czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Piesek widać że był starszy, tęsknił za domem. I sierść ciemno brązowa troszkę miał ciałka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Zgadza się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

jwt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

milena 123, szukam Kenia, Meksyk dla rodziny z dzieckiem do 12 lat - pomożesz? wylot między 30.01-10.02 na 2 tyg. Może Twoja agentka coś wynajdzie, z chęcią porównam

dziękuję



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

przyjmują prywatnie czy na ubezpieczenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Uwaga! Tu pisze Barbara777. Bojkotujemy, nie karmcie trolla. Sama zginie z głodu. maksymalny bojkot Barbary777!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Panie Kmicic. Naprawdę chcesz, by zamieścić tutaj zdjęcia skompromitowanych księży? Których będzie więcej: Twoich z Woodstocku (nie byłem, nie będę, nie interesuje mnie to) czy spedalonych, molestujących dzieci albo dotkniętych innym grzechem Władców Dusz?
Panie Kmicic, w POTOPIE jest taki cytat, który pada z ust - nomen omen - Kmicica. O wstydzie. Zastosuj się Pan w ten dzień. Nieważne, kto stoi za dobrem, ważne, że czyni dobro.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Brałam ślub w sierpniu i makijaż robiła mi Pani Agnieszka - właścicielka salonu Princess. Zapłaciłam 90 zł. Makijaż był delikatny i wytrzymały. Pani Agnieszka jest naprawdę godna polecenia. Natomiast jeśli szukasz i fryzjerki to polecam Panią Kasie z salonu Afro z Polowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Nie sądzę. Daję stówę, że nikt nie był w SzFajcarii!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

czyli co niby ma się stać z miotami tych wszystkich nie rasowych psów, DO GAZU czy jak,
A może to tylko hodowcy załatwili sobie w sejmie ustawę w trosce o rynek zbytu.
Dla mnie to kolejny bubel legislacyjny!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

BARBARA 777 CZYM CHCESZ ZABŁYSNĄĆ? NA FORUM POCISNĘLI CI WIĘC NIE PISZ DURNYCH POSTÓW.JESTEŚ EGOISTKĄ I SNOBEM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

ta Orkiestra gra bez końca




jego wysokość eminencja Biznesmen - głodnych nakarmić spragnionych napoić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Barbara777: ******* się.
Tylko na taki komentarz zasługujesz;)
Skoro chcesz bojkotować WOŚP na tymże diecezjalnym portalu sensacyjnym, to zacznij od redaktorów i treści na stronie głównej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Autor: Eddie09 (---.elomza.pl)
Data: 07-01-12 15:05

zgadzam się tylko jak ten pseudo hodowca nie sprzeda tych szczeniąt to jak myślisz gdzie je najwcześniej znajdziesz ? rzeka albo las, do drzewa przywiązane albo wywiezione i wypuszczone.

TO NIECH ODDA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Dziękuję Barabaro za przypomnienie :))))

Centa na to owsikowe gówno nie dam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Widzisz, fundacje typu A kogo i inne pomagają konkretnym dzieciom, z konkretnym schorzeniem. Taka w nich siła.
A Orkiestra gra dla wszystkich. Rozumiesz? I to jest jej siła. Że sprzęt jest gólnodostępny, stoi w szpitalu. Wiem, to powinien każdy rząd zapewnić, ale rządy jak zdążyłeś zauważyć, od zawsze mają nas chyba gdzieś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Nikt nie każe Wam dawać na WOŚP, więc skończcie głupie teksty typu- bojkot. Wolisz dać na tacę czy dla ojca dyrektora - Twoja kasa , Twój wybór.
Ja wybieram WOŚP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

WOSP Demoralizuje nam młodziez przez Przystanek i Kriszne! hahaha..
a na pielgrzymce do Częstochowy dziewczyny nie zachodzą w ciążę?

Barbaro777 nie sądzę że jesteś KOBIETĄ portret psychologiczny na to nie wskazuje:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Czy ktoś był? Co tam można znaleźć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Panią S. wszyscy chwalą to i w piórka obrosła to i cena inna, a i terminarze zajętę przecież też. Ale mi się wydaje, że to nagonka klientek ;p mi podobają się makijaże z salonu kosmetycznego przy 3go maja na przeciwko biblioteki. Cena 50 zł, osobiście tam nie robiłam, ale koleżanki i siostra malowały się na ślub i inne okazje i były zadowolone, problemu ze spływającym makijażem nie było, trzymał się ok, pasował też. Tym samym makijaż studniówkowy da się zrobić poniżej 160 zł. ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Nikt nie broni dawać na Owsiaka. Natomiast tu katolicy INFORMUJĄ katolików na co idą pieniądze z ZYSKÓW Z LOKAT Fundacji Owsiaka.

UCZCIWYCH FUNDACJI, które zbierają pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci, i w pełni wykorzystują je właśnie na ten cel wraz z odsetkami bankowymi, na szczęście w Polsce SĄ SETKI, więc nie dam sobie wmówić, że NIE MAM WYBORU poza Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i WSPÓŁGRAJĄCYM pRZYSTANKIEM wOODSTOCK.

Zanim wrzucimy PIENIĄŻEK do skarbonki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zastanówmy się czy naprawdę warto płacić taki okup za życie tych dzieci, skoro możemy wybierać spośród setek uczciwych fundacji?
- Caritas,
- Polski Czerwony Krzyż,
- Polska Akcja Humanitarna,
- Fund. Ewy Błaszczyk ,,A kogo?”,
- Barka,
- Polska Akcja Humanitarna J. Ochojskiej,
- Hospicjum Św. Ducha na Rybakach,
- "Noworoczny Dar Serca” (organizator - Gimnazjum Nr 8 w Łomży),
- itd.

Wystarczy zainteresować się na co idą pieniądze Z ZYSKÓW Z LOKAT z pieniędzy zebranych przez WOŚP.
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=187979&t=187979




JKK
--------------------------------------------------------------------
"Historia uczy, że demokracja bez wartości łatwo się przemienia w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm." — Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Jerzy K. Kmicic a czy WOśP to fundacja? nie sadzę. A ludzie nie wiedza co to jest Organizacja non-profit .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Nikt nie broni dawać na Owsiaka. Natomiast tu katolicy INFORMUJĄ katolików na co idą pieniądze z ZYSKÓW Z LOKAT Fundacji Owsiaka.

Lepiej spytajcie przedstawicieli partii rządzącej, dlaczego są pieniądze na Grecję i Włochy, a nie ma na dzieci.



JKK
--------------------------------------------------------------------
"Historia uczy, że demokracja bez wartości łatwo się przemienia w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm." — Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Zna ktoś może jakiś program do opracowywania ankiet?? albo mogłby mi w tym pomóc? oczywiście odpłatnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Możw ktoś wie gdzie w tym roku i czy wogóle jest światełko do nieba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

chyba Zakopane ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Siemka :)

Słuchajcie czy ktoś z was wie czy od drugiego półrocza można zapisywać się do prywatnych szkół językowych na jęz. niemiecki ? ?

Dzięki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

http://www.ankietki.com/badaniaonline_tworzenieankiety_narzedzia.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

gdyby ktoś trochę "skopiował" pomysł restauracji umieszczonej na wieży telewizyjnej Fernsehturm w Berlinie - powstałaby nie lada atrakcja - obiad z prześliczną panoramą doliny Narwi. Od pewnego czasu, po zaniżeniu poziomu posiłków w "Baranie",(teraz przyszedł czas na Retro ), nie mam możliwości zasiąść do porządnej cielęciny, wołowiny czy jagnięciny nie wspomnę....szkoda.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Witam mam pytanie czy Dr. Cwalina przyjmuje jeszcze w łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

pomimo zakazu ,na rynku w Łomzy dzis oferowano do sprzedazy 3 szczeniaczki pekinczyki wymeczone,glodne bez zadnych szczepien, ktore siedzialy za obcislą kurtką po 350 zl od pana z Wizny czy tam gdzies z okolic i owczarki niemieckie po 400zl prosto z Konarzyc trzymane razem z 30 krolikami w jednej przyczepce.jak widac wszelkie zakazy to oni mają w d....e,a juz napewno nie oddadzą za darmo!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

Dr.Cwalina przyjmuje w Lomzy tylko trzeba sie telefnicznie zapisac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Morawiecki mówił - Człowieku, daj fakturę!

..."- Bez specjalistycznego sprzętu diagnostycznego i leczniczego lekarzom często niewiele udałoby się zrobić – mówi dr Bożena Florczyk, ordynator oddziału noworodków i wcześniaków Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. - W ubiegłym roku otrzymaliśmy od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy respirator z funkcją oscylacji, wart prawie 90 tys. zł, a rok wcześniej inkubator transportowy z funkcją wspomagania oddechu metodą nCPAP o wartości 100 tys. zł. Wartość sprzętu od WOŚP dla łomżyńskiego szpitala przekroczyła już ponad milion złotych. "....

A z kościelnych fudnuszy kupili choc jeden gazik? Nie słyszałem coś......I kto tu "gra na ludzkiej biedzie"? Na pewno nie Owsiak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org