czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MPEC - do piachu.

Kto ćpie i pije ten wesoło żyje :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC - do piachu.

Pytam bo w czasie czyszczenia zdarzają się różne rzeczy a później taki domorosły czyściciel umywa rączki po swojej spartaczonej robocie :):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC - do piachu.

Pozwólcie, że wtrące tu swoje trzy grosze:) Zamierzam bronić nas mężczyzn:) Otóż, gdy idę ulicą i patrzę na te dzisiejszą płeć żeńską, to aż serce się kraja...>Dlaczego kobiety w dzisiejszych czasach są takie proste i głupie, patrzą tylko na portfel i myslą, że są zajebiste? Udają, boją się być sobą....W głowie tylko głupoty, nic z rozsądku. .Na tym świecie rzadko się trafia, kiedy to kobieta ma uczucia, jest wrażliwa, taka wyjątkowa......To jak diament normalnie.....Ale kto szuka, ten znajdzie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC - do piachu.

Składacie dobre propozycje:D Ktoś jeszcze?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC - do piachu.

Czytam i zal mi niektorych Was. Sprobujcie sami zorganizowac cos. A umiecie tylko krytykowac. W calej Polsce podczas finalu sa koncerty. m.in. od tego jest finał.

A my na zorganizowanie finału nie bierzemy z puszek, 100% funduszy zebranych w puszki trafia na wosp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC - do piachu.

Zorientujcie sie najpierw z czego zyje Owsiak a potem sie wypowiadajcie. Owsiak wraz z zona utrzymuja sie z pracy w firmie jego zony MROWKA CALA (zajmuja sie produkcja tv).

A fundacja WOŚP dużo pomaga.
Ja sam znam dwie osoby, które żyją dzięki WOŚP (11 letnia Julia i 18 letnia Karolina).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC - do piachu.

w tym wypadku o tą pastę mi chodziło bo to ważna rzecz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MPEC - do piachu.

Czy są w tej Łomży dziewczyny inteligentne, słodkie, pociągające, mądre,ładne w wieku 15-16 lat? Szukać i szukać a tu same wiadomo jakie. Dziewczyny zgłaszać się : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org