niedziela, 05 kwietnia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Nie wszyscy mogli wczoraj zrobić zakupy w Żabce w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie za kasą stanął właściciel ubrany w koszulkę z napisem \"Konstytucja\". Jak wynikało z obwieszczenia, sklep był nieczynny dla sympatyków i członków partii rządzącej. Właściciel odmówił ich obsługiwania, powołując się na... klauzulę sumienia.https://poznan.onet.pl/sympatykow-i-czlonkow-pis-nie-obslugujemy-nietypowa-klauzula-sumienia-w-sklepie/mmchr6v

...bardzo wymowna akcja obnażająca obłudę kato-prawicy, która chce tzw. klauzulą sumienia zmusić innych by zrezygnowali ze swoich przekonań...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy

Uważasz to za normalne? A gdzie się podziały te twoje pierdy o tym że nie ma zezwolenia na dzielenie ludzi? Już słyszę twój skowyt gdyby to się tyczyło kodowyjców, a nie daj Boże tych z narodu wybranego. Ludzie normalni powinni olać taki sklep aż by miał mniejsze zyski, wtedy by właściciel poszedł po rozum do głowy, a że :\"Żabka\" jest sieciówką na zasadzie franczyzy to można i dalej podać działania owego właściciela jak psuta jest opinia.

Kasia..

Głodem ich ...

Macie wy we łbie nie po kolei. Idź powiedz to małemu dziecku,jak będzie wchodził do sklepu, że pan z Żabki mu nie sprzeda bułki bo rodzice głosowali i popierają PiS.

Kasia..

Tępa dzido , a aptekarze mogą ?

Ja z tobą zakończyłam dyskusję,ale widzę nadal nie kumasz.... Jak lubisz się produkować na darmo, w eter to klikaj aż myszka się zagotuje, a ciebie strzeli jasny szlag ze złości, że jesteś ignorowany.

Kasia..

Tępa dzido , sensu stricto nie zwracam się do ciebie ,

a punktuję tylko twoją głupotę .

I STAWIAM DIAMENTY PRZECIW TWOIM ŁUPINOM PO ORZECHACH ,

ŻE KŁÓTLIWA BABCIU DŁUGO NIE WYTRZYMASZ

I TA NIBY TWOJA IGNORANCJA SIĘ SZYBKO SKOŃCZY

JAK STRACISZ ZIMNĄ KREW :)))

... a podnieść tobie ciśnienie jest łatwo :))))))

De.bilko
...a gdzie ja wyraziłem aprobatę na dyskryminowanie ludzi ze względu na ich przekonania..?, zwyczajnie POdoba mi się odważne działanie odpłacające PiSlamistom wg ich zasług, czyli walka z nimi tą samą bronią...co przy okazji ukazuje totalną paranoję ze stosowaniem tzw. klauzuli sumienia..., jeśli PiSlamistom wolno to dlaczego inni nie mogą..?

A kto stwierdza Paplak że inni mogą i powinni? Standardowo wrzucasz wszystkich do jednego worka i wkładasz słowa w usta gdy nie padły? Ciekawe tylko czy byłbyś tak zadowolony gdyby to tyczyło się kogoś innego. Debilizm i nic więcej, ale jak napisałam takiego pana można szybko przytemperować,inne sklepy zarobią. Ci jak ich zwiesz Pislamiści mają dzieci przez ciebie zwane:\"bachorami\" i zawsze twierdziłeś że nie ma zbiorowej odpowiedzialności oczywiście oprócz Jedwabnego, a tu za wybory rodziców podoba ci się gdy przy okazji dziecko idiota wrzuci do worka z wyborcami Pisu?
Taka zawzięta walka, nieustępliwość do niczego dobrego nie doprowadzi, chyba że niektórym strasznie zależy na polskiej krwi płynącej po ulicy.

Kasia..

A zresztą Paplak klauzula sumienia a zakupy w sklepie to paranoiczne porównanie.

Kasia..

A ty gdzie byłaś jak drukarz odmawiał wydrukowania ulotek LGBT?

Ulotki to dla ciebie to samo co zakupy w sklepie? A gdzie żeś ty był gdy doktorek składający przysięgę Hipokratesa swego czasu wywiesił kartkę że nie przyjmuje sympatyków PiS? Ubolewałeś nad tym, że ktoś kto ma leczyć ludzi stosuje takie praktyki?

Kasia..

Yebac PiSdzia trzode, wypie.dolic to szambo z Polski, najlepiej do Watykanu. Tam swiety 2x papajanpawel obronca i protektor pedofili, zapewni im zywot ktorego pragna.

urbi et orbi !

Wypier, olić to ty sobie możesz klocka do sedesu. Każdy może wyjechać sam jeśli mu coś nie odpowiada. Sam dobrowolnie, więc jeśli tobie nie odpowiada tu żyć wśród Polaków to sam z siebie możesz się spakować bez pomocy innych.

Kasia..

A tobie aptekarze nie przeszkadzają?

Durnoto przecież sklepikarz zrobił akcje symboliczną, żeby pokazać idiotyzm klauzuli sumienia, bo jak niby będzie sprawdzał kto ma jakie poglądy?
Dzicko będzie opytywał, czy ty jesteś normalna? Pytanie retoryczne.

A tobie lekarz nie przeszkadzał? Takie akcje to się odbiją czkawką dla niektórych. A ty jesteś normalny, czy nie? Widzisz idiotyzmy w takich bzdurnych zachowaniach czy niczym Paplak uważasz to za odważne, a nie że ktoś robi z siebie pajaca, potem ludzie mówią jeden drugiemu o wywieszonej kartce i niesie się w miasto i efekt jest często mizerny, jak i ze zwolnionym doktorkiem co dzielił pacjentów. I nikt nie musiał sprawdzać niczyich sympatii politycznych,tak bedzie i tu gdy za sam fakt wywieszenia kartki spadną obroty. I wtedy pójdzie po rozum do głowy.

Kasia..

Esbekom, folksdojczom i itp. kvrvom, życie tutaj bardzo odpowiada.
Nie odpowiada im to że, kraść dalej nie mogą.

Kaska, ty faktycznie de.bilka jestes... a moze to wina klimakterium?

urbi et orbi !

A poza tym to była niedziela niehandlowa, więc po co pisiorom sklep. Nie chciał facet żebyście w grzechu żyli \"))))

\"W związku z niedzielą niehandlową członków i sympatyków PiS nie obsługuje (pisownia oryginalna - red.), ponieważ nie pozwala mi na to klauzula sumienia.\"

O klimakterium to zapytaj swoją kobietę, może w tym wieku już,albo siebie o andropauzę.

Kasia..

Jednak menopauza... a moze tez i inne deficyty sie ujawniaja...

urbi et orbi !

Spoko, niech kOdowcow obsługuje, nikt mu tego nie broni ;)
Im sklep w niedzielę jest potrzebny koniecznie do szczescia

Pies jak nie ma czym srać to sra głąbami, a ty zamydlasz temat, jeszcze trafiając kulą w płot. Deficyt i owszem masz jak widać kilka postów wyżej gdzie byś chciał wypier, alać Polaków ze swojego kraju. Wybacz ale my ze swojego kraju nigdzie się nie wybieramy, bo komuś tak się życzy.

Kasia..

Kaska, tobie to juz zdrowaski klepac z tymi co ma ryja....
A PiSdzia trzode wyyebac, jak najdalej...

urbi et orbi !

Nie jestem pewien czy dacie radę, myślisz że już ludzie zapomnieli jak pełO rządziło i dzieliło?!?

Moja mama jeszcze zdrowasiek nie klepie, a co mówić o mnie.Jeszcze nie czas. Nie mierz wszystkich rocznikowo swoją miarą, a z drugiej strony niejeden waszego pokroju w pośpiechu się nawracał i modlitwy przypominał, gdy ta z kosą za plecami stała....
Obyś się nie zdziwił gdy będziesz chciał Polaków ze swojego kraju wyrzucać, bo Polacy są dobrzy do czasu.

Kasia..

Pomarzyć zawsze mogą, ale lepiej niech sobie nucą:\" Ale to już było i nie wróci więcej\"

Kasia..

Kaska, odnajduje w tobie masochistyczna osobowosc, ukierunkowana seksualnie, taka co to lubi na dwa baty, a trzeci to tez nie nazbyt wiele... lubisz byc jak ta bura suka... ale amatorow juz brak. Czasami wydawalo mi sie, ze speech albo paplik zbyt ostro z toba jada... ale nie! ty tak lubisz!

urbi et orbi !

Kaśka , to stara torba , nietrzymająca moczu , ona już dawno temu po menopauzie ,
wszak chwaliła się, że ma już ośmioletniego wnuka , to policzcie sobie ,
... już po 50siatce :))))
jak na kobietę , to już puste wiadro :)

ps;
tępa dzida znów kłamie, doktorka nikt nie zwolnił, bo on kartkę powiesił na swoim prywatnym gabinecie, a i to też dla jaj, no ale cóż ciemny lud wszystko łyknie :)))

Oj Czaruś ty nie przenoś swoich fantazji na mnie.

Kasia..

Dla normalnych Polaków do wglądu....

https://dorzeczy.pl/kraj/53181/Pacjentow-z-PiS-nie-obslugujemy-Lekarz-wywiesil-kartke.html

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Lekarz-z-Rumi-zwolniony.-Wywiesil-kartke-nie-obsluguje-pacjentow-z-PiS

Kasia..

🤣🤣🤣 jam nie desperat🤣🤣🤣 jeszcze mi zdrowie mile 😁😁😁

urbi et orbi !

assan erdoli jak POtłuczony PiSlamczyk...
oto bowiem odmowa wykonania usługi bez ważnej przyczyny uniemożliwiającej takową jest wykroczeniem, a drukarnia oficjalnie i faktycznie odmówiła POdając przyczynę (praktyki dyskryminacyjne mogą rodzić roszczenia odszkodowawcze), natomiast sklepikarz, POza prowokującymi naPiSami nikomu nie odmówił sprzedaży...

A mnie Czaruś trzech w łóżku do szczęścia nie potrzeba, ja nie z tych mocno nowoczesnych, to bardziej lewackie klimaty i tym kończę te prywatne tematy. Jak trudno na temat aby nie wyjść na durnia to najlepiej wam wychodzi odwrócić kota dvpą,ewentualnie zbluzgać ja wiem, taka natura frustratów.

Kasia..

Jak traktować babcię Kaśkę , która sama na forum się chwaliła,
że jest lepsza od odkurzacza ?
Stara torba pisała , że : ... \" jak ona ciągnie z przodu, to partner dvpą aż prześcieradło wciąga \" :)
Czy to babci przystoi wypisywać takie teksty ?
... a jak wnuczek przeczyta, będzie dumny z seksi babci i pewnie pochwali się kolegom w szkole i na podwórku ?

ty ciulu, obrzezanym chvjem zrobiony, księżowski wyskrobku, wypierdku spod sutanny..., jak śmiesz obrzucać pogardliwymi wyzwiskami normalnych ludzi, którzy takiej gnidzie jak ty żadnej krzywdy uczynić nie chcą, a otaczają cię litościwą obojętnością, choć za te faszystowskie epitety POwinieneś zdrowo beknąć przed sądem, jednak wszy takie jak ty nie mają żadnej zdolności honorowej do procesu...

As(dvpa)an, to gdzie najwiecej tych pedalow mozna znalezc? Aby nie w kosciele katolickim? Czy to nie pod koloratka najwiecej tych sodomitow? To srodowisko ma najwiekszy procent homoseksualistow w swoich szeregach! I ty przasna PiSdo smiesz twierdzic, ze im przeszkadza jakas doktryna? Imbecylu z Ks Janusza, ciebie to chyba juz zaden pleban nie chce nawet w dvpe kopnac...

urbi et orbi !

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0