czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
podobno w kolejce juz Holandia.

załamka co?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podobno w kolejce juz Holandia.

marcysia dupy dała i koniec zabawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podobno w kolejce juz Holandia.

czar prysł hahahahahahaahahaah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podobno w kolejce juz Holandia.

nie mieszkam w łomy i mam daleko a jak ktoś niedawno kupował to chyba może napisać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podobno w kolejce juz Holandia.

nie mieszkam w Łomży i mam daleko a jak ktoś niedawno kupował to chyba może napisać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podobno w kolejce juz Holandia.

Do zezowate szczęście,


ja rozumiem rozczarowanie wszystkich sympatyków chorych chłopców, ale prawda jest taka, że ja na miejscu rodziny chłopców cieszyłabym się gdyby "nawet" tyle kasy ktoś chciałby dać dla moich chorych dzieci... W tej sytuacji wydaje mi się, że wspominana pazerność "zjadła" nie tyle pana radiologa, co też dotknęła i rodziców chorych chłopców... Wszak to bowiem on tzn. pan radiolog był oficjalnym "graczem" w tym "show", a oni jedynie, a może, aż nadto mieli po części na tym skorzystać...
Jedyny wniosek jaki mi się nasuwa to być może smutna puenta tejże sytuacji... Po prostu teraz każdy kto będzie chciał w taki sposób pomóc zastanowi się kilka razy zanim "wyciągnie dłoń"... Na koniec uważam, że rodzina chłopców powinna cieszyć się tym co zechciał przekazać im oficjalny gracz, a nie sądzić się o pieniądze i niestety, ale niszczyć mu swoją "chciwością" opinię...

Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie zostanę "zlinczowana" za wyrażenie swojej opinii :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podobno w kolejce juz Holandia.

250 pln ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podobno w kolejce juz Holandia.

Maruda,bez dwóch zdań idę z Tobą!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podobno w kolejce juz Holandia.

No to w takim razie już od razu lecę rezerwować 2 miejscówki :):):)
Ahhhh to będzie szalona noc :):)
Noc nie zapomnianej zabawy i wrażeń :):)
Dobrze że otworzyli taki lokal w naszym ukochanym mieście :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: podobno w kolejce juz Holandia.

to samo bylo kiedys z moim polonezem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org