czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Duda o likwidacji zakładu Pieńsku. \"Proszę się nie martwić. Otworzą następny \"





Wygląda jakby się coś się źle działo na speedtest.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda o likwidacji zakładu Pieńsku. \\\"Proszę się nie martwić. Otworzą następny \\\"

no to w takim razie ja sobie sama przypisalam...taki wyjatek od reguly :P

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda o likwidacji zakładu Pieńsku. \\\"Proszę się nie martwić. Otworzą następny \\\"

Ja swoje futrzaki kastrowałam w 4 Łapach i jestem bardzo zadowolona, nigdy nie było żadnych problemów, koty odbierałam już wybudzone i otrzymywałam dokładne pouczenia, jak się nimi opiekowac, na co zwrócić uwagę itd. Panie operowały też poważniejsze rzeczy u moich zwierząt, np. usuwały kamienie z pęcherza, usuwały oczko u biedy, którego nie dało się uratować. A pomysł kastracji jest dowodem rozsądku i odpowiedzialności. POPIERAM

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda o likwidacji zakładu Pieńsku. \\\"Proszę się nie martwić. Otworzą następny \\\"

z 70 zeta uzywany, może 80.....
a wyczyścić się już nie da?????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda o likwidacji zakładu Pieńsku. \\\"Proszę się nie martwić. Otworzą następny \\\"

Witam!

Tak jak w temacie , może ktoś wie jak to jest , bądź miał taki przypadek ? Mam Egzamin w wordzie umówiony za 2 tygodnie . Możliwe , że spadnie śnieg , słyszałem od kogoś , że praktyczny omijają , czyli nie robimy jazdy , lecz nie wydaje mi się to realne , jak to jest ? Odwołują i znowu bd. musiał płacić za praktyczny czy jak to jest ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda o likwidacji zakładu Pieńsku. \\\"Proszę się nie martwić. Otworzą następny \\\"

Tak wczoraj wygraliśmy po dogrywce. Dlatego mam aktualne wyniki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda o likwidacji zakładu Pieńsku. \\\"Proszę się nie martwić. Otworzą następny \\\"

Witam zapraszam na nowo powstały serwer


http://borvarion.sytes.net
Set Realmlist borvarion.sytes.net


Darmowe transfery postaci bez utraty jej na macierzystym serwie
wszystkie działające instancje 100%.
icc, naxx,os,voa 90% sprawności
Sezon pvp 8 Wrathful
Działające Areny 90%


Rate Serwera:
Exp x3
Drop x3
Gold x3
Honor x2
Reputacja x2
Podliczenia Aren
co 7 dni


Serwer jest w 100% darmowy
Nasz sprzęt jest średniej klasy ale na początek wystarczy:

Procesor Intel Pentium Duo 2 Core 2.93 GHZ,Dysk Twardy 500gb,Ram 6gb DDR2,Internet ,,Vectra,, 12\24mb.Serwer będzie modernizowany na bieżąco.

Zapraszam Serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Duda o likwidacji zakładu Pieńsku. \\\"Proszę się nie martwić. Otworzą następny \\\"

witam, czy ktoś ma kontakt do tego sklepu, lub wie jak się on nazywa? Wujek Google nie jest w stanie mi pomóc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org