czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Vicków na razie ma nie być, dopieru po Nowym Roku , stary a jednak nowy włodarz się zastanowi ...

Napewno fajniej spędzić jest sylwestra w takiej karczmie (odpowiedni klimat otoczenia) niż na stacjach benzynowych czy też szkołach albo gazowniach. Jak dla mnie to nie gra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vicków na razie ma nie być, dopieru po Nowym Roku , stary a jednak nowy włodarz się zastanowi ...

UUU dla mnie za drogo, w sklepie za nowy z gwarancją dam 50zł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vicków na razie ma nie być, dopieru po Nowym Roku , stary a jednak nowy włodarz się zastanowi ...

Kto te parafialne "makówki" ciemnogrodzkie produkuje toż Jezus już dawno oświecił ludzi światłem Bożym ?

Tyle lat nauczania w Boga tej tradycji zwanej enigmatycznie "lumen Christi" nie sprawdziło się, dlaczego ? (gdzie tu prawda jest pogrzebana i kto ją religijnie pogrzebał robiąc jej katolicki "pogrzeb")



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vicków na razie ma nie być, dopieru po Nowym Roku , stary a jednak nowy włodarz się zastanowi ...

http://allegro.pl/pokrowiec-na-zaglowek-samochodowy-z-nadrukiem-logo-i1981240160.html

Takie jak chcesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vicków na razie ma nie być, dopieru po Nowym Roku , stary a jednak nowy włodarz się zastanowi ...

witam mam na sprzedaz duża ilosc jemioly w atrakcyjnej cenie muj nr 517265919

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org