czwartek, 02 kwietnia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Krętacze jak zwykle kłamali, że są uczciwi zapłacą tylko daj fakturę.

Faktura jest a nawet cztery.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/tasmy-kaczynskiego-ujawniona-faktura-za-projekt-wiezowcow-dla-srebrnej/713vwkg

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

frajerze,

Gdzie pieczątki i podpisy?

Takich faktur ja, nie znający się na komputerach, mogę w pięć minut zrobić ze sto.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

gościu po lobotomii,
Rozporządzenie Ministra Finansów z 27 kwietnia 2004r. regulujące zasady wystawiania faktur zniosło obowiązek stemplowania i podpisywania faktur. Brak pieczątki i podpisu na fakturze nie stanowi więc żadnego problemu.

Dziś słyszałem już w radiu jak PISowska narracja mówi, że bez podpisu.

Podpisu nie trzeba od lat jak speech pisze.

Ale Lobo jak pis tkwi w PRLu i ze wzruszeniem wspomina.

blobo znowu swoja zbroje boza odzial do gory nogami i tylem naprzod i dlatego zamiast slow gowno wychodzi

Autor: vooo (---.rev.cloud.scaleway.com) Data: 07-02-19 10:37

Dziś słyszałem już w radiu jak PISowska narracja mówi, że bez podpisu.

Podpisu nie trzeba od lat jak speech pisze.

Ale Lobo jak pis tkwi w PRLu i ze wzruszeniem wspomina.
========================================
Więc jak Lobo ci taką wystawi będziesz miał obowiązek ją zapłacić!!

o nastepny bystrzak
pies ares juz poranne gowno zjadl? popil woda z kaluzy?

~Andrzej.wawa- 1 godz. 35 min temu
Faktura ujawniona przez GW jest przestepstwem skarbowym pana Birgfellnera. Spółka Srebrna nie mogła jej zapłacić gdyz nie moze byc platnikiem dla samej siebie.Spolka komandytowa Nueaton nip 5252703896 ma komplementariusza czyli czynny podmiot prowadzacy działalność oraz komandytariusza czyli podmiot bierny majacy udział w zyskach. Spolka Srebrna jest komandytariuszem w spolce Nueaton Pan Birgfellner pelnil zas funkcje komplemetariusza .Komplemwntariusz nie moze wystawic faktury komendytariuszowi (Srebrnej) dzialajacemu w tej samej spółce Nueaton..Srebrna nie moze placic sama sobie gdyż czerpie zyski z tej samej spolki . Kto ma wątpliwości moze sprawdzić w KRS Nip Nueaton który podalem wyzej.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-tasmy-kaczynskiego-gazeta-wyborcza-ujawnia-fakture,nId,2823690#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

ares idioto ...a ten typ po lobotomii,
prowadzi zarejestrowaną firmę,
jest VATowcem,
świadczył jakieś usługi na rzecz Autor: vooo,
można to udowodnić,
chociaż w tamtym przypadku nie trzeba nic udowadniać,
sam Kaczyński przyznał , że nawet w sądzie zezna, że te usługi były świadczone na rzecz spółki Srebrna .

ares

jeśli miałbym umowę ustną z lobo i nagrania potwierdzające to tak.

Jeszcze ciekawiej będzie jak się okaże, że srebrna zaksięgowała taką fakturę, to powinien Urząs Skarbowy sprawdzić.

Autor: jadoslaw.klamczynski (---.29.klient.avitointernet.pl) Data: 07-02-19 10:55

o nastepny bystrzak
pies ares juz poranne gowno zjadl? popil woda z kaluzy?
============================================
\"entelegenyny\" jak nie ma argumentów to obraża.

PO prostu stary niewykształcony i z ciemnogrodu!!

~omiech- 1 godz. 53 min temu
Wystarczy sprawdzić czy od wystawionych faktur Austriak odprowadził należne podatki w Austrii, czy były to \"lewe\" faktury na potrzeby GW.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-tasmy-kaczynskiego-gazeta-wyborcza-ujawnia-fakture,nId,2823690#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

ares ,

Jak tłumaczył przedstawiciel Birgfellnera, Austriaka z rozmysłem poproszono o wystawienie dokumentów, przez które miał nie otrzymać zapłaty. Miał wystawić fakturę na firmę, która nie miała środków, więc odmówiono mu zapłaty. Zleceniodawcą miał być tymczasem inny podmiot.

Austriacki biznesmen domagał się zapłaty za wykonaną pracę. \"W związku z tym został poproszony o wystawienie faktury na podmiot, który mu wskazano. Jak wystawił fakturę, okazało się, że ten podmiot nie może zapłacić, bo nie ma środków. Natomiast podmiot, dla którego faktycznie pracował nie ma dokumentów, bo zostały wystawione na inny podmiot\" - wyjaśnił Dubois.

Zdaniem mecenasa, Birgfellner został świadomie poproszony o wystawienie takich dokumentów, które uniemożliwiały mu wyegzekwowanie należnych mu pieniędzy\".

Mazurek powiedziała to samo co ares, czyli idą teraz z przekazem \"każdy może taką fakturę wystawić\"

Nrazipisiory się gubią, czekają na przekaz dnia.

Ares pisze, że powinie zapłacić podatek od faktury w Austrii :)

Polska sp. z o o ma zapłacić w Austrii podatek?

JarKacz nie POdważał zasadności samego zobowiązania płatniczego, tylko chciał żeby wykazane były wszystkie składniki tej sumy, np. koszty POdwykonawców..., no i wskazywał drogę sądową jako, z jego punktu widzenia, najlepszą w rozstrzygnięciu tego sPOru...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

A może ktoś teraz wystawi na Agorę „refakturę kosztów” na 1,5 mln?”.

Stanisław Janecki skomentował sprawę w ten sposób:

„Taką fakturę wystawić i wydrukować może sobie nawet pięcioletnie dziecko. A dlaczego nie na 10 milionów? Albo 23? Komedia”.

A więc kolejny kapiszon...

Link:http://www.fronda.pl/a/gw-publikuje-fakture-dla-srebrnej-wy-sobie-z-czytelnikow-zarty-robicie,121961.html

austriak, onet, wyborcza, mecenas kuń i forumowi konfidenci!
Czegóż chcieć więcej, prawie komplet.

Ładnie to spoiłeś.

Obserwując tę sraczkę lemingów na forum (zlecieli się jak sępy), myślę, że poniższe jest nieuniknione:

- Uważam, że będziemy rządzili do 2031 r. W najgorszym razie do 2027 r. - mówił […] minister finansów i minister rozwoju Mateusz Morawiecki.

A Bogusław Ziętek ogłosił to, co przeczuwają wszyscy prawie, ale im przez gardła ściśnięte nie chce przejść: „Przy okazji chcę powiedzieć tym, którzy marzą o szybkiej zmianie – w mojej opinii PiS będzie rządzić przez 20 lat”.

"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Morawiecki chciał fakturę to dostał.

Jeśli obie spółki zaksięgowały fakturę to sprawa jest jasna musi zapłacić.
Jeśłi nie to Sąd.

Nie było umowy na piśmie,
ale umowa ustna też jest wiążąca.

Można to traktować, jako umowę cywilnoprawną UMOWĘ O DZIEŁO ,
Przedmiotem umowy o dzieło mogą być czynności dające konkretny, namacalny rezultat – zarówno materialne, jak i niematerialne, np. tu wszelkie prace projektowo, organizacyjne ( ... projekty, pozwolenia, ekspertyzy, obsługa prawna, zatrudnianie pracowników etc.)

Przyjmujący zlecenie zobowiązuje się do wykonania oznaczonego dzieła, natomiast zlecający do zapłaty określonego w umowie wynagrodzenia.

... a tu ustalono : 3% wartości do całości inwestycji , ( inwestycja wstrzymana z winy zamawiającego - ale część prac wykonano i należy się proporcjonalna zapłata) .

ps:
abstrahując od tematu,
to firma, która wygra przetarg na budowę np. odcinka autostrady,
rozlicza się, wystawia fakturę dla zleceniodawcy z wyszczególnieniem kosztów, jakie ponieśli jej podwykonawcy - czy tylko , na podstawie ustalonej ceny jednostkowej kilometra takowej autostrady ?

... co obchodzi zleceniodawcę , za jaką sumę pracowali i ile zleceniobiorca zapłacił podwykonawcom ?

Praca wykonana zgodnie z zamówieniem, trzeba płacić.

„Przy okazji chcę powiedzieć tym, którzy marzą o szybkiej zmianie – w mojej opinii PiS będzie rządzić przez 20 lat”.

Rządzić??? Czy wykonywać zarządzenia?
Jak dla mnie, duża to różnica.

najistotniejszy w tej mega aferze jest fakt, że JarKacz POsłużył się organami państwa i obsadzonym przez siebie kierownictwem banku do realizacji ogromnej inwestycji przez prywatną spółkę, która de facto jest przybudówką ekonomiczno-biznesową jego PiSlamskiej partii, a dowodem jest to, że sam o wszystkim decydował mimo, że nie należy do Srebrnego zarządu i nie jest nawet członkiem nierządu...
JarKacz wycofał się z interesu widząc, że nie udało mu się zdobyć stolicy, czyli udupić Waltzowej, Warszawiacy nie chcieli reaktywacji bezprawnego dekretu Bieruta, jakiej dokonuje byleJaki słynną Komisją, nie mając ratusza we władaniu nie mógł wymusić kolejnego bezprawia, czyli wydania POzwolenia na budowę wbrew prawu...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

Nie mała, ale lepsi ci od poprzednich

Dla urzędu finansowego-faktura,to dokument finansowy. Dla pisu i rządzących-to świstek nie obowiązujący nawet premiera i prezesa.?

Praca na rzecz Srebrnej zostala wykonana, to potwierdza jednoznacznie nawet Kaczynski, wiec i wiadomo za co jest wystawiona ta faktura.

Zarówno spółka Srebrna, jak i prezes Kaczyński, doskonale wiedzieli jaki jest poziom oczekiwanego wynagrodzenia i umawiali się na dokładne kwoty

Warto spojrzeć na tę sprawę oczyma człowieka, który 15 miesięcy pracował, odbył bodajże 160 spotkań, (w tym 20 z samym Kaczyńskim w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie). przygotował wielki projekt deweloperski, zaangażował swoje dobre imię i kontakty, zaciągnął zobowiązania na kwoty bardzo poważne, a następnie dowiaduje się po 15 miesiącach, że nie będzie mu zapłacone i że ma iść - jeżeli chce pieniędzy - do sądu

- Problem polega, to już wszystko wiem, przecież ja nie chcę nikogo oszukiwać. Ja wiem, że to było robione dla nas. Ja bym chciał zapłacić, tylko muszą być do tego podstawy w papierach. Gdyby do tych wszystkich opracowań, które tu są, były dołączone rachunki. Ile to kosztowało. Znaczy – jaka, ile firma za to bierze - wyjaśniał
Kaczyński.

CZYLI JAKIEŚ OPISY FAKTUR -
OPRACOWANIA - KACZYŃSKI JUŻ WCZEŚNIEJ OTRZYMAŁ !
Wystawione faktury zostały oparte na licznych dokumentach potwierdzających fakt wykonywania przez Birgfellnera przez ponad rok zlecenia dotyczącego budowy wieżowców.

To Jarosław Kaczyński był osobą, która „poprosiła o wykonanie zlecenia, która zaakceptowała cenę, która uczestniczyła w wielu spotkaniach, która dokonywała odbioru i na bieżąco wydawała wszystkie polecenia związane z realizacją inwestycji”.

Pod koniec 2010 r. grupa warszawskich radnych PO rzutem na taśmę (tuż przed końcem swoich samorządowych kadencji) przeforsowała zmianę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działki przy ul. Chmielnej 70. Radni zgodzili się, aby na wspomnianej działce, zamiast 30-metrowego budynku, jej właściciel mógł postawić 200-metrowy wieżowiec. Właścicielem działki był stołeczny ratusz. Niedługo później podjął on jednak decyzję, aby oddać ją za darmo handlarzowi roszczeń, mimo iż jej pierwotny właściciel został spłacony jeszcze za PRL (!).

I co? Można? Chapnąć dużą bańkę i się nie napracować?
Można haha, a jak.

Również uważam że lepsi. I bynajmniej nie przez kierunek, na który obrócili klęcznik.
Ale przez wzgląd na zwykłych obywateli. Jak i przez wzgląd na kretynów, którzy w mowie i piśmie, udowadniali jeden przez drugiego,-jakie to nas klęski dosięgną, kiedy PIS dojdzie do tzw. władzy.
Na wykresach udowadniali klęskę ekonomiczną. Okazuje się że, jest lepiej niż za poprzedników.
Za chwilę paplik nie omieszka wtrącić że, za peło było gorzej przez PIS. A teraz jest lepiej przez peło. A w razie nieszczęścia powrotu peło, będzie znowuż gorzej z winy PIS.

ty kali jako pasozyt moze masz lepiej, bo pislam takich jak ty promuje

A ty masz gorzej, bo esbeków dołuje?

tak to jest ja proletariusze PiSowskie petenci 500+ biorą się za interpretacje rzeczy o których ni pisdziec nie mają pojęcia. Wasza rola to skomleć i czekać na przelew by napchać bebech .

Kto tu teraz skomli, wszyscy wiedzą.
Czekać i napchać?
Cóż ja ci poradzę że, musicie czekać aby dalej kraść i napychać.

Pewnie na wacie biznesmeni łomżynscy już nie oszukują bo się obawiają że do dvpy się ktoś dobierze, ekipa niejawnych zwolenników PełO, zawsze jest, była i będzie przeciw, oni mają swoje argumenty, im się lepiej żyło za PełO, teraz części pozmniejszali emerytury, inni muszą więcej ciemnym darmozjadom płacić za pracę, to też wina pisu, jeszcze inni po prostu stracili swoje stanowiska, na których można było extra parę złotych na lewo dorobić, tęskni PełO za korytem oj tęskni...

Autor: vooo (5.79.113.---) Data: 07-02-19 11:05

Mazurek powiedziała to samo co ares, czyli idą teraz z przekazem \\\"każdy może taką fakturę wystawić\\\"
===================================
A co nie może!

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0