czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kochać POlskę inaczej...

Haha. 2 słowa i to wszystko? :D





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochać POlskę inaczej...

TO NIC NIE DA, BO BEZ MOJEJ ZGODY NIKT W TYM KRAJU NIE MA PRAWA NICZEGO WPROWADZAĆ

dziękuję dobranoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochać POlskę inaczej...

mi osobiscie nie przeszkadzalyby symbole religijne innych w miejscach publicznych przypuszczam ze nie zwrocilabym na to uwagi bylo by to dla mnie nie istotne bo nie przedstwialo by to dla mnie zadnej wartosci religijnej a z szacunku do innych wierzen i tolerancji dla ludzi ktorzy je wyznaja szanowala bym rowniez ten symbol bo dlaczego mialabym tego nie robic dlaczego mialabym zwracac uwage na to i walczyc o t by takich symboli nie bylo w miejscach publicznych krzywdy mi to nie robi nie boli mnie to fizycznie ani psychicznie wiec z jakiego powodu przywiazywac do tego tak wielka uwage jesli komus jest lepiej z tego wzgledu ze wisi ten krzyz na scianie to dlaczego musi sie znalezc ktos kto powie ze on tam ma nie wisiec a gdyby byl by to jakis np obraz przedstwiajacy akt nikt by uwagi na to nie zwrocil wiec w czym jest problem w krzyzu czy w wierze co najbradziej boli ludzi ktorzy sa tak bardzo przeciwni temu symbolowi wiary?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochać POlskę inaczej...

Nie łap mnie za słowa bo nie można wszystkich wrzucać do jednego gara!! Oczywiście w każdej społeczności czy grupie znajdzie się jakiś wyłomek który będzie zaprzeczał ogółowi.Tak jest było i będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochać POlskę inaczej...

No właśnie spać!!!! A nie jak ty 2:57 i jeszcze męczysz....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochać POlskę inaczej...

niiikt?:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochać POlskę inaczej...

Mrauu :)
Nie mogę bo odznake ma Jasiu a ja jestem tylko jego prawą ręka :):)

green :)
To forum jest moim paliwem i pokarmem , bez tego forum moje zycie staciło by sens:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochać POlskę inaczej...

allegro.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochać POlskę inaczej...

Mam taki telefon, tyle, ze nie jest nowy, bo juz ma z 5 latek :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochać POlskę inaczej...

na allegro znalazłam 3 modele - "mocno" używane..

xxxANGELxxx w jakim stanie..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochać POlskę inaczej...

też mam taki ale nowych to chyba juz nigdzie nie dostaniesz. dlaczego chcesz akurat ten tel?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochać POlskę inaczej...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochać POlskę inaczej...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org