niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pislamska ekscelencja ogłosiła dzień wolny

Nie zabijaj w sensie nie kradnij - nie odbieraj życia ludziom.
Nie cudzołóż w sensie ni współżyj ze złem - nie bądź złodziejem spekulantem religijnym w obojętnie jaki biznesie w sutannie czy w garniturze budującym swój nieruchomościowy przybytek.

Tradycyjnie pojmowany Dekalog doprowadził do zaszczucia Jezusa i tak samo tradycyjne rozumowanie Ewangelii doprowadziło zdeprawowania nauki Jezusa.

[b[Jaka odwieczna nauka Kościoła nie tylko na ziemi łomżyńskiej taki odwieczny Kościół Rzymskokatolicki nie tylko w Europie - Pan z wami jak z Żydami.



Do jednych należą kamienice a do innych ulice.
Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać.
Rewolucja jest jak efekt jojo wraca w każdym społeczeństwie jak w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem "Folwark zwierzęcy"

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pislamska ekscelencja ogłosiła dzień wolny

zastanawiam się ile osób czyta wypowiedzi tego Mr_Andrzej . Styl jest nie do przyjęcia, nie da się tego czytac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pislamska ekscelencja ogłosiła dzień wolny

poczta polska!!!


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!
Na lotniskach i Białowieży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pislamska ekscelencja ogłosiła dzień wolny

jak w temacie,kto z forumowiczow zasluguje na ten chlubny tytul?

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pislamska ekscelencja ogłosiła dzień wolny

idz i zobacz i nie zawracaj d... takimi problemami.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pislamska ekscelencja ogłosiła dzień wolny

oksana z ty to mozesz dyskutowac o wyzszosci rózu nad fioletem hehe i to pod jamą:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org