśli mogę spytać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

Jak w temacie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

Na tej fotce właściciel wygląda jakby miał już dosyć robienia biznesu w Łomży.

Miła blondynka ratuje sytuację.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

nasrac na to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

tak to jest w tym kauflandzie tez tak miałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

Często się tak zdarza, ale można zwrócić towar z paragonem w informacji.
Zawsze trzeba sprawdzać paragon przy kasie.
Ale bardziej trzeba uważać w Biedronce, dużo artykułów ma "codziennie" wyższe ceny i coraz mniejszą pojemność np. napój Tymbark, Sprite 1,75 l zamiast 2 l, herbata Lipton 75 torebek zamiast 100 torebek itp. No i zmieniają producentów (nie ma już serków z Piątnicy i Mlekowity).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

na podstawie samej karty, to nie ma co się wypowiadać , trzeba najpierw samemu spróbować , odwiedzić lokal , jeszcze nie miałem okazji, ale zawitam ,
mam tylko nadzieję, że tam ktoś ma pojęcie o kuchni greckiej , nie tak jak w Pozłacanym Smoku, będą nam próbowali wmówić, że to co dostajemy, to są dania kuchni narodowej, przyrządzane wg właściwych receptur i z odpowiednich surowców,
... ryby po grecku to chyba nie będzie ?

pozdro, dla właścicieli i życzę powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

Kierowcy, 28 stycznia będziemy organizować protest przeciwko wysokim cenom paliw w Polsce. Dnia 28 stycznia chcemy zablokować Autostradę A4 na odcinku Opole - Wrocław oraz autostradową obwodnicę Wrocławia. Protest będzie polegał na poruszaniu się autostradą prędkością 40 km/h. Chcemy to zrobić medialnie i ostrzec rząd, że jeżeli nie zainteresuje się problemem to zablokujemy autostrady podczas Euro 2012. Zbiórka kierowców 28 stycznia 2012 godz. 12:00 na obwodnicy Brzegu (koło zajazdu Rybiorz - stacji Bliska) PREZCZYTAJCIE I PODAJCIE DALEJ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

prawda nie ma co wieżyc w promocje kauflandu niby promocja a przy kasie normalnie się płaci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

ten Kaufland wygląda jak podrzedny dyskont , w Biedronce i Lidlu o wiele większy porządek i lepsze zaopatrzenie. Popatrzcie sobie jaka padlina lezyczasami na warzuwnym stoisku - nigdzie indziej takiej padliny nie spotkacie. Nie wspomnę o nagminnych przypadkach pustych półek sklepowych. Sa takie dni a często ma to meijsce w wolne soboty lub przed duzymi weekendami ,ze w sklepie świeca puste półki.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

Tusk musi odejść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

W Lidlu jest dobra i tania chemia (proszki, tabletki do zmywarek polecam) a w Biedronce spożywka ale najlepiej samemu sprawdzić według swoich kryteriów

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

TANIA JATKA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

A może stowarzyszenie diabetyków w Łomży wystosuje pismo do dyrekcji szpitala z pytaniem, czy zamierz wystartować w konkursie na ponowne otwarcie przychodni diabetologicznej w naszym szpitalu. Bo jeżeli jeżeli nie to będziemy się leczyć u Pani endokrynolog Ołdakowskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

Andy C, do rzeczy ! nie zamydlaj !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

i jak ktos cos wie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

Jak się nie poprosi to się i nie ponosi :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

Przerażające, zwlaszcza taka duza ilosc okien, to zamek ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

Ciekawe, czy Ty jeśli zaczniesz jeździć i zarabiać to będziesz miał takie samo zdanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

Od Łepkowskich wędlinka jest świetna, maja swoje jednak momenty, że jakość wyrobu się pogarsza, ale mojej ogólnej ocenie w skali 1-6 na 5 :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

Dodam tylko, że są zgodne z rzeczywistością.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

SAVANA ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa żydowska propaganda

: zezowate szczęscie
dobrze powiedziane , popieram ;)




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org