sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
obciach na cały świat..!

Krysiuk rządzi ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

Wiem ale się upewniam czy to one :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

No hej Andy. Widzisz jak to jest. Kolega sobie oryginalnego nicka znalexc nie moze, a mysli ze na forum oryginalnie kobietę poderwie. No ale powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

suzi, ''sztuka jest sztuka'' jak mawiał porucznik AREK



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

o! Dac mu wina! A Jak ta kobieta zjawiskowa zajrzy tu, to i tak będzie pozamiatane:) Oryginalny nie jestes. A podrobek kobiety nie lubią. Kropka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

Mowa Tuska była ok, ale Palikot był lepszy w te klocki. Oceniam trafnosc argumentow padających z obu stron.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

Autor: dwudziestoparolatka1 (---.elomza.pl)
Data: 18-11-11 21:18

fanka bocianka a może ci dysk sformatowali w lapku dlatego mniej waży






Po prostu wyrzuciła swoje zdjęcia sprzed diety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

owe konto założyłem dziś tylko i wyłącznie aby spróbować poszukiwań tutaj, a jutro oddam Tobie jak to nazwałeś "podrobiony nick"

ze co proszę? nie jestem jednostka spod barowej ściany, a alkoholu pic nie muszę aby podejść do kobiety, bylem tam przez moment, jeżeli miałeś na myśli siebie i jeździsz starym niemieckim złomem to dobrze. nie chwale się inteligencja ale Ty za to się popisałeś ;) gratuluje a tak w ogole to chyba długo myślałeś pisząc swa wypowiedz ;)

wiadomo ze nie zagadałem do niej to nie wiem jaka jest z charakteru wewnętrznego ale z zewnętrznego oraz zachowania zrobiła ogromne wrażenie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

No dobrze, skoro admin sie juz uspokoil zapytam raz jeszcze


Ma ktos namiary na wynajem sali/lokalu w Sylwestra??

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

jaki przedział wiekowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

a co to za komp , działa jeszcze czy już szrot ??

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

Na Makowej mają KTG (na NFZ) i jeśli jesteś ich pacjentką to robią bez najmniejszego prolemu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

I co z tego że najładniejszy , kiedy zdjęcia badziewne dałeś :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

Już kiedyś pisalem i jak widze jest tak nadal, ciezka sprawa z przyjeciami do wojska teraz, chyba ze masz kogos znajomego to moze moze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

Ale musisz "wiernie" czekac, moze akurat cos sie pojawi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

DOBRY LEKARZ, wspaniały człowiek !!!!!!!!!!!!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

Dzjęki. Pozdrawiam....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

Miała długie kręcone zęby i była z tyłu pociągła na twarzy:)




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

he he he he pierdolicie hipolicie , znam temat od podszewki . ci niby ochroniarze to nie są ochroniarze tylko zwykli pracownicy sklepu . oni nic nie mogą zrobić jedynie złapać i mile poprosić żeby ten ktoś poczekał na bardziej kompetentną osobę , ha jak ktoś jest na tyle inteligentny to może takiego niby ochroniarza ( ciotę ) bo tacy tam pracują i nawet nie mają kompetencji , może taka osoba założyć sprawę za naruszenie prawa w sensie przemocy do czego oni nie mają prawa ...... znam tam taką jedną ciotę heheheheheeeee

pozdrawiam .....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

w Iraku na żywą torpedę takich potrzebują a w Węgorzewie to nie szeregowcy są potrzebni . tam jest artyleria więc to minimum bombardier może startować ha ha ha
byłem tam więc nie ze mną takie numery Bruner , a jak by co to co minimum to by nadał się kanonier więc kto nie jest w temacie to niech si.ę nie wpiepsza ..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

Co prawda to prawda, była często ciągnęła mnie do Rossmana na Długiej i też pracował tam taki bystrzak, traktujący klientów jak złodziei, kręcił się za ludźmi zaglądał to koszyka. Brak podstawowych zasad kultury i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

Witam, czy ktoś wie, gdzie można w Łomzy kupic suchy lód. Nie w formie kompresu, ale taki, który mógłby pełnic funkcje dekoracyjna?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

W tej chwili tylko NSR, od stycznia ma być pobór na zasadniczą. Leć do WKU, tam Cię pokierują do pokoiku po prawej, spiszą wniosek o wstąpienie do NSR i jedyne co dalej to czekać na zwolnienie miejsca. W przypadku nsr na Twoją korzyść będą bardzo działać wszystkie dodatkowe kwalifikacje i wykształcenie, im tego więcej, tym szybciej Cię powołają. Ja niestety muszę czekać jeszcze 2.5 roku na zatarcie wyroku nim się zaciągnę więc jak to dalej wygląda poprostu nie wiem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

http://www.suchylod.biz/za.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

PIERWSZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

A chociażby do tego żeby się dowiedzieć dlaczego są podwyżki czynszów :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

snieg o to chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

3-cia :P

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

http://www.wykop.pl/ramka/948721/pobity-na-marszu-przez-policjanta-skazany-na-3-miesiace-wiezienia/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

Witam, był ktoś wczoraj z was na koncercie w MDK, lub wybiera się jutro na koncert.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obciach na cały świat..!

daj mi 5 zl to Ci odpowiem



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org