wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pisalem !!!!! Glosujcie na Chrzanowkiego to w kwietniu 2019 r. zaplacicie o 50% wiecej za wywoz smieci.

zewka: byłam dwa razy i to co widziałam przeszło moje oczekiwania, dzieci pijane, ludzie naćpani i w koło sekta - Kriszna. Straszne. Czemu byłam 2 razy? Bo nie mogłam uwierzyć, że tak demoralizują ludzi za pieniądze, które powinny iść na inny cel.

Rydzyk i inni to w porównaniu z tym to pikuś!

Impreza Dla Narkomanów - to za mało powiedziane...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisalem !!!!! Glosujcie na Chrzanowkiego to w kwietniu 2019 r. zaplacicie o 50% wiecej za wywoz smieci.

byłaś ale na wycieczce do Torunia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisalem !!!!! Glosujcie na Chrzanowkiego to w kwietniu 2019 r. zaplacicie o 50% wiecej za wywoz smieci.

ks. Arkadiusza się zapytaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisalem !!!!! Glosujcie na Chrzanowkiego to w kwietniu 2019 r. zaplacicie o 50% wiecej za wywoz smieci.

gdzie można uszyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisalem !!!!! Glosujcie na Chrzanowkiego to w kwietniu 2019 r. zaplacicie o 50% wiecej za wywoz smieci.

koleżanka Bolka i Lolka dobrze Ty jesteś bezbłędna.


Autor: koleżanka Bolka i Lolka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29-06-10 11:30

Wyciskanie belki nak klatę, belka trudna do ułożenia, co spowodowało

Poprawiam swój błąd żebyś znowu się nie przyczepiła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pisalem !!!!! Glosujcie na Chrzanowkiego to w kwietniu 2019 r. zaplacicie o 50% wiecej za wywoz smieci.

http://s.wosp.org.pl/Files/Bilans%20Fundacji%20za%202010%20(1)(1).pdf poczytałam sobie bilans, są również wymienione szpitale, którym z poprzedniego finału przekazano sprzęt. Łomża też jest. Nie martw się Barbaro, twoje grosze z poprzedniego finału wróciły do Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org