sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile jeszcze kiełbasy wyborczej , rozdawanej przez PiSlamistów , wystarczy dla ciemnego pislamskiego luda ?

Czy Alma, czy inny sklep, ale to prawda, że w Łomży brakuje dobrych delikatesów. Nie każdy musi być fanem produktów z Biedronki. Mnie najbardziej brakuje miejsca, gdzie można byłoby kupić świeże morskie ryby, dobre sery i przyprawy bardziej wyszukane niż oferta Prymatu i Kamisu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile jeszcze kiełbasy wyborczej , rozdawanej przez PiSlamistów , wystarczy dla ciemnego pislamskiego luda ?

odezwij się na pocztę to wszystko wyjaśnię tsunamime8200@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile jeszcze kiełbasy wyborczej , rozdawanej przez PiSlamistów , wystarczy dla ciemnego pislamskiego luda ?

Czas oczekiwania jest kwestia wzgledna,moge poczekac 30 min jezeli dostane smaczne swieze jedzenie.Ale jezeli czekam 30 min i dostaje za przeproszeniem 3 dniowe ówno to jest cos nie tak.Zamawialem kopytka a Mama zamawiala pyzy chyba(wiem ze tez cos ziemniaczanego). I nie powiesz mi ze jestem jakis wybredny czy cos ale kur.. umiem odroznic swieze kopytka/ziemniaki od starych. Mialem pojechac 2gi raz bo myslalem ze to moze raz sie zdazylo,ale stale slysze od znajomych ze jest tam poprostu niesmacznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile jeszcze kiełbasy wyborczej , rozdawanej przez PiSlamistów , wystarczy dla ciemnego pislamskiego luda ?

nowy budynek na skrzyżowaniu wojska polskiego z sikorskiego... nie pamiętam nazwy, coś na "w", mają tam chyba jedne z tańszych ubezpieczeń, wiem z włąsnych doświadzceń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile jeszcze kiełbasy wyborczej , rozdawanej przez PiSlamistów , wystarczy dla ciemnego pislamskiego luda ?

na truskawkach jest lipa koło vehty bo ostatnimi czasy najechało sie tam dużo rumunów i oni robia za mniejszą stawke niz polacy i Niemiec mało polaków bierze bo dla rumuna mniej płaci a on po sezonie j=wraca i u siebie mieszkanie za to moze kupic. lipa jest na truskawkach ale jak ktoś jedzie z myslą zeby zarobic to napewnoo zarobi mniej czy więcej ale zarobi. koło 7-8 może wyciągnąć taki początkujacy przez dwa miesiące a teraz euro dobrze stoi to sie opłaca. można w sierpniu jechać na studencką truskawke i pielenie i sadzonki we wrzesniu od razu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile jeszcze kiełbasy wyborczej , rozdawanej przez PiSlamistów , wystarczy dla ciemnego pislamskiego luda ?

Który fryzjer w Łomży robi dredy??

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile jeszcze kiełbasy wyborczej , rozdawanej przez PiSlamistów , wystarczy dla ciemnego pislamskiego luda ?

Droga redakcjo co to znaczy słowo " Najwydarzeńsze ..." , które umiesciliscie w sondzie pod tytułem "Najwydarzeńsze wydarzenie 2011 "????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile jeszcze kiełbasy wyborczej , rozdawanej przez PiSlamistów , wystarczy dla ciemnego pislamskiego luda ?

co myślicie o firmie elnetix? korzysta ktoś z ich usług?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile jeszcze kiełbasy wyborczej , rozdawanej przez PiSlamistów , wystarczy dla ciemnego pislamskiego luda ?

Zbychu przeciez Ty mowiles ze masz wlasna firme.
Tylu ludzi narzeka na bezrobocie, a ten ma jeszcze czelnosc sie pyta jak tam jest.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile jeszcze kiełbasy wyborczej , rozdawanej przez PiSlamistów , wystarczy dla ciemnego pislamskiego luda ?

jak mam dodać adres strony internetowej tak by po kliknięciu otwierała mi sie ta stronka?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile jeszcze kiełbasy wyborczej , rozdawanej przez PiSlamistów , wystarczy dla ciemnego pislamskiego luda ?

pewnego razu zapytano bacę:
- baco, dałbyś krowę na zbożny cel ?
- dałbym,
- a kunia, byś dał ?
- dałbym,
- a barana, byś dał ?
- dałbym,
- a kota, byś dał ?
- NIE !
- jak to? krowę, kunia, barana byś dał a kota nie ? czemu to ?
- nie dam, bo mam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org