czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Nie polecam w 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Witam,

Jakiś czas temu posłuszeństwa odmówiła mi płyta główna w komputerze, jest problem to wymieniamy/naprawiamy, jako że nie posiadałem wystarczającej wiedzy na ten temat to udałem się do serwisu komputerowego przy blaszaku - expert. Wszystko pięknie, nowa płyta wszystko działa. Do tej pory moja wiedza o elektronice i komputerach powiększyła się. Jako ze szukałem elementów do projektów elektronicznych to odkopałem płytę główną tę "uszkodzoną". Zawitało u mnie zdziwienie, ponieważ bo obejrzeniu płyty dojrzałem się 'wystrzelony 'kondensator (możliwe, że wymiana całej płyty głównej nie musiała być konieczna). Pomyślałem że naprawię tą płytę, jednak przyglądam się bliżej.. Widzę brak układu scalonego, następnie kilku kondensatorów i dalej mniejszych elementów. Brak około 200 elementów wylutowanych z uszkodzonej płyty. Nie padło pytanie czy można cokolwiek lutować. Spryt tego serwisu polegał na wylutowaniu (co drugi element, tu trochę skubnąć, tam trochę, żeby na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało ok) i zwykły zjadacz chleba się nie skapnął co miało miejsce.
Niby taka błahostka, ale to mnie odpycha od tego serwisu i nie mam zamiaru tam zajrzeć. Mimo częstych wizyt i zakupów w owym miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

witam Państwa mam prośbę czy możecie polecić kogoś kto zajmuje się nagrywaniem oraz fotografią ślubną i robi to dobrze,że można być zadowolonym z tych usług, z góry dziękuje za informacje,pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Firmy prywaciarze upadają w Łomży - będą zwolnienia.. czyja to wina.. ?? gdzie będziemy pracować ?? już niżę j wypłat się nie da obniżyć ..Ludzie czy wy tego nie widzicie..?? co się dzieje..?? ceny rosną.... a Łomża stoi.. zero rozwoju .. poco galerie jak nas stać nie będzie na nie.. ?? Łomża ma ok 100mln zadłużenia.. a prezydent pozatwierdzeniu o 2tyś wiecej bedzie dostawał niż dotychczas.. Po podwyżce, prezydent Czerniawski zarobi 12.362 zł. zato 12 rodzin sie utrzymuje ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Kamerowanie hmm,
http://arturo-grajewo.pl/
Obejrzyj sobie filmiki.
Widać, że lubi to co robi i umie to robić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Ja widzę rozwój w Łomży, np dwie budujące się galerie w których będzie ogromna ilość miejsc pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Ja mam namiary na chłopaka który ma to we krwi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

A jak ten kabaryna ma na imię?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Kolejne dowody, płyta główna która siedziała w jednostce i została wymieniona w serwisie expert na płytę nową, opisaną powyżej. Płyta ta ma także wylutowane 200-300 elemntów.Norma scalaki, kilka kondensatorów, i najmniejsze elementy, jak się domyślam rezystorki. Razem z ta płytą z 2000roku siedziała dokupiona karta sieciowa, w niej została przywłaszczona przykrywka od układu scalonego, diody prostownicze i rezystorki :) Karta sieciowa była sprawna a nie ma połowy elementów.
Strach zostawiać jakikolwiek sprzęt w tym serwisie bo wróci bez połowy elementów elektronicznych.

Polska rzeczywistość. Trzeba na każdego patrzeć jak na potencjalnego złodzieja? Chyba nie o to chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Hej :) podzwoniłam dziś w parę miejsc i powiem jak to wygląda :
1. Budy Czarnockie - nie organizują
2. Gracja - kupiski- 400 zł
3. Stara Waciarnia (Swojskie Jadło) - robią ale pani nie była w stanie nic powiedzieć bo jakaś nowa była :) podobno zespól i do 300 zl maks wiec ta oferta jest nawet nawet :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

A jak z Tym Elżbiecinem? ile za parę jak to wygląda?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy





pracujzadarmo masz 20000% racji!!! Niestety my "mali" ludzie możemy sobie co najwyżej ponarzekać bo cóż innego nam pozostaje??? To co się dzieje to jakaś katastrofa!!! Kryzys dopiero się zaczyna!!! :/

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

czuje ze mnie tez oskubali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

czas na obniżki,, zysków również. nawet w warszawce duzo artykułów jest tańsza a to stolica i adekwatne do tego miejsca zarobki

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

w czerwonym borze tanio robią i za flaszke tylko trzeba narozrabiać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

tępić złodzieji

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy



lomzyniak24 , niestety ale TY tez masz rację... :( aż przykro patrzeć co się tu będzie działo za chwilę :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

jedni drugich są warci





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Pani mowila ze w tamtym roku bylo ciut ponad 200 zl :) jakos 250 maks chyba :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

u nas na wiejskiej, przydałbysię ,nie jako senator oczywiście

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Salon "KA" na Kazańskiej 28 Pani Katarzyna Skrodzka Polecam warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

To wina Tuska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Tak dostal... ciekawe z czego ten Twoj maz go dostal.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

zajedż do moto stodoła oni doradzą jak tam wydać twoja kasę





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

jak słysze określenie prywaciarz to czuje się jak w innej epoce, wypowiadają się dzieci komunizmu... dobrze że galerie to nie prywaciarze... a nie sorki, to są prywaciarze tylko trochę więksi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Kliki i rodziny, bo jak jest ogłaszany konkurs na stanowiska, to wymagają doświadczenia, ale od zięcia doświadczenia się nie wymaga, a od Kłosińskiego nawet wykształcenia, to jak widowisko w cyrku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

U nas wladza miasta chce sie nachapac dla siebie pieniedzmi. Zamiast porzadnie rzadzic i duzo robic(nie gadac, lecz robic) dla naszego miasta. Wtedy to i druga kadencje by ludzie wybrali zaradnego prezydenta. A nie kazdy aby dla siebie, aby dla siebie i w dup* maja zwyklych szarych ludzi bo on to kasiore zarabia. To on jest kims. Kurw* zlodzieje.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

na allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Tak tak Kaczyński by wygrał to wszyscy by mieli prace.Żyło by się lżej.Hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Zgadzam sie z Toba kittka701.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Panie Serafiński dobrze wiemy kim jestem a pisanie miłych postów aby ludzie zobaczyli jaki Pan jest uczciwy i honorowy dobrze zabłysł ale my obaj wiemy co jest co.....
Nie jestem mściwy i perfidny, ale w tym momencie chce otworzyć Panu oczy na sprawy związane, że to nie na ilość w tych czasach ale na jakość ludzie liczą nie sztuką jest wzięcie 100 par młodych w ciągu 3 mies a sztuką jest wzięcie 30 par a zrobienie czegoś naprawdę dobrze na miarę człowieka sukcesu!!!
Nie ulega wątpliwość, że jest Pan fotografem, który przyciągał kiedyś rzesze ludzi, ale w tym zamieszaniu coś Pan zgubił Wene?może pieniądz uderzył do głowy, albo Pani Katarzyna małżonka, która trzaskając w domu drzwiami przywitała gość i dąsami nawet malując moją żonę a co my byliśmy winni może czas zmienić zawód może żona wtedy się zmieni!!
Wracając do sedna sprawy nie chce drążyć dziury, żadnej kasy nie chce po to ją zapłaciłem! A, że popełniłem gafę muszę za nią zapłacić!!
Zresztą jak Pan mnie już kojarzy chyba, że tak często niezadowoleni klienci sa??to mogę e-maila podać do rozmów choć to pewnie nie ma sensu!!!
Nie wchodzę tu na Pana ambicję ale wielu ludzi zagubiło swój talent przez pieniądze
Na pieniądzach mi nie zależy gdyż Pan dobrze wie, że na nie nie narzekam!
Bardziej atmosfera i zdjęcia wymusiły na mnie ten post
"Otwórz oczy"

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Ale wy wszyscy ironizujący sobie ze straty psa jesteście przykrzy.

Oby psiak się odnalazł. Proponuję wydrukować fotografie psiaka i porozwieszać w okolicach małej kraski i bloków na ul. poznańskiej, a także na samej uczelni PWSiP, bo dużo ludu się tam przewija, nie zapominając dodać, że jest nagroda za zwrot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Znam ten ból. Nie musisz sms kopiowac, wystarczy ze bedziesz je miala spisane na kartce, a jako dowód na rozprazie pokazesz ze masz je w telefonie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Powodzenia i nerwow ze stali !!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Tak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

równouprawnienie mamy :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Zapraszam na Targi Ślubne do Łomży. Odbędą się w Hali Sportowej SP nr 9 w Łomży. Będą dwie firmy które zajmują się tego typu oprawą na weselu. Będą takżę pokazy tych firm. Startujemy od 11!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org