niedziela, 23 lutego 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Integracja\" obozowa.

https://nczas.com/2018/12/13/pokazalismy-zdjecia-z-kursow-integracyjnych-sa-kolejne-kontrowersyjne-relacje-uczestniczek-fundacja-euroweek-domaga-sie-usuniecia-artykulu/

https://www.tvp.info/40415940/szokujace-nagranie-dziewczyna-opowiada-o-masturbujacym-sie-wolontariuszu-programu-euroweek

https://dorzeczy.pl/kraj/87005/Na-Euroweek-doszlo-do-molestowania-dzieci-Liroy-Marzec-chce-wyjasnien-od-szefowej-MEN.html

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: \\\"Integracja\\\" obozowa.

De.wotko
...chyba ciągnie cię do Jednaczewskiego Lasku, bo ta histeria wywołana jest chyba tylko dlatego, że są tam ludzie o róznym kolorze skóry..., czyli POd wpływem chorobliwego szowinizmu narodowościowego...:
EuroWeek działa od ponad 20 lat, a na obozach integracyjnych gości co roku około 30 tysięcy osób. - Są to dzieci, młodzież, dorośli, a nawet seniorzy. Nigdy nie mieliśmy żadnego zgłoszenia od uczestników, że dzieje się coś złego – zapewnił.
Jaśnikowski powiedział, że do udziału w pięciodniowych obozach językowych zgłaszają się klasy oraz szkoły z całej Polski, a dzieci przez cały czas są pod opieką nauczycieli. Nastoletni uczestnicy przyjeżdżają także indywidualnie, wtedy opiekę nad nimi sprawują rodzice.
Według niego znaczna część zdjęć opublikowanych w Internecie z hasztagiem \"#euroweek\" była robiona przez rodziców albo nauczycieli. - Jesteśmy atakowani, że dziecko, którego rodzic najprawdopodobniej robił zdjęcie, było w tym czasie molestowane – komentuje Jaśnikowski.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zbigniew-ziobro-komentuje-glosna-sprawe-euroweek/ne2g7kv

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

No przecież dziwne by było abyś się zgorszył\"integracją\"dorosłych chłopów z młodziutkimi dziewczynami.....A te wpisy i filmiki które można znaleźć to napewno ściema...Zdrowia życzę.

Kasia..

towarzyszka Kasia żałuje, że nie dotarła na tego typu obozy. Pozostaje jej tylko oralnie onanizowanie się butami Piotrowicza.

„Wyłącz TVPiS, włącz myślenie”

A wysyłanie filmiku do jednej a dziewcząt przez \"wolontariusza\" gdy się masturbuje to taka ściślejsza\"integracja\"....

Kasia..

Złomeks po tobie mądrej odpowiedzi i odniesienia do tematu nikt się nie spodziewa. Jak nic złego nie widzisz to córę podeślij na obóz i potem się pomądrzyj, jak opowie czy się podobało. Poyebie... Lewactwo to wrzód na dvpie molestowanie w kościele potępia i to jest prawidłowe, ale innego już nie widzi. Kurestvo wybiórczo traktuje.

Kasia..

Nie inaczej, oni tylko tam widzą patologię gdzie im pasuje, a ziomkowi to chyba ta wazelina została z przeszłości, może jakiś Piotrowski go nią nacierał, później kazał lizać a na koniec czapka wsadził hahaha

Albo odwrotnie ;)

Złomeks musi być skrzywdzony, żaden zdrowy na psychice dzłowiek nie wplata w każdy post tekstów o wazelinie, czopkach i lizaniu butów. Może nieśmiało w ten sposób chce wyrzucić z siebie traumę....U nich jest tak w kościele tylko pedofilia i molestowanie,nic dobrego nie widzą, a gdzie indziej to samo to już zwie się- nowoczesność, radość życia i ubogacanie.

Kasia..

Autor: Kasia.. (---.swiatlowod.avito.pl) Data: 14-12-18 20:15

Złomeks po tobie mądrej odpowiedzi i odniesienia do tematu nikt się nie spodziewa. Jak nic złego nie widzisz to córę podeślij na obóz i potem się pomądrzyj, jak opowie czy się podobało. Poyebie... Lewactwo to wrzód na dvpie molestowanie w kościele potępia i to jest prawidłowe, ale innego już nie widzi. Kurestvo wybiórczo traktuje.

Kasia..
ale przyznaj, żal ci dvpsko ściska, że zabrakło cię na TAKIEJ imprezie . Co do lewactwa. Lewakiem jest ten, co zwalcza lewaków i komunę, czy ten, co komunistom, np. Piotrowiczowi buty liże? Bo wam coś się w tej komunistycznej partii potentegowało.
Możesz mi lizibucie czerwonych wytłumaczyć tę anomalię?

Tobie cokolwiek popier...eńcu tłumaczyć gdy odwracasz kota dvpą, zamydlasz temat, może jedynie ktoś twojego pokroju.

A to do normalnych ludzi i do sprawdzenia przez odpowiednie służby czy to jest standardem,normą a najważniejsze prawdą to co można znaleźć łącznie ze zdjęciami i rozmowami na twiterze,gdy dorośli faceci z dziećmi tak obcują. Bo integrować to się każdy powinien jak już to z ludźmi w podobnym wieku.... Więc wyjaśnić, a nie straszyć sądami i pozwami.

https://prawy.pl/100321-wyszukane-angielskie-poczucie-humoru-fundacji-euroweek-grozacej-prawemu-sadem/

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/euroweek-niepokoj%C4%85ce-zdj%C4%99cia-z-polskimi-dzie%C4%87mi-i-szokuj%C4%85cy-film-uczestniczki/ar-BBQWguH

Kasia..

Ale towarzysze Piotrowicze to w jakiej partii są? W PSL? A może w Kukiz? Kto tu klęczy przed Piotrowiczami? Może ja?
Znasz towarzyszko kasiu definicję lewactwa? Poczytaj. WARTO. Uwierz mi.
Aha. Tylko nie książki wychowanka ustroju komunistycznego i beneficjenta PRL, towarzysza Jarosława Kaczyńskiego.

Platfusowe koalicje szczerwo mniej niż zero . Czy co walczą przeciwko temu rządowi to są zmory, wrzody i folksdojcze naszego narodu którzy służą Niemcom . Ludzie którzy zdrowy mają umysł to walczą i bronią ten rząd i kraj . Chcecie aby ta wasza platfusowa koalicja rządziła , co ma mniej niż zero - won platfusy od rządzących - MNIEJ NIŻ ZERO. CHrum chrum chrum won od koryta .

Borys-50

Jprdl, kolejny wyznawca pislamu z IQ mniejszym od rozwielitki poczuł potrzebę uzewnetrzniasz się. A co do debilki i jej newsa z dupy - ile dostałaś od rodziny Jankowskiego za tę marnej jakości zasłonę dymna?

Kolejny wypierdek platfusowy mniej niż zero albo tych kodowców debili i skoczków -MNIEJ NIŻ ZERO.

Borys-50

ona dała swoją całą rodzinę Jankowskiemu dawniej a teraz daje rydzolowi dziadowi stara...

ty wyżej ściśnij odbyt bo ci hemoroidy pękną *****

Kolejny wypierdek platfusowy mniej niż zero albo tych kodowców debili i skoczków -MNIEJ NIŻ ZERO.

Borys-50

No fakt, zapomniałam że hieny i lewactwo niczego do sprawdzenia w takich artykułach nie znajdzie, nie ma co policja tego ruszać, co innego gdyby na zdjęciach stado kleryków było, a tak to co tam dziewczyny bredzą o jakimś wysyłaniu zdjęć z \"ptakiem\" czy o tym gdy mówi jedna o zostawieniu otwartego okna na noc...To tylko tak aby można było po przyjacielsku się pożegnać i spędzić noc. Kreatury, rzygnąć tylko na was można.

Kasia..

nie powtarzaj się śmieciu bohaterze za kompem mniej niz zero pomyju pisowski życie ci nie miłe ..no tak za kompem bohater jesteś wiesz co pluje na ciebie i buty wycieram wycieraczko

DE wotko mówisz o sobie .. następna ciemnoto ..żal mi was ale mam na was wy..

idż do mopsu niebawem paczki rozdają ..bo żal patrzeć jak stoicie za paczkami a w gębie bohatery..a i wigilia na rynku będzie idż dostaniesz bigosu Bhhh

Re: \\\\\\\"Integracja\\\\\\\" obozowa.

Gumiś- jak byś miał odrobinę rozumu to byś tu nikogo szumowino nie obrażał , sam jesteś śmieciem i gnido cymbałem, wypierdku szują - zamknij się a jak chcesz pisać to nikogo tu nie obrażaj

Borys-50

dziecko co ty mówisz nie rozśmieszaj mnie ...

Świstek durniu szukasz zaczepki, czy ryj ciebie gnoju swędzi? Nie masz nic mądrego do napisania czy powiedzenia to zamknij gębę i tyle. A jak ciebie nosi to wyjdź na miasto i się tak pomądrzyj to napewno w mazak dostaniesz... a nie hojraku ujadasz zza monitora jako anonimowa gnida.

Kasia..

Gumiś jesteś dzieckiem pękniętego kondona .Wal się bydlaku i ciotą

Borys-50

Chojraku...

Kasia..

jak to miło poczytać jak dwie ***** piszą ..żal mi was i tych waszych wpisów starej ... kogo ty straszysz postrasz męża prądem i i De wotko takaś bohaterka uważaj żeby ktoś cię z gazem nie wyjebał ciemna babo ale szkoda z wami pisac co jedynie mam z was ubaw pomyje nie piszcie ze mnąto i ja nie będę z taką patologią jak wy pisał na dobre proste do kościoła dziady może na te wasze święta opłatkiem się udławicie i będzie spokój lecę szkoda klawiszy na was dzieci Jankowskiego

a com do miasta ? mówisz DE o tej wsi ŁOmża miasto dobre Bhh kończę szkoda klawiszy na was

Gnida pierwsza zaczyna dyskusję ze mną a udaje że jest na odwrót. Idź wywietrz łeb pajacu, przejrzyj posty kto szuka w dvpie mózgu,albo wsadź ten pusty baniak do klopa, widzę że na zdrowie psychiczne brak szans, beznadziejny przypadek jesteś.

Obrazić to mnie może jedynie facet, więc chyba rozumiesz że abyś ty to uczynił jest nierealne? W sumie może nie rozumiesz, za tępy jesteś chłoptasiu w krótkich spodenkach.. To na tyle i tak za dużo czasu poświęciłam pajacowi o rozumku kury.

Kasia..

za cienka dla mnie w uszach jesteś uwierz mi ale wszystko jedno życzę ci nie spokojnych świąt miłego dnia koniec tematu

Kaśka wróć ty lepiej do garów lub do bawienia wnuków.
Chłopa nie masz to czym gumisia postraszysz, wibratorem ?

Następny szuka....Szukaj.

Kasia..

speech dobre a co najciekawsze nie zna się na żartach ech kobiety

De.wotko
...naprawdę czujesz się molestowana widokiem męskiego ptaka..?!, chyba, że ty dotąd widziałaś tylko takie okaleczone, czyli bez istotnej skórki i normalne przyprawiają ci wstręt..?

Data: 15-12-18 10:32

No fakt, zapomniałam że hieny i lewactwo niczego do sprawdzenia w takich artykułach nie znajdzie, nie ma co policja tego ruszać, co innego gdyby na zdjęciach stado kleryków było, a tak to co tam dziewczyny bredzą o jakimś wysyłaniu zdjęć z \\\"ptakiem\\\" czy o tym gdy mówi jedna o zostawieniu otwartego okna na noc...To tylko tak aby można było po przyjacielsku się pożegnać i spędzić noc. Kreatury, rzygnąć tylko na was można.

Kasia..
________
wytłumacz mi towarzyszko kasiu, co to jest lewactwo?
A hieny? To takie padlinożercy? Jak ten z nadania pis, co chce przejmować padlinę znaczy banki za 1 zł? Z jakiej to partii ta hiena? Nie wiesz towarzyszko?
A co u twego idola Piotrowicza? Dobrą pastę nałożył na buty?

Paplak tylko kreatura chyba zamydla jakikolwiek temat, gdy jest niewygodny? To nie jest o tym co ja widziałam, a czego nie. I czy tylko oszołomy nie widzą nic złego gdy adresatem jest nieletnia młoda dziewczynka, a nadawcą dorosły facet. Ja wiem że u kreatur to nic zdrożnego taki\" fiut \"wysyłany nawet dzieciom, to pewnie nowoczesność? I policja nie powinna tego posprawdzać, czy to wszystko jest prawdą?! I jak was nazywać, gdy jesteście tak kvrevsko obłudni w swej trosce, z jednej strony widzicie, oczywiście gdy się tyczy kościoła, a z drugiej zamykacie gały i odwracacie fałszywe gęby udając że wszystko jest w porządku.

Kasia..

Data: 15-12-18 14:19

Paplak tylko kreatura chyba zamydla jakikolwiek temat, gdy jest niewygodny? To nie jest o tym co ja widziałam, a czego nie. I czy tylko oszołomy nie widzą nic złego gdy adresatem jest nieletnia młoda dziewczynka, a nadawcą dorosły facet. Ja wiem że u kreatur to nic zdrożnego taki\\\" fiut \\\"wysyłany nawet dzieciom, to pewnie nowoczesność? I policja nie powinna tego posprawdzać, czy to wszystko jest prawdą?! I jak was nazywać, gdy jesteście tak kvrevsko obłudni w swej trosce, z jednej strony widzicie, oczywiście gdy się tyczy kościoła, a z drugiej zamykacie gały i odwracacie fałszywe gęby udając że wszystko jest w porządku.

Kasia..
_______
widać towarzyszko, że ten ściskający ci dvpsko żal jest przewlekły. Pamiętasz jak żałowałaś, że ciebie nie było na orgii pisowskiej, gdzie Adaś Hoffman ówczesny rzecznik prasowy pis mierzył swego wacka z superagentem pisowskim Tomkiem. A ciebie tam nie było.
I tylko pozostaje ci oralna masturbacja z butami Piotrowicza.
No i wytłumaczysz mi te lewactwo? Bo ja nie rozumiem. Piotrowicz komunista jest prawicowcem?

Wazelinowy debilu , bo inaczej nazwać ciebie nie da się. Dyskutuj i zadawaj pytania w swoich kręgach czopków, wazeliny i pasty do butów, a nie odwracasz kota dvpą. Czy pamiętam? I owszem tylko nie mój żal, bo to nie moje klimaty, ale twój ogromny zapier, ol bo z taczkami z wazeliną na zakrętach się nie wyrabiałeś i dwa worki czopków zaaplikowałeś, a pasty tyle się nażarłeś, że gęby do tej pory domyć nie możesz, nie wspominając o tym jak ciebie jedna szpilką potraktowała bo słyszała że lubisz tak ze szpili z przytupem po gołych jajach. Więc swojego żalu że szpila już się nie powtórzyła nie przypisuj mojej osobie.

Kasia..

De.wotko
...POkaż choćby jeden przecinek z moich wPiSów, który świadczy, że chcę zamydlić, albo uważam temat domniemanego molestowania za niewygodny..., wręcz przeciwnie to.ty właśnie uczepiłaś się tegoż jak koła ratunkowego chcąc tym zmniejszyć wagę plagi pedofilii z udziałem księży, z tego też POwodu od POczątku POdpuszczam cię, żeby sPOtęgować i zarazem ośmieszyć twoje świętojebliwe oburzenie..., twój relatywizm nie/moralny wykazywany w tym temacie wynika z tego samego prymitywnego - stronniczego POjmowania spraw co każe ci cieszyć się z Francuskich protestów, czy innych zamachów z udziałem imigrantów..., ty zwyczajnie kipisz kołtuńską nienawiścią do innych nacji i środowisk, które uznajesz za obce - konkurencyjne do kato-prawicowo POlskich..., więcej POŻydku byłoby z ciebie w Jednaczewskim Lasku...

Choćby przecinek? Wszystkie posty to uciekanie od tematu i zmiana na inny tor.A reszty wypocin komentować nie ma sensu, nic nowego nie ubzdurałeś sobie. Oczywiście ty tylko widzisz pedofilę w kościele, a gdzie indziej cicho sza...Normalni ludzie widzą ją wszędzie i potępiają jednakowo i tym się różnimy. A żeby cieszyć się z zamachów itp to chyba mnie z sobą mylisz. Bo nie przypominam sobie abyś jakiejś ofiary tu żałował...

Kasia..

kościelną pedofilię należy piętnować szczególnie ze względu na skalę, skuteczne jej ukrywanie, obrzymi wpływ kleru na kształt państwa i życie publiczne...
katolicki system nie/wartości, który w naszym kraju jest nachalnie narzucany ogółowi, uważam za bardzo szkodliwy i jest wrogi/antagonistyczny wobec moich przekonań, dlatego staram się POdważać jego legitymację moralną do tego dyktatu ideologicznego do czego perfidna pedofilia doskonale się nadaje...
ujawnienie zatem pojedynczych przypadków w jakimś obozie językowym w żaden sPOsób nie może neutralizować miedzynarodowego - globalnego skandalu jaki dotyczy Świętego Kościoła Rzymskiego...

Każdą pedofilię należy piętnować, tylko dureń dzieli ofiary na te od księdza i te inne. Jakby im kuźwa różnicę robiło i mniej bolało gdy molestował ktoś inny. Taaak jedna ofiara chociażby na jakiejś kolonii, obozie czy jeszcze czym innym nie warta funta kłaków...Zamieść pod dywan, ofiara księdza to jest ta lepsza warta troski ofiara, inne to śmiecie i nic nie znaczące jednostkowe przypadki....Rzygłam na te lewackie wypociny...Ciekawe w takim razie czy ofiary Rabinów są warte troski i pochylenia się nad ich traumną, czy tylko tych skvrvieli jednych, jedynych? Dla mnie wszyscy, bez wyjątku, jedna i ta sama kara, bez taryfy ulgowej, a każdy broniący i umniejszający występek każdego pedofila który został mu w 100% udowodniony, a nie tylko wyssany z palucha jest pospolitą gnidą.

Kasia..

De.wotko
...POkaż choćby kropeczkę z moich wPiSów, która dzieli ofiary pedofilii..!, wszak cały czas spieramy się o wagę społecznej szkodliwości i rangę sprawców tego procederu..., chyba istotne jest, także dla ewentualnych ofiar, które kręgi są bardziej niebezpieczne bo są na uprzywilejowanej POzycji ze względu np. na stereotyp zaufania i parasol ochronny państwa (np. cassus prokuratora Piotrowicza)...

Ale towarzyszko Kasiu przyznaj, żal ci dvpsko ściska, że nie było cię na tej imprezie. Lata lecą, jak u Pawłowicz, a w krok nic. Tylko ta oralna masturbacja na butach Piotrowicza. Makabra.

Paplak nie strugaj wariata, twoje podejście wybiórcze oczywiście do pedofilii znane jest od dawna na tym forum. Prawdy nie zakrzyczysz..

Złomeks tak po ludzku żal mi ciebie człeku....

Kasia..

De.wotko
...nie wybiórcze POdejście, tylko odróżnianie przeciętnego złodzieja od policjanta, który chroniąc się POd dystynkcjami munduru skutecznie ukrywa bandycki proceder...

towarzyszko kasia, ale przyznaj, żal ci dvpsko ściska. Ale spoko. Wystarczy zajść na pierwszą lepszą plebanię waszego kościoła smoleńsko-rydzykowskiego (tylko nie zajdź na rzymsko-katolicką, gdzie dziesięć przykazań jest ściśle przestrzegane - są takie), tam spełnisz swe najśmielsze marzenia seksualne. Towarzysz Piotrowicz jakby co wybroni. Z tym, że nie na pewno. Jak historia uczy, już bronił sukienkowego pedofila, bezskutecznie. No ale może w twoim przypadku gerentofila wybroni.

Nie żartuj nawet że wiesz co to dziesięć przykazań i są ci bliskie. Twój kościół to taki gdzie co tydzień z ambony szmaty lecą, którymi tu wszystkich potem po mszy obdzielasz a przy wejściu nacieracie się wazeliną, a potem każdy klęka i zamiast hostii, wypina dvpę do czopka. Tfuu, tfuu i ty czopku jak sam tu pisałeś co tydzień z rodziną chodzisz na mszę. Czyli typowy przykład co modli się pod figurą, a diabła ma za skórą.

Kasia..

ziomex grzeszy tylko raz na tydzień, a ty codziennie...

Bredzisz... Ale to w sumie nic nowego.

Kasia..

Paplaczku powiadasz o 20 letnim okresie działalności, tak? Hmmm czyżby to coś innego? Zgodnie z KRS data założenia to 2016 rok...

http://www.krs-online.com.pl/euroweek-krs-7585081.html

Kasia..

...sugerujesz, że to pułapka na wnuka twojego..?

Tu jest o tej 20 letniej \"działalności\", a nie o moim wnuku. Jakoś dziwnie czas leci, skoro od 2016 do 2018 roku minęło 20 lat....

Kasia..

De.wotko
...czego ty się znowu uczepiłaś..?, jakie ma znaczenie od kiedy i w jakiej formie trwają te imprezy integracyjne..?, nawet gdy okaże się, że był tam przypadek nieprzyzwoity to i tak nie umniejsza to skandalu kościelnej pedofilii...
nie wszyscy obcujący seksualnie z nieletnimi są pedofilami, bo tymi są wyłącznie osobnicy mający skłonności do dzieci niedojrzałych płciowo

Hee, hee no przecież żadnego to tylko takie nic nie znaczące kłamstewko dwa lata, a dwadzieścia. Czy ktoś tu coś pisze o umniejszaniu skandalu pedofilii w kościele? Nie odwracaj kota dvpą.O kurva to gdy dziewczynka staje się dojrzała płciowo w wieku 12, czy 13 lat, a to w dzisiejszych czasach nic nadzwyczajnego, a facet ma lat 30 to jest nowoczesny i światły żaden ten pedofil....Im dłużej czytam takie twoje wynaturzenia tym mam gorszą opinię o tobie. Marzy się taka Aisza, pewnie, co?!

Kasia..

towarzyszko kasiu, widzę, że nadal ci żal dvpsko ściska, że cię nie było na tej orgii.

No przecież jak się nie ma nic mądrego i rzeczowego do napisania to trzeba zmienić tor dyskusji. Pogadaj ze swoimi towarzyszami, ja z tobą nie mam wspólnego języka.

Kasia..

Jeśli wpis dziewczyny z luźnej rozmowy jest prawdziwy, czyli:\" W zeszłym roku chyba byłyśmy za młode bo teraz strasznie się do nas kleją\" ....to powinno to być sprawdzone.bez dwóch zdań.

https://prawicowyinternet.pl/w-zeszlym-roku-chyba-bylysmy-za-mlode-bo-teraz-to-strasznie-sie-do-nas-kleja-kolejne-relacje-uczestniczek-euroweek/

A tu ciąg dalszy do sprawdzenia...Policja do roboty...

https://dorzeczy.pl/kraj/87203/Imigranci-i-LGBT-Nowe-informacje-ws-Euroweek.html

Kasia..

ładne dziewczyny to nie dziwne, że się do nich kleją, to przecież normalne...
a te kato-prawicowe portaliki nawet marcowanie kotów będą przytaczać jako antidotum na kościelną plagę...
https://euroweek.pl/pl/o-nas/

Dla ciebie normalne dziecko+dorosły facet....Ale to nie dziwi znając twoje poglądy...Dla normalnych ludzi nie. I nie zamydlaj tematu kościołem, góvno ubrane w pazłotko, cukierkiem też się nie staje.

Kasia..

...znajomy twierdził, że jak udo nieco grubsze od ramienia to już można...

Widać w jakim kręgu degeneratów się obracasz.

Kasia..

Jakaś fundacja \"Euroweek\", oficjalnie i ze wsparciem publicznym, organizowała dla dorosłych śniadych facetów obozy integracyjne z polskimi Lolitkami.

Niektóre są co prawda zachwycone ubogaceniem, ale inne skarżą się na obleśny molesting. Policja już się draniom dobrała do parszywych pedofilskich łap.

Nadal ohydni obrońcy pedofilów będą odwracać uwagę od PRAWDZIWYCH problemów poprzez molestowanie TRUPA? ...

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

De.wotko
...moje kręgi z pewnością nie są różańcowymi kółkami...

Widać, widać i czuć. Tylko przyzwoity człowiek nie musi być z różańcem w ręku, ale mieć zasady, a nie ślinić się na widok 12 tek czy 13 tek, bo przecież mają udo grubsze od ramienia i są już dojrzałe płciowo. To się zwie pedofilią.

Kasia..

...jeszcze całkiem niedawno w twojej katolickiej cywilizacji legalnie 12-latki wstępowały w sakramentalne związki..., a w Watykanie dopiero papież bodajże Benedykt zmienił prawo dopuszczające seks w wieku 14 lat....

I co w związku z tym? Ja nie uważam aby to było normalne, a czemu tylko o tej religii? Wszak gdzie indziej nadal to jest. I sądzę że do setek takich\" Aisz\" miałbyś sprzeciw i był zbulwersowany? A przypomnieć ci też jak to jest w Talmudzie? Tobie przeszkadza tylko to co w kościele, ja uważam to za chore w każdej religii. Dzieci to dzieci, a nie \"towar\" do bzykania dla starych zboczeńców.

Kasia..

Do setek :\"Aisz\" byś nie miał sprzeciwu powinno być...

Kasia..

udowadniam, że prezentujesz prostackie nie/widzenie świata...
oto bowiem nie wszyscy obcujący płciowo w nieletnimi są pedofilami, a tylko ci, którzy mają chorobliwą skłonność do dzieci niedojrzałych seksualnie, w naszym klimacie 12 latki są już zazwyczaj dojrzałe biologicznie

Tyś też pewnie pierwszy raz \"zwalił kapucyna\" w wieku lat 13. I co? Nadawałeś sie wówczas do życia w związku? Jednak dowód osobisty dali ci w wieku lat 18.
W naszym klimacie istnieje też prawo ściśle określające wiek zdjęcia łapy z dvpy przez prokuratora.
Np w USA jest to 17 lat.

Twoje skvrviałe widzenie świata i dopisywanie ideologii sypiania starych skvrvysynów z dziećmi i usprawiedliwienie choćby w małym procencie tego nigdy nie będzie moim spojrzeniem na świat....Na całe szczęście.

Kasia..

Obserwując ten wątek zrozumiałem dlaczego paplak PiSze jak ograniczony pos-tępak lewacki faszystowsko-nazistowski…

paplak jest po prostu niedojrzały seksualnie, choć w naszym klimacie wygląda na dojrzałego biologicznie.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

ale towarzyszko, przyznaj, żal ci dvpsko ściska, że nie byłaś na tej orgii. Pozostaje tylko sex oralny z butami Piotrowicza.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0