sobota, 20 kwietnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Urban płaci !!!

Jerzy Urban musi zapłacić 120 tys. zł grzywny i pokryć 28 tys. zł kosztów sądowych za karykaturę Chrystusa, opublikowaną na okładce tygodnika „Nie” w 2012 roku! Proces w tej sprawie toczył się od 2014 roku.

CZYTAJ TAKŻE: Zapłaci w końcu za bluźnierstwo? Sąd skazał Jerzego Urbana na 120 tysięcy złotych kary za obrazę uczuć religijnych

Jak informuje portal „Wirtualne Media”, sąd stwierdził, że Urban „chciał wzbudzić sensację i zainteresowanie kosztem wartości wyznawanych przez innych ludzi”. Ponadto skrytykował fakt, że nie wyrażał on skruchy za swój czyn. Urban nie przyznawał się do winy i twierdził, że „nie rozumie sensu aktu oskarżenia”.

Sąd podkreślił, że „wina oskarżonego oraz okoliczności popełnienia zarzuconego mu czynu nie budzą wątpliwości”. Urban przegrał już proces w sprawie karykatury w pierwszej instancji, wyrok został wydany 10 października 2018. Teraz poniósł porażkę także w drugiej instancji.

Wygląda na to, że Jerzy Urban nie może już się czuć całkowicie bezkarny.

Nasz @ czar też musi uwazać czy wezwania nie dostanie

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Urban płaci !!!

póki co, kasy na stół nie wyjął.
zalecam emocje trzymać w ryzach i o Urbana się nie martwić.
Jeszcze z tego wyjdzie kupa smrodu.

A to nie piszą jeszcze wraz z Michnikiem o antysemickim wyroku i gwałceniu?
Czego? Ano wszystkiego, np wolności słowa, prasy, itp. Mają tam całą kupę g*wna na taką okoliczność.
Uważam że, jeśli jeszcze nie wyją, to wnet zaczną.

Ja cie pie.....

urbi et orbi !

A zobacz, uczeń Urbana, sorry, to on by Urbana mógłby uczyć, pierwszy rozwodnik i alimenciarz Pislandii, niejaki Kvrvski, nie płaci? No, Bo teraz Vrbany pis siedzą przy cycu - \"doją, aż się czopy pisowskie zasysają\"

Art. 44. Bieg przedawnienia przestępstw
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r
Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych

W zasadzie , to i tak mała kara. Pomyślcie co by było gdyby sie pomylił ( bo odwagi pewnie by zabrakło) i wstawił karykaturę Mahometa, ooooo wtedy w przeprosinach pewnie by dobrowolnie wydał wszystkie swoje pieniadze i jeszcze kredyt zaciągnął za to aby czuć jeszcze przez jakis czas powiew wiatru pomiędzy dostojnymi uszami

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Polacy na szczescie nie maja klopotu z muslimami (z powodow historycznych, geograficznych, kulturowych, itp.), ale na nasze nieszczescie mamy problem z Watykanczykami i dla tego tez Urban posilkuje sie Jezusem a nie Mahometem...
Powinienes o tym Belzebubik wiedziec...

urbi et orbi !

Belzebubik, szacun, za znajomość KLASYKI.
Ale myślisz, że pis jako suka się wyleguje? Patrząc po dobrych stołkach Piotrowiczów - prokuratorze stanu wojennego - jest git.
Aczkolwiek cytat z Szekspira (językoznawcy mają GIGANTYCZNY problem, jak ja sam, bo niby się czyta Bolesław Prus, a pisze Aleksander Głowacki, to wyjaśnij anglosasom) .... dotyczy nie Urbana propagandzisty PZPR i nie szefa propagandy PZPR PiS alimenciarza i rozwodnika, ale .... tak tak, towarzysza I sekretarza komunistycznej partii pis i jego marionetka Mateuska kłamczuszka .
Nie umiesz kłamać? Włącz TVPropaganda, tam cie nauczą.
Już nawet Rydzyk się od kłamczuchów odcina i zakłada własną partię.

Art. 44. Bieg przedawnienia przestępstw
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r
Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych

NADredaktorze...

nie pisz o sobie Polacy. W Polsce odróżniamy Polaków od POPów/*; potomków SOWIECIARZY oraz FOLKSDOJCZÓW.

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

kmiot, ciebie w zadnym wypadku nie mialem na mysli.... watykanczyku....

urbi et orbi !

Urban nie zrobił żadnych jaj z religii, zilustrował komentarz na temat malejącej religijności i postęp laicyzacyjny obrazkiem Jezusa ze zdziwioną miną,
mimo tego, że nie zgadzam się z wyrokiem skazującym to jednak go respektuję, a główna wina tkwi z przePiSie karnym o tzw. obrazie uczuć, który sformułowali i umieścili POdłe komuchy i tego reliktu przeszłości nikt nie usunął ze strachu przed czarną siłą kieckową...
okazuje się, że ta jedynie słuszna i prawdziwa religia Rzymska musi korzystać z komuszego prawa by się bronić przed krytyką, czy to dodaje jej POwagi, autorytetu i świętośći..?

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Po co czepiał się Jezusa. Mógł siebie wraz z Michnikiem i Stokrotką umieścić przy dużej flaszy gorzały na stole. Miałby odpowiedź na laicyzację i nikt nie ciągałby uchatego po sądach.

...bo to Jezus założył tę religię, a nie Michnik..., kto zatem miał być zdziwionym, że ludzie nie garną się do kościoła..?

\"Jerzy Urban musi zapłacić...za karykaturę Chrystusa,...\"

...a kiedy zapłaci kościół rzymski za karykaturę przybitego Jezusa jaką uczynił w IV wieku z jego sekty którą przeobraził w organizację łupieżczą i głoszącą \"miłość do bliźniego\" i płynącą krwią przy tej \"miłości\" po całym globie?

---
Szczęśliwi Ci co są wolni od klęczenia.

Ciekawe kiedy zboj z Torunia, tworca radia ktore maryja, beknie za jaja jaki robi sobie z wiary... a przedewszystkim z wiernych...

urbi et orbi !

Zgadzam sie paplik akurat w tym momencie z tobą w sensie: co to za wiara, którą trzeba paragrafami bronić, czy szacunek podpierać. Ja nie brnę w rozliczenia krzywd z jednej jak i z drugiej strony. Chciałem jedynie zaznaczyć, że kara sądowa , to i tak pół biedy, w porównaniu z gniewem wiernych , tych radykalnych gniewnych. A czy mamy konkretnie z watykańczykami , czy muslinami problem, to akurat mało ważne w kontekście który użyłem. Bo ja nie jestem od sądzenia Urbana. Ja w tym sporze nie biorę udziału, bo nie mam interesu nikogo bronić. Urban jest wart szajki w sukienkach, a szajka w sukienkach Urbana i niech się za łby biorą.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

ziomex, w doopie mam Piotrowicza, nie wiem czy to ty, czy ktoś inny ciągle pisze o czopach, doopie i o lizaniu butów Piotrowicza. Nie chce mi się takich bredni czytać, bo one nic sensownego, merytorycznego do dyskusji nie wnoszą, są zwykłym bujaniem emocji.W każdej partii aż roi się od aktywistów PZPR, od agentów, różnych TW, od sędziów i prokuratorów stanu wojennego, systemu komunistycznego,. Ani prokuratura, ani sadownictwo, ani kościół nie przeszły lustracji dlatego mamy to co mamy. Nie mam pojęcia w czym Piotrowicz jest lepszy, lub gorszy od innych I dlaczego obecność takich Piotrowiczów w jednej partii jest ok , a w drugiej już nie.

Ziemniax pisze tylko o tym, w czym ma rozeznanie i doświadczenie. Lata praktyki pozostawiły niezatarte piętno. Czyli rowy, czopy i wazelina.

Belzebubik
...nie kumam co ciebie boli i nie wiem jak ci POmóc...

Mnie osobiście nic nie boli, pomoc nie oczekuję, ale rad jestem, ze jesteś papliczku gotowy mi pomóc.

admin
ty ***** pisowska
jeszcze nie śpisz ???

...Ci co z kolan wstali, ryjem hamowali… 1:27 miażdżąco zwyciężali...

to tylko obiecanki @ paplik to chorągiewka.

Urban z tej sprawy wyjdzie. Będzie odwoływał się i da radę.
Ot zrobi się tylko obciach dla wydających wyroki.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

190409014858.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0