czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Urban płaci !!!

BOSOS TO ***** :]] BOSOS TO *****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

Leć boso :):):)):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

Mr_Andrzej - sadzac po Twoich wypowiedziach. Nie tylko w tym temacie. Stwierdzam krotko, zes jehowy. Tylko po co piszesz o tym w kazdym temacie.?
Jest jak jest. Naucz sie z tym zyc, a nie na sile probojesz na sile cos zmienic.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

marudo.. pokaż odznakę :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

Witam:)
Mam pytanie; Gdzie najlepiej w Łomży naprawiają klimatyzacje. Proszę o szczere opinie na temat mechaników. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

Szos zambrowska,na przeciwko starostwa (zielony budynek)
P. Kossakowska Agnieszka-młoda,miła i dokładna..

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

Szukam elektryka ktory przerobilby instalacje. Tylko skrzynke ze starych korkow na esy. I jaka cena za to?




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

w pierwszym poscie napisalem ze niewiem czy to wy czy spoldzielnia postawila slupki a w drugim zle sie wyrazilem chodzilo mi o czas przyszly ze najlepiej jakbyscie sie obgrodzili ale mniejsza o wiekszosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

bo mi się podoba :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

W każdej sieciówce dostaniesz tego typu męskie ciuchy. Ot co zwykłe koszule i sweterki jak w każdym sklepie z męską odzieżą.
Pochodź po sklepach i na pewno coś znajdziesz w tym stylu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

hehe dokładnie. maluchy w cenie ;)) ja mam z 1982 r. tylko że wahacz się urwał ostatnio ;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

madein poland polecam he



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

ja myję płynem do naczyń potem dobrze płuczę w ciepłej potem zimnej wodzie.Smacznego





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

Dzięki napewno obejrzę może się spodoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

Widzieliście może gdzieś w sklepie muzycznym klawiaturę sterującą M-audio axiom specjalną edycję w kolorze żółtym lub czerwonym?










urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

Jak nie ma w sklepie, to ci zamówią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

Podolak Agata. Księżnej anny 23 obok hali przy szkole nr 9.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

Kupię każde auto na chodzie do 5000zł. Umowa! Gotówka!
telefon: 662862188
ogłoszenie dodane 2011-12-27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

Co mozna zrobic ze spoldzielnia w tej sytuacji? Bo jakby nie patrzec utrudniaja dojazd do blokow. Czy da sie jakos wymusic w zwiazku z tym obnizke czynszu albo jakas inna forme rekompensaty za utrudnienia?
W dodatku jak ktos wspomnial powyzej, bedzie musiala dojechac np. karetka i bedzie szukac wjazdu? Co wiecej, samochody beda teraz dojezdzac na parking chodnikami pod blokiem, wiec mozna wyjsc praktycznie z klatki pod jadacy samochod, a przeciez wciaz biegaja tam dzieci...
To jest narazanie mieszkancow na dodatkowe niebezpieczenstwo, czy mozna spoldzielnie w jakis sposob pociagnac do odpowiedzialnosci? Bo szczerze mowiac krew czlowieka zalewa jak patrzy co wyprawiaja.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

ok godziny 8.30 bede wracał z Warszawy do łomzy mam 3 miejsca. tel.508-280-979

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

a dobrze robia?? tani czy nie bardzo??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urban płaci !!!

Ależ my zawsze poważni!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org