wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mieszkanie komunalne dla dyrektora...

Buble sprzedajesz ZS nie rodowodowe rosóweczki, z kwitem by pływały!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie komunalne dla dyrektora...

Hej dziewczyny. W wakacje wychodze za maz i juz teraz trzeba umawiac sie do makijazystki i fryzjerki. Wiele osob polecilo mi makijaz w salonie slubnym Princess..podobno nie trzeba nawet robic makijazu probnego bo zawsze wychodzi rewelacyjnie. Ja jednak jestem sceptyczna bo wiadomo to wyjatkowy dzien i nie chcialabym potem sie wstydzic ogladajac zdjecia...czy moze ktos tam sie malowal do slubu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie komunalne dla dyrektora...

tak sądzę. nie staję w obronie żadnego z biskupów czy kogo tam mi podsuniesz.
wyrażam swoje zdanie bo chyba po to tutaj wszyscy jesteśmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie komunalne dla dyrektora...

Ile kosztuje makijaż w Princess? Jaka kosmetyczka jest godna polecenia na makijaż ślubny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie komunalne dla dyrektora...

Autor: radeusz (---.28.225.224.threembb.co.uk)
Data: 08-01-12 00:19

nie karmic trolla

Nic dodać, nic ująć ............

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie komunalne dla dyrektora...

WOŚP jest to jedno wielkie oszustwo. Presja moralna na udział w WOŚP jest tak niesamowicie duża, że strach wypowiedzieć na jej temat negatywną opinię i nie brać w imprezie udziału. Żal tylko dzieci i młodzieży, która jest przekonana, że jest na właściwym miejscu i bierze udział w godnym przedsięwzięciu. Owsiak i jemu podobni robią dzieciom i młodzieży wodę z mózgu. Kierują się zasadami: "kto nie z nami ten przeciw nam" i "róbta co chceta!".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie komunalne dla dyrektora...

Nie dajmy się zwariować. Tylko pierwsze lata WOŚP miały sens bo wychodziliśmy z komunizmu. Ludzie zbierali na szpitale, gdyż komuna doprowadziła wszystko do upadku. Teraz Tusk jest tak bogaty że chce finansowac bogatszą od nas Grecję i Włoch, ministrowie rozdaja miliony na premie, ZUS funduje sobie wypasione wycieczki itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie komunalne dla dyrektora...

Podbijam temat. Może ktoś ją gdzieś jeszcze widział :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie komunalne dla dyrektora...

Jerzy K. Kmicic nie wiem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mieszkanie komunalne dla dyrektora...

kolo hali sportowej na Księżnej Anny, pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org