czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Na nowo piszą nam historię Polski

http://www.youtube.com/watch?v=YrxFAmYlApQ&feature=player_embedded#!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Ale tam co narkomani nie ma niestety krisznowców...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Autor: Jerzy K. Kmicic (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08-01-12 11:57

CYTAT:

Autor: Mr_Andrzej (87.119.11.---)
Data: 08-01-12 11:17

Ja patrzę po owocach a nie pozorach.
Z Chrystusa też zrobiono męczennika w imię Boże.

?!;+)><>

KONIEC CYTATU:
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=469225&t=469225
================================================================

(nie)DROGI ?!;+)><>...

SŁOWA te, to BLUŹNIERSTWO.

Już prosiłem WIELE RAZY, żebyś NIE KŁAMAŁ oraz NIE szerzył OSZCZERSTW. Skoro nie rozumiesz – trudno. Idiotą zajmować się nie warto. A tym bardziej dyskutować.



JKK
--------------------------------------------------------------------
"Historia uczy, że demokracja bez wartości łatwo się przemienia w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm." — Jan Paweł II (Karol Wojtyła)
____________________________________________________________

ODPOWIADAM
a raczej RIPOSTUJĘ
Twoje wypowiedzi tak jak Jezus ripostował kapłanów postępujących podobnie do Ciebie.
Czynię to w Duchu Ewangelii którą wyznajesz.

Panie "Kmicic"

Zarzucasz mi bluźnierstwo tak samo jak kapłani robili to wobec Jezusa którego zaszczuli w dobrej wierze.


Panie "Kmicic" oto słowa kapłanów i Jezusa które Tobie dedykuję:
Ewangelia wg Mateusza rozdział 26
"65 Wtedy najwyższy kapłan rozdarł swoje szaty i rzekł: «Zbluźnił. Na cóż nam jeszcze potrzeba świadków? Oto teraz słyszeliście bluźnierstwo. 66 Co wam się zdaje?» Oni odpowiedzieli: «Winien jest śmierci». 67 Wówczas zaczęli pluć Mu w twarz i bić Go pięściami, a inni policzkowali Go 68 i szydzili: «Prorokuj nam, Mesjaszu, kto Cię uderzył?»

Ewangelia wg Marka rozdział 3
28 8 Zaprawdę, powiadam wam: wszystkie grzechy i bluźnierstwa, których by się ludzie dopuścili, będą im odpuszczone. 29 Kto by jednak zbluźnił przeciw Duchowi Świętemu, nigdy nie otrzyma odpuszczenia, lecz winien jest grzechu wiecznego». 30 Mówili bowiem: «Ma ducha nieczystego»."

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również religijna historia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=469074&t=469074

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

WIECIE CO PRZESTANCIE PIERDOLIC BO I TYM I TYM SIĘ NALEZY.
CO DO POLICJI, JAK W SŁUZBIE RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJ LOMZA TAKIM BANDYCKIM MIASTEM JESZCZE NIE JEST.NIE MA CO NARZEKAC
CO DO STRAZY POZARNEJ JAK W SLUZBIE RAZ LEPIEJ RAZ GORZEJJAKBY NIE OSP TO DOPIERO PSP BY ZAPIERDALA .NIE MA CO NARZEKAC

K.U.R.W.A OGARNIJCIE SIE LUDZIE.PRACUJECIE W MUNDURZE WIEC MIEJCIE JAKOS SOLIDARNOSC,
JA PRACUJE W MUNDURZE I JESTEM ZA PODWYZKAMI DLA WSZYSTKICH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Kogo pies biega po Małachwskiego 1?? Bydle z 65cm wzrostu ma ostry pies, ale przestraszony i nic tylko podchodzi jak by dla towarzystwa.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Na pewno nie mój;-)Mój już sobie smacznie śpi w nóżkach;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

na mazowieckiej u jubilera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Jeszcze raz dzięki Maćku. Takie zachowania są cenniejsze niż ta stówka, cenniejsze niż wszystkie pieniądze. Na zdrowie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Po co wy reagujecie w ogóle na jej posty?
Niech sobie bojkotuje idiotka na co ma ochotę.

ją też wszyscy bojkotują w życiu dookoła dlatego tyle żółci z niej wypływa przy każdym durnym poście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Zieliński Mieczysław Produkcja Pokrowców Samochodowych

Adres:
woj. podlaskie
18-400 Łomża, Sikorskiego 220

Tel.: 086 218 43 99

http://www.pokrowce.org


MIRKO. POKROWCE SAMOCHODOWE
HARCERSKA 2A
18-400 ŁOMŻA

Telefon : 0862169353

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

ej to moze ja sie tez podlacze...
co do lysego widzialam galerie itd a jak mu wyslalam projekt wlasego tatuazu jaki chce miec to nie potrafil koles wyliczyc nawet ile czasu to zajmnie ale za to wyliczyl sobie cene...podziekowalam..wyslalam rowniez kika maili do bialego w kilka miejsc i tam powiedzieli mi konkretnie ile i za ile...niestety brak opiekuki do dzieci wyklucza moj wyjazd na 2 dni nawet do bialego..takze trzeba szukac blizej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

ludzie a czy to ma sens jezdzic gdzies na drugi koniec miasta bo paliwo tam tansze o naprawde kilka groszy??ile zaoszczedzicie tankujac do pelna 5zl??6??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

pszekorny mi chodzi o to ze protagoras czepia sie zarowno terroryzmu(tego nie popieram) jak rowniez normalnie pracujacych czeczenow i innych ras...
zastanawia mnie to akurat skad w nim tyle nienawisci do tych ludzi..przeciez to ze ktos jest czeczenem lub arabem turkiem itd nie znaczy ze jest rasa gorsza bo znalazlo sie kilku debili ktorzy staraja sie cos udowodnic





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Witam! Hello!hi!morning
kawa dla was))

spac nie moge..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

A ja tam idę spać (za 3 godziny: trzeba wstać)...więc z kawy - nie skorzystam...

I życzę Tobie, jako i sobie: miłych snów :-)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Andy nie siej fermentu. Rudy OBIECAŁ tym słuzbom podwyzkę a nie dał. A to subtelna roznica:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Oj tam zaraz terroryzm, to tylko drobne kulturowe różnice oraz jeden ze sposobów ich wyrażania. Trochę tolerancji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

temat i tak najlepszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Sama konstruowala bombe! I dobrze jej.. Trzeba bylo sie bomba nie bawic. Wy chcecie uczcic minuta ciszy? Jak to terrorystka..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Kolego 5-6 zł to litr gratis. W ciągu roku wyjdzie zbiornik!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

zaraz Baśka wstanie to wam da tatuaże :)
zbojkotuje i po wszystkim będzie

pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Andy C - żyjemy w demokratycznym kraju, więc nie musimy się ze sobą zgadzać. Taka konkluzja wypływa z mojej wypowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

ja tam byłem nie raz.bo mieszkam niedaleko.i za te ceny czego kolwiek to bym za ich jedno danie tydzień jadł.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

do szpitala zadzwoń to się do wiesz i nam powiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

nie ona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

może po prostu zadzwoń i się dowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

porównanie cen dobra sprawa, tylko czy można takie rzeczy porównywać jak np pierścionek
w apracie wiesz choć co kupujesz a w tych różnych przydrożnych to nawet nie wiesz czy np próba jest właściwa
i czy białe złoto to nie np srebro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

"...Studiując fizjoterapię, poznałem krisznowców.

Wiele mówili o reinkarnacji i Bogu dobroci.
Tak, to musi być wspólnota, na którą czekałem – pomyślałem. Byłem w niej 3 lata. Po tym czasie nie dało się już ze mną żyć. Bo gdy guru powiedział, że moja narzeczona je mięso, więc jest nieczysta i nie może być moją żoną, to się spakowałem i wyjechałem do aśramu w Mysiadle koło Warszawy, żeby przygotowywać się do kapłaństwa (w rozumieniu krisznowców). Dla narzeczonej to był szok. Znalazła krisznowców na liście sekt. Poprosiła mnie przed rozstaniem o ostatnią przysługę – żebym spotkał się z dominikanką s. Michaelą Pawlik. To był czas, gdy widziałem jeszcze aurę. A aura narzeczonej, proszącej o to spotkanie, miała tak niezwykły kolor, że stwierdziłem, że to musi być coś ważnego."

CAŁOŚĆ: http://gosc.pl/doc/789551.Ofiarowany-szatanowi-ocalony-przez-Jezusa



JKK
--------------------------------------------------------------------
"Duch ciemności jest duchem niepokoju. On nie zawsze dąży do tego, aby nas doprowadzić wprost do grzechu." — Kard. Stefan Wyszyński (PRYMAS TYSIĄCLECIA)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

zdecydowanie p.Serafińska,makijaż rewelacja,wytrzymał 17h bez poprawek,cena jest tego warta,przynajmniej tym sie nie bedziesz stresowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Jeśli nie chcesz wydać sporej kwoty, a mieć ładna fryzurę polecam Panią Marzenę z salonu MM na dworcu. Czesała moje znajome, mnie na imprezy, zajmuje się moimi włosami od dłuższego czasu i zawsze podobał mi sie końcowy efekt. Cena również bardzo przystępna.

Makijażystki Ci nie polecę, ale Cosmeo odradzam - mnie makijaż wieczorowy nie wytrzymał nawet 3 godzin i wyglądałam jak w masce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

yea. super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

i co moja kasa poszła na jakieś bzdurne Woodstock

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Kriszna to zło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Czy ktoś się coś wie na temat zwiększenia progu dochodowości na osobę na rok 2012.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

http://www.4lomza.pl/fotogaleria.php?id=90037

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Barbara777

baśka, a ty dałaś jakąś kasę ? - typie aspołeczny, jak za złotówkę to byś sobie dała cipę ogolić i własną matkę sprzedała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Tak też widać ..

http://www.4lomza.pl/fotogaleria.php?id=90064

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

ZDECYDUJ SIĘ BARBARA777!!! W POPRZEDNICH POSTACH NAMAWIAŁAŚ DO BOJKOTU.MYŚLAŁAM,ŻE CAŁĄ NIEDZIELĘ SPĘDZIŁAŚ W KOŚCIELE Z CIEKAWOŚCI ILE MNIEJ NA TACĘ WRZUCILI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

JAK MASZ PISAĆ BARBARA 777 BZDURY TO LEPIEJ PROŚ BOGA O NAWRÓCENIE!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Na kościół budżet wydaje tyle, że wypada poad 100 zł rocznie od każdego Polaka. Dlatego na leczenie i sprzęt musi zbierać Owsiak





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

"Kriszna i Owsiak to zło", Rydzyk i KK to samo dobro! Takiej to wygodnie żyć bo myśleć nie musi, gotowca moralnego dostanie i od razu wie co jest co! teraz wiem skąd te spojrzenia tęskniące za rozumem na zjazdach "rodziny RM". Czy te oczy mogą kłamać?...... :-))))))))

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na nowo piszą nam historię Polski

Takos wypada poad 100 zł rocznie na leczenie i sprzęt Na kościół musi zbierać Owsiak tyle, że Owsiak wydaje na leczenie i sprzęt poad 100 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org