czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kampania wrześniowa IV RZESZY Niemiec skończy się BEZPRAWNYM wyrokiem TRYBUNAŁU nieSPRAWIEDLIWOŚCI?

Nie wiem czy nalezy od razu wieszac psy na biurze podrozy... Ja mialam przyjemnosc kilka razy jechac z nimi. Kiedys, w Polsce juz co prawda, tez zaginal jeden pasazer. Czekalismy prawie godzine w autobusie podczas gdy kierowcy i pani stewardessa przeszukiwali dworzec i okolice, biegali nawolujac owego pana po nazwisku itp. Po prawie godz dowiedzieli sie skads tam ze pan przebukowal bilet i pojechal czym innym...
Ja rozumiem ze w tym wypadku bagaz zostal i brat pewnie czyms innym nie pojechal. Ale przypuszczam ze zaloga autobusu rowniez przed odjazdem go szukala. Jednak jezeli nie bylo go w miejscu postoju i okolicy to co innego mogli zrobic? Mieli pewnie caly autobus pasazerow ktorzy chcieli wrocic do domu o czasie. Zgloszenie na policje raczej nic by nie dalo po uplywie 30 minut od zaginiecia...
Mam nadzieje ze bratu nic sie zlego nie stalo i ze wkrotce odnajdzie sie caly i zdrowy. Trzymam kciuki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wrześniowa IV RZESZY Niemiec skończy się BEZPRAWNYM wyrokiem TRYBUNAŁU nieSPRAWIEDLIWOŚCI?

Spytaj się Protagorasa on coś wie na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wrześniowa IV RZESZY Niemiec skończy się BEZPRAWNYM wyrokiem TRYBUNAŁU nieSPRAWIEDLIWOŚCI?

Gdybys byla faciem powiedzialbym ci ze to sperma wali w dekiel,ale ze jestes kobietka to powiem ze moze twoj partner mia zbyt obfity wytrysk na koniec i dobrze ze ci lba nie urwalo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wrześniowa IV RZESZY Niemiec skończy się BEZPRAWNYM wyrokiem TRYBUNAŁU nieSPRAWIEDLIWOŚCI?

na przeciwko szpitala na przejściu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wrześniowa IV RZESZY Niemiec skończy się BEZPRAWNYM wyrokiem TRYBUNAŁU nieSPRAWIEDLIWOŚCI?

To tam i grafikę produkują?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wrześniowa IV RZESZY Niemiec skończy się BEZPRAWNYM wyrokiem TRYBUNAŁU nieSPRAWIEDLIWOŚCI?

Czy ktoś może zna cenę samochodu TIGRA zielona stojąca do sprzedaży na ul.Sikorskiego przed nowym mostem ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wrześniowa IV RZESZY Niemiec skończy się BEZPRAWNYM wyrokiem TRYBUNAŁU nieSPRAWIEDLIWOŚCI?

A jak myślicie jakie paliwo na poznańskiej ? Na PKS na pewno mają dobrą ropę bo z tego samego węża leją do autobusów , więc suma sumaru sami na nim jeżdżą prywatnymi samochodami i sprzedają dalej reszte oszczędności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wrześniowa IV RZESZY Niemiec skończy się BEZPRAWNYM wyrokiem TRYBUNAŁU nieSPRAWIEDLIWOŚCI?

Handel narządami ludzkimi teraz w cenie więc uważajcie ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wrześniowa IV RZESZY Niemiec skończy się BEZPRAWNYM wyrokiem TRYBUNAŁU nieSPRAWIEDLIWOŚCI?

Witam czy jest w łomży jakis adwokat ktory udziela bezplatnych porad? Chodzi mi o porade na temat odszkodowania za nieudana operacje dziecka? Dziekuje za odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wrześniowa IV RZESZY Niemiec skończy się BEZPRAWNYM wyrokiem TRYBUNAŁU nieSPRAWIEDLIWOŚCI?

nie dziecko, tylko kobieta. nie wiem dokłądnie co się stało, mówię tyle co widziałam. mam nadzieję, że tej pani nic poważnego się nie stało..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wrześniowa IV RZESZY Niemiec skończy się BEZPRAWNYM wyrokiem TRYBUNAŁU nieSPRAWIEDLIWOŚCI?

jak proponujesz tako zabawke to pewnie masz takich pare w garazu a dla waszej wiadomosci szukam paliwa i smigiel dla mojego syna i naprawde nie interesują mnie wasze ironiczne wypowiedzi JEZELI NIE MACIE NIC MADREGO DO NAPISANIA TO WAS PROSZE ZEBYSCIE ***** WCALE NIE PISALI.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kampania wrześniowa IV RZESZY Niemiec skończy się BEZPRAWNYM wyrokiem TRYBUNAŁU nieSPRAWIEDLIWOŚCI?

Od kiedy Gosk prowadzi Shella jakoś nie mam zaufania do tej stacji :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org