piątek, 28 lutego 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zmartwienie

Nie mogłam uwierzyć, że tyle osób uczestniczyło na I spotkaniu z Robertem Biedroniem w Łomży. Teraz zaniemówiłam, jak przeczytałam na portalu lokalnym, że radny D. Domasiewicz zasiadający za stołem prezydialnym w Ratuszu reprezentował Łomżę na konwencji Biedronia. Przedstawiciele ŁSM wykazują zainteresowanie-zastanawiające. Pani Ewa CH. to już przeszła sama siebie.
Apeluję, zastanówcie się czy hasła głoszone przez byłego Prezydenta Słupska naprawdę Wam odpowiadają?
Co można zrobić, tylko głęboko się modlić za ludzi zagubionych.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Zmartwienie

odmawiane za ciebie, Sobota, modlitwy nawet od poniedziałku do niedzieli nic nie wskórają...
po pierwsze primo hasła i POstulaty Biedronki są bardzo nowoczesne i POżądane dla POlski, a nawet częściowa ich realizacja POprawiłaby jakość życia wszystkich, również wierzących i kato-prawicowców nawet (równość, wolność wyboru, brak dyskryminacji)...
po drugie primo fakt, że ktoś pracuje w jakiejś spółdzielni, czy innej firmie nie ogranicza jego praw publicznych, np. w udzielaniu się w POlityce
po trzecie primo nikt u Biedronki nie reprezentował ŁSM tylko siebie...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

i Bardzo dobrze niech nowa partia się rozwija .. pisowi już podziękujemy

Paplak jak widać by innych uszczęśliwiał na siłę i wie kto jakie wartości wyznaje i co dla kogo dobre będzie... Ja jestem całkiem spokojna, na te slogany paplakowej \"nowoczesności\" mało kto się nabiera. Jak Paplak popierał Rycha i wróżył świetlaną przyszłość,tak i tu będzie z nowym przetasowaniem na scenie politycznej.Można spać spokojnie.

Kasia..

Idzie wosna, czas zdjąć moherowe berety.

chyba spodnie

vooo z tymi beretami to nie wygrasz to sekta armia pisu i Rydzyka z nimi nie ma co sami padną

Ten Domasiewicz to typ identyczny jak gumniak i paplak - żaden z nich nie rozumie dlaczego słońce świeci.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

I zaczyna się jazda PISdowatych odszczepieńców, odzianych w kompleksy na wzór prezespana ...

Bardzo dobrze że powstanie nowa partia która osłabi nowoczesnych.

De.wotko
...jak zwykle kombinujesz na opak..., albowiem zarówno Rychu jak i Biedronka głosili tezy, które tak urządzają życie publiczne, żeby nikt nie był do niczego zmuszany, dyskryminowany, POmijany..., liberalizm i świeckie państwo jest zaprzeczeniem jakiegokolwiek przymusu, prawa jednostki są nadrzędne nad dyktat jakiejkolwiek większości i mniejszości...
np. nikt nie chce ciebie zmuszać do aborcji, ale tobie też nie wolno innym jej zakazywać...
nikt nie zabrania ci żyć po bożemu z chłopem, ale nie zabraniaj innym - nie umniejszaj w prawach - swobodnie dobierać partnerów wg własnej orientacji i uPOdobań
itp., itd., ...

Takie typy jak paplak, bełkocące kretyny potrafią tylko ruchać bez zobowiązań, a potem zmuszać baby do skrobanki, jeszcze wmawiając tym durnym babom, że to one same tego chcą.

Dlatego temu bełkocącemu kretynowi odpowiada koń-biedroń, paligłup i „jurek” owsiak „róbta co chceta”.

„Kiedy zaczyna się życie? Są trzy możliwe odpowiedzi:

(i) w momencie poczęcia;
(ii) w momencie urodzenia;
(iii) gdzieś w tak zwanym „międzyczasie”.

Gdzie ten „międzyczas” umiejscowić? Trudno byłoby zaakceptować – chyba nawet większości zwolenników aborcji – prawo kobiety do jej dokonania w 38 tygodniu ciąży (aczkolwiek niektórzy tak uważają). Więc gdzie jest granica? Bo jeśli zgodzimy się, że w 38 tygodniu ciąży aborcja nie powinna być dopuszczalna, to znaczy, że jest jakaś granica. W 12 tygodniu? No dobrze, a jak poznać, tak na 100%, że to jeszcze 12 tydzień, a nie już 13? Ile jest par, którym lekarze trafili dokładnie z prognozą kiedy „to” się stało na pierwszym USG? Skoro zresztą dzieci różnią się od siebie tak bardzo w chwili urodzenia, równie bardzo różnią się między sobą (przy zachowaniu odpowiednich proporcji) w 12 tygodniu od poczęcia.

Więc może, skoro nie chcemy zaakceptować morderstwa nazywanego „aborcją” w 38 tygodniu ciąży, a nie potrafimy określić czy to już 13 tydzień czy jeszcze nie, powinniśmy poprzestać na uznaniu, że życie zaczyna się jednak w chwili poczęcia?

Bo nawet jeśli nie wiemy kiedy dokładnie do niego doszło, to wiemy ponad wszelką wątpliwość, że doszło. A jeśli nie wiemy, kiedy dokładnie do niego doszło, to znaczy, że nie przywiązywaliśmy specjalnej wagi, do tego, że dojść może. A konstytutywnym elementem wolności jest przecież odpowiedzialność za własne decyzje i czyny. Rozerwanie związku między wolnością a odpowiedzialnością prowadzi z jednej strony do przekraczania granic wolności przez uprawnionych, a z drugiej do ograniczania wolności przez uzurpatorów – czyli państwo.

Dlatego prawo kobiety do dokonania aborcji nie jest kwintesencją wolności w jej klasycznym rozumieniu. Wolność miała wtedy, jak zdejmowała majtki. No chyba, że jej wtedy nie miała.”

"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Globo ciebie chyba dawno nikt nie wyruchał pokemonie smoluchu czeczeński..

to tak jak w kawale globo....aleś ty chłopcze podobny do swojego tatusia......normalnie wykapany ojciec?...
..a Globo....na to ja nie jestem wykapany ja jestem z pełnego wytrysku....?????osły przeważnie mają pełny wytrysk ...

i przestań wklejać te śmieszne listy poganie bo to już nudne

powiedz mi kodomito ze śledziewa: co robisz w Polsce? dlaczego jeszcze nie wyjechałes do berlina?

np. nikt nie chce ciebie zmuszać do aborcji, ale tobie też nie wolno innym jej zakazywać... A czy ktoś komuś zakazuje?

W Polsce wciąż przewiduje się trzy wyjątki od zakazu aborcji: kiedy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej, w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu oraz kiedy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego.

To że pederastę postawili na czele tzw. parti, nikogo nie powinno dziwić.
Dziwi natomiast, gdzie i skąd, znaleźli i zwieźli tyle naiwnych debili?
Podobnie wyjaśnienia Biedronia odnośnie kasy. Jak kto durnowaty, to może i łyknie bajkę.

Mądrzejsi od niego próbowali organizować partie. I zarówno z powodów finansowych, bez wsparcia mediów, oraz wpływowych środowisk, padli jak bąk na kobylej dvpie.
Kiedyś znowuż wyjdzie na światło że, reklamówki z kasą od np. fryców nadeszły. Tyle że, w tym nieszczęśliwym kraju, wszystko wychodzi po 20 latach i więcej.

Ile znacie przypadków, kiedy prezydent miasta rezygnuje z kandydowania na kolejną kadencję?
Biedron zrezygnował, gdyż już dużo wcześniej zapoznano onego z przygotowaniami \"wiosny\". Dokładnie tak samo było z Lepperem i \"samoobroną\".
I Biedroń nie jest żadnym tam założycielem. Postawiony pionek, pewnie przez jakiś czas szkolony i z gotowymi tekstami do wciskania w puste łepetyny. Identycznie z Owsiakiem i \"jego\" orkiestrą.
Zapytajcie Waltera Chełstowskiego, kto, po co i w jakim celu powołał do życia orkiestrę. Owsiak to tylko od darcia dzioba i żeby samemu nieźle się ustawić do końca życia.
Już dawno pisałem że, wymyślą i wykombinują jakąś nową zbieraninę przed wyborami. Platforma skompromitowana jak 100-kvtas*w, z nowoczesnej jedynie świst-pisd dochodzi, więc macie ludziska tęczową wiosnę.
Radujcie się siostry i bracia!!!
Nie będziecie nigdy osamotnieni i smutni,-zawsze ktoś was wydyma, na cacy zresztą.

życie i owszem zaczyna się od momentu tzw. POczęcia (żywe są też plemnik i komórka jajowa), ale istotne jest to, że wówczas dopiero startuje rozwój ludzkiego organizmu, natomiast do pełnego ukształtowania (proces stopniowy) konkretnego osobnika ludzkiego, czyli np. dziecka jest jeszcze daleka droga

Paplakopodobny jak widać funkcjonuje tyle lat bez mózgu,nie rozwinął mu się ani w życiu płodowym ani po 60 tce. Także kretynizmy olewam,szkoda mi czasu...

Kasia..

Pani De \"... Paplik jak widać by innych uszczęśliwiał na siłę i wie kto jakie wartości wyznaje...\"

..ale jak te wartości uszczęśliwiają na siłę niezaślepionych, niewierzących w magię i heretyków to jest OK? i czy te wartości zakłamane wiedzą co dla kogo dobre ? Czyli jednak po staremu jak za komuny pierwszej prawda jest tylko jedna w PZPeRze i u klechów i ich dzieci.

Polus co masz do Owsiaka ? nie dawałeś na WOŚP nie dawaj dawajcie swojemu Rydzykowi a od Jurasa wara co boli że tyle kasy zebrał zbierze jeszcze więcej ..ot i w tym śmiesznym kraju nigdy nie bedzię dobrze póki jest sekta pisowska...

Globo przyjedż i powiedz mi to w oczy pogadamy o tym śledziewie miernoto..

De.wotka to jakiś transwertyta musi być bo leje jak chłop, czyli olewa...

Przeczytaj uważnie post Paplaka że trzy razy,a jak nie zrozumiesz to i kilkanaście.Napisał wyraźnie.,że spełnienie choćby kilku postulatów poprawiło by jakość życia wszystkich,łącznie z wierzącymi.On wie jak wygląda jakość życia wszystkich ludzi i źe należy komuś je na chama poprawić?. Niech sobie gacie na dvpie poprawi. A reszta to idiotyzmy nikt was wołami ani do kościoła nie ciągnie,ani na chama po kolędzie nie włazi do chałupy,nikt nie nakazuje wieszać krzyźa w domu itp,itd....Więc nikt nie uszczęśliwia na siłę.Nawet pogrzebać was mogą bez księdza i bądźcie twardzielami do końca,nie wołajcie księdza jak ma to często miejsce gdy kostucha stoi za plecami....Polska jest w większości katolicka, ludzie wyznają takie a inne wartości,a jak macie z tym problem to już wasz problem.

Kasia..

Paplik nie warto pisać to walka z beretami ...dobrze kiedyś ktoś napisał że Polska to betonowe szambo

Paplak ty o moje sikanie się nie martw.Lepiej sam pomyśl nad zakupem dobrej lupy i pęsety aby przed ową czynnością znaleźć i wygrzebać.

Kasia..

...sama naPiSałaś o olewaniu, to pewnie dlatego w Jednaczewskim Lasku tyle suchych jałowców jest...

Kaśka, znów się kompromituje,
głowa siwieje, to babci dopa szaleje :)

Skoro wiesz że są suche to zapewne tam bywasz. I pewnie uschły te pod którymi leżałeś. Jeszcze trochę to cały las szlag trafi, nie wspominając nawet o tym czym biedne dziki zaraziłeś.

Kasia..

Gumiś, ja do Owsiaka nie mam nic. Będąc na jego miejscu, też bym odstawiał podobną szopkę.
A co się tyczy zebranej kasy. Musiałbyś zapoznać się z dokładnymi danymi. A dowiedziałbyś się że, dużo więcej wydano w związku z orkiestrą, aniżeli Owsiak zebrał.
Chodzi o media, występy zespołów, zabezpieczenie, itp. Za platfusów i wcześniej, cała ekipa TVP wielce radowała się na zbliżającą się porę orkiestry. Mówiąc że, \"żniwa\" się zbliżają.
Więc nie Owsiak mi przeszkadza, nie Biedroń z \"wiosną\", ani te wszystkie zbieraniny dymające społeczeństwo na maxa. Staram się tylko ukazać sposoby i metody, cele i założenia poszczególnych zgrai i sitw.
Teraz ryżawy nawołuje do \"rewolucji\" i obalenia obecnego tzw. rządu. I co? Uważacie że dla dobra Polski?
\"wywalcie pisowców, a ja jak skończę brać te swoje po 135 tysięcy zł miesięcznie, wrócę spokojnie i se prezydentem zostanę\" Nad durniami i baranami, których jeszcze lepiej od pisa wydymamy.
A że do tego trzeba rzeszy głupków, tedy działajcie i na Tuska czekajcie.

i dlatego, że przymusu nie ma i się na niego nie zanosi, to konkordat jest niepotrzebny zupełnie.
No po co?

ślepy kale
...nie używaj POjęć, których znaczenia nie znasz..., przezywając kogoś pederastą narażasz się na odPOwiedzialność karna, wszak jest to Biedronki POmówieniem...

po to by czy chcesz czy nie z budżetu państwa, a więc i twoich podatków finansować składki emerytalne a później emerytury pasibrzuchom w sutannach,
i by np. taki \"generał \" głódż-flaszka zarabiał 20tysi. miesięcznie

dlaczego ludki z gromady homo katolikus panicznie boją się wolności wyboru i państwa neutralnego światoPOglądowo..?, bo są od POczęcia uformowani na niewolników nie rozumiejąc co to znaczy być człowiekiem wolnym...

\"...pełnienie choćby kilku postulatów poprawiło by jakość życia wszystkich,łącznie z wierzącymi....\" to chyba zrozumiałe że wszystkich, chyba zdrowy racjonalny umysł pomoże przede wszystkim WIERZĄCEMU niech każdy wierzy w swoich bogów ala poco zadawać się z degenerowanymi pseudo pośrednikami do tych bogów.

\"...wołami ani do kościoła nie ciągnie...\" - już nie ciągnie przynajmniej dorosłych, ale pralnia czerepów przez wieki wypaczyła genetycznie bojaźń przez katabasem który ma rzekomo magiczne ponad przeciętne moce. Nikt nie ciągnie ale zważ kobieto, że te chucpy katabasów i gusła święte opierają się na finansowaniu państwa bo nie na nędznym groszu z tacy czy za tzw. sakramenty.

Polus może w swoim myśleniu i dobrze mówisz ale poczekajmy jak wruci Tusk a pis pójdzie w........pożyjemy zobaczymy:)

Puto przyjacielu, gdybym nie wiedział co piszę, nie pisałbym. Więc nie pierd*l!

https://wiadomosci.wp.pl/sad-pederasta-to-meski-homoseksualista-6037805566104193a

Więc pederasta to pederasta!
Chociaż, znając te tzw. \"niezawisłe\", nie znaczy że, skoro jednego uwolnili od zarzutu, drugiego nie mogą zamknąć.
Nasza temida i nie tylko nasza, posiada taką wagę i sądzi w stronę, zależnie na której szali więcej banknotów leży.
Np ostatnio Grzegorz Braun złożył protest do PKW że, z powodu nazwy komitet wyborczy tej, co na prezydenta Gdańska się ładuje, przejść nie może i po prostu jest niezgodny z prawem.
Panowie sędziowie orzekli że jednak może. Ale rok wcześniej orzekli że w innym przypadku, oczywiście nie może. I niezgodne z prawem.
Sami zresztą wiecie że, zależy kogo się sądzi i kto sądzi.

A tego finansowania nie neguję przecież i nigdy nigdzie się nawet nie zajaknęłam, że popieram... Też bym wolała aby to przeznaczono np: na biedne czy chore dzieci. Komu wypaczyła Tobie? Mnie nie wypaczyła, ani się nie boję,a jak ktoś ma słaby charakter i jest podatny to czy ksiądz, rabin, pop czy inny też mu wypaczy. Zwykły facet albo kobieta może rozum odebrać gdy ktoś da sobą manipulować, na to nie ma reguły.

Kasia..

Gumiś, to żeby PIS poszedł w pisdu, ani mnie grzeje, ani ziębi.
Jak dla mnie, to spisdził się zupełnie. To już nie są rządzący niewolnikami. To są marni dozorcy niewolników. Sami trzęsący gaciami przed ich panami.
Ale to żeby Tusk miał wrócić? Musiałoby się w ludzkich łbach do reszty przewrócić.
Gdyby to był jakiś nowy Tusk, może i w mojej łepetynie POprałoby się. Ale wiem co ten gość wraz kolesiami, potrafili odstawiać przez 8 lat.
Jedno kłamstwo, buta, ignorancja społeczeństwa, kvrestvo na rzecz rzeszy, likwidacja polskiej gospodarki i złodziejstwo na skalę republiki bananowej. Tyle że, my bananów nie posiadamy. Bo i te zlikwidowaliby.

ślepa kanalio nie kłam ,
PKW wezwała komitet Aleksandry Dulkiewicz do zmiany nazwy,

...jesteś, De.wotko, najlepszym przykładem, tyPOwą ofiarą, totalitaryzmu katolickiego uprawianego w POlsce od wieki wieków amen...
Katolicyzm jest religią przymusu. Opiera się na nauczaniu religii w szkołach, z którego nie można samodzielnie zrezygnować dopóki nie ma się 18 lat. Ponadto nieuczestniczenie w zajęciach z religii danej osoby jest widoczne i często dana osoba szczególnie w młodym wieku jest narażona na ryzyko bycia napiętnowanym jako \"ten inny\". Ponadto w czasie lat szkolnych osoba taka będzie musiała spędzić ponad 1 rok szkolny (800 godzin lekcyjnych) na korytarzach..., chciałbym mieć kiedyś pewność że w Polsce religia lub wiara nie jest elementem przymusu, ale jest czymś wewnętrznym, prywatnym, dla siebie. Wówczas jest nadzieja że będzie ona bardziej szczera. http://jeszczejesteskatolikiem.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?150170

Polus a może by tak nowa partia i coś nowego fakt jak wyżej trochę się zgodzę z tobą ..ale może by coś nowego?

PiS funduje Polsce koszmar. Narasta fala nacjonalizmu, wrogości wobec otoczenia, narasta polityka izolacjonizmu. Władze chcą powrotu do XIX wieku. Chcą narzucić Polakom model kraju fundamentalizmu religijnego, gdzie prawa Kościoła staną się prawami państwowymi.
Dotyczy to nie tylko aborcji, lecz także tego, kiedy i jak długo mamy pracować, jak spędzać dzień wolny, jaka ma być organizacja życia społecznego, jakie programy mamy oglądać w telewizji i jakie gazety czytać. Co mają grać w teatrach i jakie mają być scenariusze wystaw muzealnych.
Generalnie mamy „po bożemu” płodzić dzieci, zapominając o antykoncepcji, rodzić dzieci zdrowe, chore i niezdolne do życia, poczęte z gwałtu i innego przestępstwa, mamy wielbić Polskę, nawet taką, której wielbić się nie da, ale Polska jest jak Matka Boska, Niepokalana Dziewica. A o matce tylko dobrze.
Nie wolno też zbytnio nastawać na Kościół katolicki, bo to może obrazić uczucia religijne innego Polaka, Polaka katolika, i można narazić się na problemy prawne.
http://wyborcza.pl/7,95891,23229693,dzieki-pis-grozi-nam-polski-kosciol-panstwowy.html

Amen doprze napisałeś Paplik

widzisz Polus można normalnie pogadać można bez jadu ? można a co ciekawe w ost.wypowiedzi nawet sie z tobą zgadzam co mi się rzadko zdarza:)

Dzięki PIS może nam jedynie zagrozić, europejsko-amerykańsko-żydowski komunizm. A nie żaden kościół.
Najwidoczniej w wyborczej chwilowo tematów zabrakło.
Niech ateista Michnik przypomni sobie, jak prosił prałata Jankowskiego o chrzest dla synalka.

Gumiś, wszystko można. Można też zwątpić we wszystko,od tego wszystkiego.

Nie na moje nerwy. I stąd zwątpienie, w całe to ich skvrvienie!

Wybiórcza to ta od tego co za życia uśmiercił rodzice w Holokauście? Od tego \"prawdomównego\"? Jak tak to dla takich jak ty linki podawać mogę i to chętnie, ja nawet do dvpy nie użyję, a nie mam opinie brać do głowy i brednie łykać, które nijak do rzeczywistości się mają....I prawidłowo że nie można i powinna być kara za opluwanie katolików i za spektakle w stylu:\"Klątwa\".....Wszystkiego sa granice. A nie tylko drzeć ryja w stylu-antysemityzm, łapać antysemita. A kvrva polonofobia i plucie na katolika to co?

Kasia..

Kaśka nie szalej babciu,
czy ty w co drugim komentarzu musisz użyć : kvrwa , albo pisać o dvpie ?

Nie znam drugiej tak wulgarnej babci, jak ty .

Paplak ty jako stary pierdziel może nie masz znajomych z małymi dziećmi i na szczęście, ja też bym takiego psem poszczuła gdyby mi dziecko bachorem nazwał, ale inni mają, ja też mam i znajomych i wnuka w przedszkolu i nie piździj z tym napiętnowaniem i byciem innym gdy ktoś nie chodzi na religię w szkole, bo się ośmieszasz. Nikt nikogo nie zmusza i są dzieci, które nie chodzą. Te bzdety to tym wiewiórkom co ci na wsi po drzewach biegają, może łykną...

Kasia..

Rodziców w Holokauście....

Kasia..

...a czym jest umieszczenie religii w nagłówku świadectwa szkolnego, zaraz po ocenie z tzw. sprawowania..?, wszak są to zajęcia nieobowiązkowe, a te są wyszczególnione na końcu..., uczeń nie uczęszczający jest napiętnowany, albo kreską, albo wPiSem: \"zwolniony\", dlaczego..?!, gdy nie uczęszcza na inne nieobowiązkowe zwyczajnie ich się nie wPiSuje...o włączeniu oceny do średniej nawet nie wsPOmnę bo to już jest presja ideologiczna i dyskryminacja niereligijnych...

Nooo straszne napiętnowanie jest...No, no i wywieszka wisi w widocznym miejscu ze zdjęciem, nikt się w szkole nie odzywa, straszne rzeczy się dzieją...A idź ty w.....

Kasia..

Religii nie będzie w szkołach, wystarczy coś takiego.

Lobokretynie
...praktyki religijne w świątyniach nie mają nic wspólnego z indoktrynacją religijną w szkołach publicznych, do których uczęszczanie jest obowiązkowe...

De.bilko
...szkoła w POlsce jest narzędziem kościoła w indoktrynacji katolickiej, szkoły organizują udział w praktykach, wyjazdach na Górę Czarną, na jej terenie odbywają się publiczne modły, spędy na msze POd nauczycielskim nadzorem...
każda instytucja publiczna - państwowa zatrudnia kościelnych komisarzy ideologicznych w POstaci duppasterzy na wzór dawnych sekretarzy zakładowych PZPR, my wszyscy za to płacimy olbrzymie pieniądze...
dlaczego kościół tak bardzo zabiega o swoje upaństwowienie, czyli uprzywilejowaną POzycję POzwalającą odgrywać jedynie słuszną siłę przewodnią Narodu..?, dlaczego boją się równej konkurencji z innymi światoPOglądami..?, boją się konfrontacji jak równy z równym dlatego, że zdają sobie sprawę z marności-nieatrakcyjności i na dodatek zdegradowanej skandalami swojej oferty ideologicznej, która i tak sromotnie przegrywa konfrontację z nowoczesnymi koncepcjami świeckimi i laickimi...

Ojjj nawet\"indoktrynacja\".....Myślę że powinni zamiast religii judaizm wykładać w polskich szkołach, lekcje o antysemityźmie, czym jest faszyzm, nazizm. Zwalczać polskość, nasze tradycje, zburzyć wszystkie kościoły,żeby katolik nie miał gdzie iść i się pomodlić.Mówić że facet plus kobieta to przeżytek i zlikwidować instytucję małżeństwa gdzie kobieta i facet sobie coś tam ślubują, wprowadzić genger, adopcję dzieci przez homoseksualistów, najlepiej zabieranych polskich rodzinom tym oczywiście gdzie facet+kobieta,wtedy Paplak stwierdzi że żyje w raju....A i wprowadzić obowiazkową skrobankę dla Polek, co rodzą jak ich Paplak zwie :\"bachory\"....Woooonnnnnn!

Kasia..

Mają paplak, czy nie mają - i tak będzie d.pę wypinał. Pozbędziesz się problemów z prostatą.

Oj jak Paplak nie może, oj jak go w oczy parzy, że organizują,kto chce to jedzie, kto nie to nie, a powinni lepiej zorganizować w ramach edukacji jakiś wyjazd do burdelu. Piałby z zachwytu, że nowoczesny spęd pełną gębą.

Kasia..

POlska może być krajem zamieszkałym w większości przez katolików, ale nie POwinna być ukrzyzowanym państwem katolickim, w kraju świeckim, neutralnym, żadna grupa światoPOglądowa nie jest dyskryminowana, zatem katolicy zachowują wszystkie swoje prawa POza państwowym dyktatem, uprzywilejowaniem, nadrzędnością i dominacją..., państwo zostało rzucone na kolana, rekompensuje klerowi skąmpstwo wiernych kościoła będąc niezwykle szczodrym w finansowaniu wielorakimi kanałami i sPOsobami anachroniczną i często szkodliwą dla ludzi religię...
macie prawo praktykować i bezmyślnie hołubić chłopów przebranych w czarne kiecki, ale róbcie to wyłącznie na swój rachunek i za własne pieniądze, nie żądajcie od innych by byli takimi samymi kretynami jak wy i na dodatek dorzucali się do waszej naiwności..., wara od dobra wspólnego jakim jest państwo i przestrzeń publiczno-urzędowa, wara od szkół publicznych, możecie swe bachory wysyłać na ogłupianie w kościelnych ostojach ciemnogrodu...

Tym czym powinna być i jak wygladać to akurat nie ty będziesz decydował, tylko większość społeczeństwa, która choćbyś ze złości narobił w gacie jest w większości katolicka. Więc tak jak mówisz-wara wam...

Kasia..

tępa dzido
...już dawno w wielu istotnych sprawach tej większości nie macie, gdyby przeprowadzić referenda dotyczące aborcji, finansowania religii, obecności jej w szkołach... sromotnie byście przegrali, tylko elementy przymusu i zawłaszczanie państwa trzyma was jeszcze przy życiu, POdobnie jak niegdyś zdychającą komunę..., agonia przedłużana, ale już trwa

Biedronka już dzień po założycielskim kongresie ma 14% na start..!

Czyli ta sama bajka co z petruzaurem.
Pewnie i \"ojcowie założyciele\" ci sami?
Zapomniałeś o linku z onetu!

Gdyby tak jeszcze tęczowy proporzec na swoim ptaku zawiesił, miałby od razu 30% na wejściu.

Jakże mnie cieszy ten euforyczny suchy branzel małpoluda paplaka na temat 14% na start.

Pamiętam bowiem, jak Rychu swetru miał na start 15% i co się dalej działo. Wowczas małpolud paplak również skakał przed swetru z gałęzi na gałąź, aż spadł na to miejsce, gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę i do dzisiaj nie może się z tego otrząsnąć. Tym razem upadek, mam nadzieję, będzie jeszcze boleśniejszy.

Podobnie zresztą wyglądała sprawa z paplakiem i paligłupem. Bowiem jaskiniowiec paplak ma to do siebie, że nigdy niczego się nie uczy, nie jest w stanie przewidzieć konsekwencji swoich własnych działań - no typowy jaskiniowy leming małpolud, który myśli rdzeniem kręgowym, bo mózg położył na półce i zapomniał gdzie.

Cała ta \"wiosna\", to nie jest nic nowego. To tylko nowa opcja starej zbieraniny.
Cały lewacki bełkot Biedronia, niczym nie odbiega od platfusowego, albo tzw. \"nowoczesnego\". Jedno i to samo pieprzenie.
Naprawdę, trzeba być imbecylo-lemingiem, aby to łykać. W tym całym jego gadaniu, nie ma mowy i pieniędzy na pomoc dla polskiego społeczeństwa, np polskich dzieci.
Natomiast będzie wdrażanie i pieniądze na:
-na odbieranie dzieci jak za platfusów, na aborcję, na invitro, na tęczowe piątki, a może nawet całotygodniowe wciskanie pedałowania w szkołach, na nachodźców, itd. Na to oni kasę mają zawsze.

tylko kwestią czasu jest przemiana POlski w kraj nowoczesny, świecki, neutralny..., bo jest przymus dziejowy zgodny z wektorem POstępu, jak nie uda się Biedronkom, uczynią to następni...

Niekoniecznie! Jeśli Polacy w końcu pójdą po rozum do głowy i zamiast polskojęzycznych przebierańców wybiorą Polaków z prawdziwej prawicy, lewackie plany pójdą w pisdu.
Plany Europy i państwa policyjnego, poprawnego, bez więzów rodzinnych, religi i prywatnej własności.
Czyli eurokołchoz całą gębą. Z towarzyszami komisarzami, nieżałującymi sobie w niczym. A całej reszcie, aby na przeżycie starczało.
W razie niezadowolenia,-obecna opcja francuska. Gładka lufa i 40 mm flashball w łeb.
Muzułmany na białych i vice-versa. Aby przypadkiem któreś w sentymenta nie poszli.
Niemce już teraz organizują siły porządkowe składające się z nachodźców.

Temat chyba najbardziej gorący ale bardzo powoli przebija się w mainstreamie. Ponoć również telewizje zignorowały zarówno problem, jak i konferencję prasową.

Komitet Aleksandry Dulkiewicz został zarejestrowany bezprawnie. Jest to głównie wina komisarza wyborczego - sędziego Marka Jasińskiego, ale nie zmienia to faktu złamania ustawy. Skargę złożył komitet Brauna.

PKW zebrała się wczoraj w trybie pilnym by odpowiedzieć na skargę. I odpowiedź jest kuriozalna. Po pierwsze uznano, że prawo zostało złamane (art. 95 par. 3) ale dano 5 dni na zmianę nazwy komitetu. Po drugie podpisy zbierane na formularzach nieistniejącego komitetu zostaną zaliczone na poczet nowego.

Uznanie złamania prawa przy rejestracji komitetu powinno skutkować wykreśleniem tego komitetu i koniecznością ponownej poprawnej rejestracji. Problem w tym, że kalendarz wyborczy nie dopuszcza już rejestracji komitetów, więc p. Dulkiewicz nie powinna w tych wyborach startować.

Nadzwyczajna kasta nie da swoim zrobić krzywdy.
A konstytucja? Tylko na koszulkach!!!

Brzydko się Braunek chwyta chcąc wyeliminować kontrkandydatkę nie do POkonania jeszcze przed wyborami. Przecież Dulkiewicz nie uPOdobniła nazwy Komitetu do konkurencyjnej, np. Braunowej, żeby dodać sobie szans wyborczych tylko do własnej grupy inicjatywnej. Chodzi tylko i wyłącznie o formalne, literowe, rozróżnienie, przy czym środowisko POlityczne, związki grup ludzi POzostają te same. Niech zatem ten świętojebliwy Braun nie kombinuje tylko uczciwie stanie w szranki wyborcze i dowie się, że Dulkiewiczowej do pięt nie dorasta.

Było :
Komitet Wyborczy Wyborców \"Wszystko dla Gdańska\"

jest :
Komitet Wyborczy Wyborców \"Wszystko dla Gdańska\" Aleksandry Dulkiewicz

Podpisy były zbierane na Komitet Wyborczy
czy na KONKRETNE NAZWISKO - Aleksandra Dulkiewicz ?

ps:
ciekawe ile ten oszołom Braun zbierze swoich podpisów ?
... a w wyborach przekroczy choćby ze 3 % ?

Braunek nie zdaje sobie sprawy z tego, że nawet gdyby udało mu się zablokować start Dulkiewicz ze względów formalnych i przez to wygrałby wybory, to mieszkańcy natychmiast odwołaliby go w referendum i POgonili w PiSdu jak niegdyś Kropę w Łodzi...

Braun będzie prawdopodobne jedynym kontrkandydatem Dulkiewicz w wyborach.

Jest jeszcze taki scenariusz :
... nawet gdyby udało mu się zablokować start Dulkiewicz ze względów formalnych - a byłby JEDYNYM kandydatem na urząd prezydenta miasta -
- PYTANIE NA KARCIE DO GŁOSOWANIA BRZMIAŁO BY :
CZY JESTEŚ ZA WYBOREM p.BRAUNA NA URZĄD PREZYDENTA MIASTA ?
- I DWIE MOŻLIWOŚCI : TAK lub NIE.

By ogłosić zwycięstwo jedyny kandydat będzie musiał uzyskać poparcie więcej niż połowy ważnie oddanych głosów.

Gdy kandydatowi nie uda się osiągnąć tego pułapu, wyborem PREZYDENTA zajmie się Rada Miasta . Decyzja zapadnie bezwzględną większością głosów ustawowego składu rady w głosowaniu tajnym.

tak czy siak POlegnie z kretesem.... a napina się jakby cokolwiek znaczył...

Dudkiewicz przy Braunie, to jak australopitek przy profesorze z fizyki kwantowej.
Ale z układu i \"swoja\",-czyli tamtejszej i nie tylko, wierchuszki.
Braun w razie wygranej, miałby nie lada problem. Na poczekaniu zorganizowano by tamtejszych KOD-yebców. Wyliby pod ratuszem dniem i nocą.
No i Braun nie jest tym, kim można manipulować, w przeciwieństwie do Dudkiewicz.
Więc wszystkie kanalie zostaną zaprzęgnięte aby się Brauna pozbyć.

o czym ty ślepcze PiTolisz..?, kto kogo chce się POzbyć..?, to Braunek kombinuje, żeby jeszcze przed wyborami utrącić murowaną kandydatkę do wygranej..., jak taki wspaniały, Prawy i Sprawiedliwy to ludzie POwinni go wybrać, ma nieskręPOwane możliwości do przekonania wyborców...

Nadzwyczajna kasta nie da swoim zrobić krzywdy.

A K O N S T Y T U C J A?

T y l k o n a k o s z u l k a c h!!! HEHE

Puto! Braun ma możliwości intelektualne, ma patriotyzm, konkretne i zdrowe myślenie i poglądy.
Czyli wszystko to, co nie wskazane do sprawowania funkcji prezydenta w naszym nieszczęśliwym kraju.
Według obecnych standardów, powinien być podatny, przygarniający, pro-homo, pro-berlino, pro-judeo, anty-polo i anty-kato.
No i mieć za sobą cały układ. Czytaj,-sądy, biznes, półświatek, itp.
Dulkiewicz już wstępnie przetresowana i zaakceptowana. Czyli, póki co, nadaje się.
Oglądaliście \"dyzmę\"? Dzisiaj jest podobnie, tylko wielokrotnie gorzej.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0