niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Borysewicz wiceprezydentem...

Jeśli chodzi o meble i podłogi to tylko Pan Jarek kon 505094572, szybko, solidnie, no i ceny zadowalające. Na prawdę polecam. Nam meblował mieszkanie i układał podłogi. Jest zajebisty!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

To prawda ! Jak Boga kocham to prawda !
Może nie tyle widać ile jest ta wiara warta co wyraźnie widać dokąd człowiek w niej podąża.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Dlatego uważam że ateiści są bliżej Boga niż ci którzy pchani swoja wiarą bardzo szybko zmierzają w przeciwną Bogu stronę bardzo oddalając się od Boga.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Od kiedy sie jedzie do Ostrołęki przez kupiski ;o?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Jak raz byłem tam na szosie zambrowskiej i spytałem się ile weźmie za wywiercenie 3 otworów pod pompę wspomagania w polonezie i rzucił mi cenę 600zł to zdębiałem... Pojechałem do kolegi który miał kanał i prąd, wiertarka w rękę i po mniej niż 10 minutach robota skończona, nie musiałem nawet nic odkręcać a koleś chciał za to 600zł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Co tam się dzieje likwidują ja/remament czy co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

powoli sama pada



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Przy tej ulicy są dwie, o którą więc chodzi? Na Fadomie czy przy Biedronce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Sadze ze jak zlikwidowali pobory do wojska, i niezle placa zawodowym to teraz kazdy nagle chce do wojska ze sie nie dostaniesz bo nie ma miejsc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Wszystki, którzy chcą spędzić Sylwestra w Chacie radzę się dość szybko zapisywać. Czas szybko mija, a miejsc coraz mniej. Zapowiada się naprawdę "przednia" zabawa w kameralnym gronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Przy biedronce. Też mnie to Ciekawi. Ceny były niskie,paliwo dobre Lotos-a powoli się rozbudowali dokupili nowy dystrybutor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...


zmienia się właściciel i stacja będzie modernizowana i wynajęta,więc ceny też ulegną zmianie na pewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

602736627 teraz juz w polowie grudnia chyba zaczyna zapisywac na fundusz na styczen-luty, bo prywatnie to od reki za 80zl
swoja droga bardzo przyjemny lekarz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Link do artykułu:

http://moto.onet.pl/1654095,1,protest-przeciwko-rosnacym-cenom-paliw,artykul.html?node=2

Link do Facebooka:

http://pl-pl.facebook.com/pages/Inicjatywa-obywatelska-przeciwko-podwy%C5%BCkom-cen-paliw/284493958258788

Ciekawe czy w Łomży ktoś coś organizuje ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Psy z rodowodem są bardzo drogie, nie na kieszeń przeciętnego Polaka. Ludzie kupują pralki, lodówki, meble na raty bo nie stać za gotówkę. Psa z hodowli chyba nie sprzedadzą na raty? W schroniskach w tych co byłam (w nie wielu) bardzo rzadko trafia się pies w typie rasowego, ale nigdy z rodowodem. Psy brane są z ulicy, a papierka nie noszą przy sobie. Psa bierze się na całe życie i jeśli komuś podoba się konkretny typ psa jak york, maltańczyk, itp to nie weźmie ze schroniska zwykłego "burka". Dlatego zaoszczędzą parę setek i kupią w typie rasowego. Ludzie często szukają w schronisku "rasowych" szczeniąt, ale takie nie trafiają i wychodzą rozczarowani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

P Kurak cała wypłata a straty na 3 wypłaty ! !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Świat jest przepełniony nieporozumieniami, konfliktami danych, konfliktami wartości, oczekiwaniami, aspiracjami, egoizmem, egocentryzmem religijnym oraz deficytem dialogu opartego na współpracy do wspólnych dążeń (celów).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Re: zebrowiak

I co z tego, że stacja diagnostyczna zbada samochód i wystawi kwitek, że coś jest żle? A poza tym takie stacje sprawdzają stan techniczny pod kątem bezpieczeństwa używania pojazdu w ruchu i nie stwierdzą wady naprawy silnika, czy innej skrzyni biegów... Dla sądu nawet nie jest w 100% wiążąca opinia biegłego, nie mówiąc o jakimś diagnoście ze stacji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Re: wladima

W żaden sposób nie doszedłeś, nawet nie zbliżyłeś się, do sedna sprawy skoro nadal twierdzisz że człowiek wierzący jest lepszy od ateisty. Przecież udowodniłem ci choćby na przykładzie plagi pedofilii z udziałem księży, że nawet gorliwa wiara i urzędowa służba bogu nie chroni ludzi od popełniania ohydnych czynów, wręcz przeciwnie może być doskonałym kamuflażem i znakomitym pretekstem do czynienia zła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Z chęcią wybrałabym się na dwa koncerty :)

Hollywood_Rose
Z doświadczenia wiem ,że bilety trzeba kupić dużo ,dużo wcześniej , radzę już odkładać ;) Ja się bardzo czegoś pragnie to na pewno się uda :)


http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE&feature=relmfu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

No to zmierzmy proporcję sprawy (zastrzegam to, co już wielokrotnie pisałem i nadal się tego trzymam, iż tropić, karać sprawców haniebnego procederu, niezależnie od profesji):
http://salski.nowyekran.pl/post/30594,100-razy-wiecej-pedofilow-wsrod-nauczycieli-niz-wsrod-ksiezy

Pojawia się też tam osoba anarchisty, superateisty, szarej eminencji salonów europejskich, guru i autorytetu moralnego. Zajmujące doprawdy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Taa, odzieje się w ornat i na mszę dzwoni. Przysłowia też znam i stosuję. Staram sie tylko, aby pasowały do tematu. Czyżby Cohn Bendit był słabym przykładem kariery pedofila, który z resztą sam się do tego przyznał?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

ojciec r pewnie ma ze dwa mieszkania ichciałby je opylić za wysoką cenę
i dlatego dupek się oburza jak unas będą tak wysokie ceny
to młodzież będzie miała w dupie Łomże i wybieże większe miasto
np.białystok bo ceny są poruwnywalne -u nas sztucznie trzymają ceny
wystarczy dziś wejść na stronę o2 na samym początku artykuł
mieszkania w duł o 30 procent
ojciec splajtujesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Odkładam ile mogę :p Ale co z tego będzie, to zobaczymy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

dokladnie co to za auto? Instrukcje demontazu spokojnie znajdziesz w internecie, potem tylko kupic ramke i prawdopodobnie przejsciowke ( takowa byla potrzebna do kumpla nubiry) i pojechal. Od razu w kieszeni zostanie troche.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Banki to systemowa gigantyczna finansowa pompa ssąco tłocząca do przepompowywania kasy.

W ostatnich latach najpierw kasę zassała z rynku przez wysokie kredyty na wywindowane do góry ceny nie tylko kupowanych na kredyt nieruchomości (prawie wszyscy maja kredyty na prawie wszystko) a teraz koniunktura się pomału odwraca (popyt, podaż popchnięte kijem medialnej nagonki) i nadwyżka kasy zostanie w bankach (?) ale na kontach prywatnych w garści spekulantów którzy tą pompą manipulują na światowej gospodarce.

To taki Janosik co zabiera biednym i "oddaje" bogatym to co zabrały im światowe rewolucje i zmiany społeczne anty "feudalne"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

mam wrażenie, że ci łomżyńscy policjanci w ogóle nie maja pojęcia o czymkolwiek..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

@Mr_Andrzej
Przełamię się jeszcze. Czy ty wszędzie musisz szukać wroga i ataku? Przecież sam zachowujesz się agresywnie , przemycasz treści masońskie. Jeżeli ktoś chce potraktować Ciebie poważnie, zaczynasz kręcić i atakować. Wyniszczasz się własnym nastawieniem. Szkoda.
@lilo
Dzięki serdeczne:-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Normalnie sława naszych byłych przyćmiła nawet słońce. Wszelakie większe i mniejsze media huczą o wyczynach naszych wariatów przy korycie. Kiedy do tego dojdą koślawe nogi nowej galerii to normalnie ich sława przyćmi już całą galaktykę a może i więcej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

albo Pniewa hahaha

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Kiedy dochodzi do zakupu cena zawsze jest dobra dla obu stron inaczej nie było by umowy kupna sprzedaży przy zakupie kontrolowanym.

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Burak zamilkł;] ceni sobie ludzi ze wsi.Ja tez ich szanuję,ale nie trawię gburów,którzy pozjadali wszystkie rozumy,a siedzą na czynszówkach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

po za tym budowlanka też chyba chce profil geodezyjny utworzyć, ale chyba im się nie udało znaleść chętnych


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Znajoma zgubiła telefon (stary i prawie nic niewarty) alcatel ale są tam zapisane pewne dane i dla szczęśliwego znalazcy jest przewidziana nagroda , jak coś to podam kontakt. Zgubiona go prawdopodobnie na ul Nowogrodzkiej w obrębie sklepu mięsnego Franfurkirka czy jakoś tak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

ja moge sie przejsc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

hahhah ja pierdykam,tyle śmiechu na noc;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

lepsza taka reklama niż coś w stylu jak napisał kamil507 ;)

życzę powodzenia w sprzedaży..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

https://www.facebook.com/klubyamcaffe?sk=app_220150904689418

masz jasiu tutaj dobrego seta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

co za de.bil wymyslil taki sposob korzystania z karty miejskiej, chcieli zrobic warszawe, a wyszlo im kongo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...



Nie wyślę dzieciaka z księdzem ponieważ potrzebuję fakturę na obóz żeby dostać zwrot części kosztów z zakładu pracy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Jeśli chcesz to zostaw mi swoje namiary na poczcie. Ja oddzwonie i napewno się dogadamy! Pozdrawiam!
dunlop2010@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Piszecie głupoty, a prezydent za nasze podatki wybuduje sobie dom, nic nie zrobi dla miasta i będzie szczęśliwy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

od 300 do800 można wybierać,kiedyś na hali targowej mieli spory wybór i dobre ceny ale aktualnie to nie wiem bo już dawno tam nie byłam, róg Legionów i Polowej jest duży wybór też.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Matrcin1234 dzięki że mnie popierasz:) taka prawda o tym mechaniku i tyle.Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

widzialy gały co brały ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Kris_phone_xp Chłopie co ty mieszasz były Shell to Goska jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

kiedy otwieraja lodowisko w lomzy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Z punktu C do punktu B biegnie krzywa umysłowa, która dociera do punktu A.
dotrzeć musiała
widać efekty
nie wiadomo w jakim kierunku podąży dalej
Założenia programowe były zupełnie inne
za wysokie wymagania spowodowały pewne luki
niewydolność umysłowa powoduje braki w realnym myśleniu
nie zanosi się na polepszenie sytuacji i uregulowania systemu myślenia
nie zanosi się też na wzrost potencjału w najbliższym czasie, który nie jest rozwojowy, a w perspektywie zatrzyma się na ,,groszku w mózgu".

O ile nie wydarzy się nagłe olśnienie, albo zewnętrzna ,,ingerencja w świadomość" to nic się w tej tendencji nie zmieni. Wcześniejszy zapał do wiedzy i tajników nauki powoli przejdzie w zwykłe szaleństwo debila.
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

to podaj numer gg to zagadam, mozna cos wykombinowac :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

który bank najkorzystniejszy żeby założyć konto walutowe i czy nie będzie problemu z przelewem za granicy i jak jest z utrzymaniem konta z góry dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

Was wszystkich leczy kasa: Sady, Prokuratorzy, Polcja jak myślisz, ze juz po sprawie to przesylaja Ci list(hahahahahaha xd buhaha) o 200zl dość uczynnienie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz wiceprezydentem...

mi na krasce nie chcial nawet regulowac bo sie bal ze strzeli bo kolektor plastikowy a kubus z usmiechem na tawrzy regulowal i nic nie strzelilo i za to nie placilem nigdy takze jest roznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org