środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W ZNP wygra interes homoseksualistów, czy troska o dobro dzieci?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ZNP wygra interes homoseksualistów, czy troska o dobro dzieci?

to "chlopak" sie wkurzyl moze to jego konkurencja albo wlasciciela nie lubi a mi to zwisa gdzie robia reklamy tyle ze faktem jest ze sie puzniej smieja z takich osob ale to puzniej zostaje nauczka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ZNP wygra interes homoseksualistów, czy troska o dobro dzieci?

pewnie tak o 18.00 skończyli pracę i zamknęli sklep





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ZNP wygra interes homoseksualistów, czy troska o dobro dzieci?

megan zgadzam sie to jest wazne,ale najwazniejsze jest dobro dzieci i to najbardziej liczy sie w sadzie,badania psychologiczne dotycza tylko dzieci i rodzicow,a dzieci nie moga byc karta przetargowa miedzy doroslymi i jezeli maniek nic nie zrobi to nic dobrego z tego nie wyniknie,troche przeszlam wiec wiem co pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ZNP wygra interes homoseksualistów, czy troska o dobro dzieci?

W którym używaku jest największy wybór dresów?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ZNP wygra interes homoseksualistów, czy troska o dobro dzieci?

anike.sklepna5.pl -- sie wszedzie reklamuje na forum tez hahahaha bisnesmeni hahahahahahahahahahahahahhaah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ZNP wygra interes homoseksualistów, czy troska o dobro dzieci?

biznesmeni****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ZNP wygra interes homoseksualistów, czy troska o dobro dzieci?

ale czy poprzez pisanie takich rzeczy lepiej się czujesz?Może i nie powinna dziewczyna tutaj się reklamować,ale czasami wypisują tutaj dużo gorsze rzeczy i też jest dobrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ZNP wygra interes homoseksualistów, czy troska o dobro dzieci?

ja też bym kliknął ale palec klikalec mi się zaciął :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ZNP wygra interes homoseksualistów, czy troska o dobro dzieci?

Autor: dogerka (---.play-internet.pl)
Data: 15-01-12 00:31

(....Dlatego nie rozumiem tych słów: "W Lomży niestety nie ma ośrodka lub kogoś z prawdziwego zdarzenia kto mógłby wyszkolić Owczarka Niemieckiego" :)
Dobry specjalista pomoże wyszkolić psa każdej rasy. Musi znać ich specyfikę i znać się na rzeczy. Jednak to się tyczy każdej rasy i mixów.....)

"dogerka "przeczytaj post martin8421, który pyta właśnie o Owczarka Niemieckiego, rasa ta wymaga doświadczonego tresera. Szkolenie tej rasy nie polega tylko i wyłącznie na nauczeniu psa siadania, warowania czy podaj łapę . Owczarek nalęży do grupy psów pasterskich szkolenie powinno być prowadzone właśnie w tym kierunku, Dobrze wyszkolony Owczarek będzie wspaniałym przyjacielem rodziny, b.dobrym stróżem i bd. obrońcą. Do nauczenia podstawowych komend nie potrzebny jest treser, natomiast nauczenie pozostałych umiejętności powinno się powierzyć osobie doświadczonej w pracy z Owczarkiem Niemieckim, Owczarka tak jak każdego psa można łatwo czegoś nauczyć, trzeba pamiętać o tym , że naprawa źle wyszkolonego psa jest o wiele bardziej trudna a czasami wręcz nie możliwa nawet dla bardzo doświadczonego tresera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ZNP wygra interes homoseksualistów, czy troska o dobro dzieci?

A no tak meg :):)
Umkłaś mi z głowy :(

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ZNP wygra interes homoseksualistów, czy troska o dobro dzieci?

ZS nie rozpędzaj się! słyszałes marude?

I żeby mi to było maruda przedostatni raz :)

Ścierwa proPiS które mafia Kaczyńskiego z funduszu sprawiedliwości finansowała na propagandę. WP.pl RMF, super ekspres , szlam Sakiewicza czyli w sieci Polsat , Republika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ZNP wygra interes homoseksualistów, czy troska o dobro dzieci?

megan, Ty jesteś poza wszelkimi podejrzeniami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ZNP wygra interes homoseksualistów, czy troska o dobro dzieci?

Witam poszukuję dobrego specjalisty Neurologa by umowić się na wizytę prywatną.Proszę o namiary. Dziękuje

Ścierwa proPiS które mafia Kaczyńskiego z funduszu sprawiedliwości finansowała na propagandę. WP.pl RMF, super ekspres , szlam Sakiewicza czyli w sieci Polsat , Republika



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org