czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Integracja\" obozowa.

z jednej strony was rozumiem, ale z drugiej to prawda jest taka, ze ten pan ladnie to sobie wszystko obmyslil i final sprawy bedzie taki, ze on zadowolony bedzie się cieszyl z kasy a rodzina dalej bedzie sie borykac z chorba dzieci.

z niecierpliwoscia czekam na wyrok sad w tej sprawie u usmiech wygranego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Obietnica darowania pieniędzy, a ta została złożona publicznie, jest wiążąca jak umowa cywilno-prawna. Jeżeli sąd uzna, że była taka obietnica i na całą wygraną kwotę, to uzna pozew za zasadny.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Dzisiaj było otwarte ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Ni mam prądu :):):)
mieszkam pod mostem , korzystam z energi naturalnej :):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Myślicie że przedszkolaki będą wyskakiwały z sali zabaw do Granda na browarka lub kieliszek czegoś mocniejszego ??

ZLIKWIDOWAC SALĘ ZABAW , JEST ZAGROŻENIEM DLA DOBRA DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

maruda myslisz ze malo takich loszek chodzby w lomzy zdziwil bys sie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

zezowatwe:):):)

Gdzie bylęś jak cie nie było ? :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

A tak policja poprowadzi i zakupy ci z pod stokrotki do domu zaniesie jeszcze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

No a co wszędzie mam tylko z chłopakiem chodzić mogę i z koleżankami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

a ja codziennie robię tam zakupy i zawsze jestem zadowolona:) jak wam nie pasuje są jeszcze 2 inne sklepy w okolicy to możecie tam robić zakupy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Witaj marudo,

różnie bywało, trochę się jeżdziło , trochę siedziało
jednym słowem, różnie się działo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Ogłaszam że jutro napiszę nowy temat.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

gorzej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.


se puknij w łeb, a może byś się własną pięścią załatwił ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

NIE PRZESTANĘ :):)
ZABOŻYŁEM SIĘ NA AMEN :):):)

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Pffffff;-D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

ble ble ble !!!!
phiiiii też mi coś wielkiego pfff :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

a na razie omijajcie konowała z daleka i nie chodźcie do niego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Legendarny_Obywatel

"Bo to zła kobieta była... "

W życiu istnieją inne rzeczy, dla których warto żyć !

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

http://youtu.be/X8VhWRxaTn0


pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

hej, mam wprawę :) i kilka prezentacji już napisanych. Jeśli nie znalazłeś nikogo konkretnego zgłaszam się na ochotniczkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Racja też zostawiam dziewczyne w domu a z kolegami walimy na grilla na domówkie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\\\\\"Integracja\\\\\\\" obozowa.

Na kolegialnej przyjmuje prywatnie spoko facet ;) polecam ;)

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

haha a on o walowanych pisze? Szuka kogos, kto zajmuje sie przerobkami ps2..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

ne pamiętam...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

DEBIL...

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

puknij sie

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

:O a cóż to...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

A nie możesz się zapytać cwaniaku twojego znajomego co ci załatwia pracę jak tam jest?? Nie osłabiaj!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Właśnie nie miałem okazji się spytać "cwaniaku" Bo nie rozmawiałem z nim o szczegółach tej pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Olów w pięściach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

a niech bog broni



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Czemu CZAT na 4lomza nie działa?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

heniu !

Warto było się zeszmacić dla ćwierć dużej bańki ? Łomża jest mała , ludzie ci tego nie zapomną, a mogło być tak pięknie. Mogłeś podnieść swój autorytet, zasłużyć na szacunek i uznanie społeczeństwa, a tu wyszła szuja ze świni.
Telewidzowie traktowali udział w tym show jako swoistą formę pomocy, zbiórkę na konkretny cel społeczny, tutaj celem była pomoc chorym dzieciom . Widzowie sms-ami „zagłosowali” na leczenie Adriana i Kuby.

Prawda, w programie padło nieśmiałe stwierdzenie p.henia, że pragnie zrealizować swe marzenia i coś tam uszczknąć dla siebie, lecz główny nacisk położony został na pomoc ciężko chorym chłopcom. Manipulując ludżmi, wykorzystał czyjeś nieszczęście do wyciągnięcia kasy w celu zrealizowania swoich planów życiowych. Nagłośnił chorobę tych dzieci w celu zagrania na uczuciach tłumu, wykorzystał emocje związane z ludzkim nieszczęściem i spontanicznie okazywaną pomoc poszkodowanym przez los chłopcom.

Obłudnie i cynicznie posłużył się socjotechniką , używając perswazji, prezentując ludzkie cierpienie, zmanipulował opinię publiczną , grając emocjami , wywołał uczucie współczucia społecznego które to zaowocowało ilością oddanych sms-ów. Ba, mało tego, do osiągnięcia swego celu posłużył się autorytetem Kościoła, nawet księża na mszy prosili, by pomóc tej rodzinie,zaznaczam tej rodzinie, a nie realizacji marzeń nawiedzonego konowała.
Czy akcentując w programie show swe marzycielskie wizje ustawienia się na dalsze życie i plany związane z założeniem kliniki ten DUPEK dostałby chociażby jeden głos za ? Pokażcie mi jedną osobę która to wysłała sms-a by tym samym finansować jego przyszły biznes.

Ktoś, gdzieś napisał, że z takim autorytetem i postawą moralną to można otworzyć kiosk z papierem toaletowym. Z pewnością się przyda, bo ta sprawa dla większości śmierdzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

każdy sposób dobry by zjednać ludzi przez modlitw. Popieram tego księdza z Smołdzinowa;D





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

jaka znajomość, takie załatwienie roboty

Robcio. nie pakuj się w to, robić nie warto, jedno co warto to upić się warto, robota to głupota , picie to jest życie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

zreszta sa swiadkowie pomiar robilinajpierw przy gruszy i potem na kuflu. wszystko jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

młody wykrztałcony

Ty raczej nie jesteś w kręgu moich zainteresowań, nie odpowiadasz kryteriom, więc muszę Cię rozczarować ale nie zależy mi na pochwałach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

ZIBI

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

widzisz, są ludzie i taborety
osobiście nie lubię męczyć zwierząt a Ty oszczędzaj konia i uważaj na przyszłość bo dostaniesz odcisków na rączkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Legendarny_Obywatel

potwierdzam, baby to ... -lepiej się napić na odstresowanie, mogę Ci towarzyszyć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Jasne, konsalnet i fachowcy, szczególnie Henio i jego przydupasy z czarna na czele hahahha





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Witam, bardzo potrzebuję nr tel do pediatry dr Głębickiej.W google nie ma takich informacji. Czy ktos z was sie orientuje jak i gdzie ona przyjmuje?i ile kosztuje u niej prywatna konsultacja?
z góry dziekuje za szybka odpowiedz(I na temat)
to mój adres: suwe@o2.pl prosze o informacje na email.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Przyjmę lub kupię tanio łóżko z materacem lub wersalkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

http://www.youtube.com/watch?v=JHqE254oS4I

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

a też potrzebująca jestem heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Ten problem był poruszony w programie E. Jaworowicz "Sprawa dla reportera", jaki był finał? do jakich doszli wniosków? czy tylko tyle że zostało to nagłośnione i wszystko....?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

ja nie oglądałam tego programu tylko słyszałam cała tą historię - znajoma mi mówiła ze w jakimś kościele na mszy ksiądz namawiał do wysyłania smsów żeby wygrana kasa trafiła dla chorych dzieci, i ludzie wysyłali....a że finał jest taki jaki jest to hmmm....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

warszawa-łomża, dziś o 19.00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

ja mam na sprzedaż





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

EWA

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Witam !
Mam zamiar jechać na basen na przeciwko polo. A nie mam czepka, a wiem że kiedyś tam sprzedawali. A pytanie czy jeszcze tam można kupić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

....dlatego też powinna wrócić stara matura, w końcu może by się nauczyli pisać poprawnie przynajmniej dwa zdania, opisując choć czego się oczekuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Możecie pomarzyć. Skończy się na zawiasach i zakazie sprawowania funkcji publicznych przez kilka lat. Opcja z odszkodowaniem lub zajęciem majątku odpada, bo do tego czasu nieruchomości zmienią właściciela o ile już nie są przepisane na kogoś z rodziny. Pozostanie do zapłaty kilka złotych kosztów sądowych ale to pryszcz w porównaniu z tym co wpadło do kieszeni. Można śmiało powiedzieć, że jednak było warto :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

w sportu taniej będzie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Mam nadzieję ,że sąd sprawiedliwie rozsądzi i oceni winę byłego vice prezydenta. Jezeli faktycznie dokonał przestepstwa na szkodę mieszkańców miasta to winien być przykładnie i surowo ukarany, jezeli nie to natychmiast uniewinniony i oczyszczony ze stawinych mu zarzutów. Poczekajmy zobaczymy. Jednak sam fakt ,że prokuratura postanowiła postawić zarzuty temu Panu świadczy ,ze musza byc ku temu dostateczne dowody. Odnosnie bezstronności naszych sadów mam powazne watpliwości. A na sto 100% jest pewne ,że proces tego Pan nie powienien przebiegać w łomżyńskim sadzie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

jeszcze propozycja aktualna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

na basenie ,bardzo fajna ,no i ewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Autor: koniec i początek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29-12-11 09:57

I tak Cię zbulwersował ten temat, że aż założyłaś/eś konto na Forum i nowy nick ? Czyby @ koniec i początek oraz @ magia_2 to towarzystwo wzajemnej adoracji doktorka henia ?
" A z tego co ja wiem to jak padło pytanie do państwa Mańczaków przed programem o podpisanie umowy na określoną kwotę lub procent od wygranej to odmówili i powiedzieli, że z każdej kwoty będą szczęśliwi" - a skąd to wiesz, byłaś/eś przy tym ? Pewnikiem jesteś stroną w tej sprawie.
" To pan Henryk był głównym bohaterem programu, a p. Mańczakowie "dodatkiem" - też mi główny bohater,
" być może wygrałby mniejszą kwotę, ale przynajmniej miałby spokój " - wygrałby ZERO . Ja też mam marzenie polecieć w kosmos, a już takie wycieczki są organizowane. Może jako jedna/en z pierwszych zasponsorujesz moje mrzonki, albo może p. henio mi coś odpali ?
" :( wniosek z tego taki, iż nie warto pomagać?" - Ty to nazywasz pomocą ? Są ludzie prawdziwi społecznicy, darczyńcy,sponsorzy czy chociażby wolontariusze, którzy to niejednokrotnie dokładają do sprawy oprócz zaangażowania swoją pracę, czas i pieniądze. To ludzie z powołaniem, pomagający dla idei nie dla kasy jak niektóre hieny co przy okazji próbują "kręcić lody" na własny użytek.

PS: o jakim zniesławieniu my tu mówimy ? przecież przytaczam tu tylko FAKTY , a z nimi się nie dyskutuje.
" oficjalny gracz" i " główny bohater programu", sam się dyskredytuje swoją postawą moralną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Chyba nad basenem,może i fajna tylko dziwne godziny otwarcia od 16 do 21,a jak nie ma ludzi to i wcześniej Pan trener ucieka,muza bardzo ciężka do słuchania i sam Pan trener jak chce to poprowadzi trening i podpowie,a jak nie to nos w necie i tyle go widzieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

W Łomży pewnie nigdzie się tego zabiegu nie zrobi, ale podejrzewam że bardzo podobne efekty uzyska sie po serii zabiegów mezoterapii bezigłowej. A efekty uzależnione będą od rodzaju leku jaki bedzie wprowadzony w skórę :-)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Jak jestes z okolic łomży to po co jechać aż do łomży? Wystarczy że z trzodą chlewną się dogadasz tam też chyba masz basen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

to teraz Cię wypierdolą za pisanie głupot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Jeżeli by stworzył wspaniałą klinikę to czemu nie, możemy się składać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

bardzo dobrze mierzy dostalam w prezencie a juz posiadam cisniomierz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

jakich kutrwa czeczencow o kogo ty sie martwisz toniesz w dlugach a ty mieszancami sie martwisz a moze ty to czeczen i tak sobie szukasz litosci jebac czeczenow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

30+ źle zrozumiałaś Zbawca nieba nie miał wcale Ciebie na myśli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Jak widze też od czasu do czasu zerkasz na forum :):)
Z tym że, ja tego czasu mam więcej niz ty i częściej zaglądam :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

zezowate szczęscie odezwij się na panka32@wp.pl, coś ci napisze (ważną radę moim zdaniem...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

Czerwony -sok z buraka ,pomarańczowy -sok z marchwi ,zielony -sok z kiwi. Napewno beda smaczniejsze:-)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

a tu masz ciekawe teksty o polakach za granica..jedne z wielu

http://aarhus.lokalavisen.dk/polak-og-rumaener-knaldet-for-skrot-/20111229/artikler/712299910/1453

http://www.tv2fyn.dk/article/328147:Organiseret-posetyveri

nie wiem dlaczego napadasz ciagle na inne nacje jesli twoj narod robi syf wszedzie gdzie sie pojawi..trzeba najpierw spojrzec na wlasna dupe a nie szukac h***a w mozgu u innych

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org