czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tak trzymać i nie POpuszczać!

Ja tam pracuje i jest git, JBB rządzi :-)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak trzymać i nie POpuszczać!

już napisałam..;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak trzymać i nie POpuszczać!

frotka podzielam Twoje zdanie, uwielbiam gotować, przepadam za włoską kuchnią.. niestety wiele dań nie mogę zrobić ponieważ nigdzie w Łomży nie można kupić oryginalnych produktów. Alma jest droga, ale wiadomo, że nie będę szła po zwykły pieprz tam... Ci co są przeciwni niech spróbują kup[ić w Łomży świerzy rozmaryn, a nawet suszony :) bardzo ciężko go dostać... tak przykładowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak trzymać i nie POpuszczać!

zamowiona pajda chleba ze smalcem okazala sie zwyklym minimum 3 dniowym chlebem posmarowanym smlacem...karkowka w sose wlasnym byla smaczna i ziemniaki swierze, jednak czas oczekiwania masakryczny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak trzymać i nie POpuszczać!

na ulicy Sosnowej są do oddania pieski (mama ich jest mała) to jest jak się skręca z woj.polskiego w Browarną i pierwsza droga w prawo i drugi dom po prawej stronie:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tak trzymać i nie POpuszczać!

chłopak ma rozdwojenie jażi,

Zbychu, niby poważny przedsiębiorca a tu d z i e c i n a d a , bawią go jeszcze gify i takie różne wstawki, nie to, że generalnie jestem przeciw, czasami tak dla podkreślenia czy zobrazowania tematu, to czemu nie, ale nagminnie ?

Jak dzieci w pierwszej klasie szkoły podstawowej, po odrobieniu lekcji w zeszyciku maluje szlaczki.

Zbychu, a może tak jaja ogolić i do przedszkola ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org