czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

protagórasku mój chłopcze do bicia jak widzę że lista twoich wielbicieli wzrasta:)


http://www.4lomza.pl/szukaj.php?q=%20Protagoras%20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

katolik msie odezwal.pewnie rodzina .wal sie cwelu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

z moich informacji wynika że pomimo iż ten robot pracuje sam i nie jest potrzebna żaden nadzór nad nim, to i tak przy instalacji potrzebne jest zaprogramowanie jego trasy przejazdu oraz zainstalowanie bazy w której będzie ładował akumulatory, więc jak nie patrzyć trzeba to zainstalować "założyć".
100zł za jaką jednostkę czasu? dzień, tydzień? świadczenia dodatkowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

chyle czoła rzeczywiście źle napisałam byc moze dla ciebie to kundel a dla mnie najukochanszy pies pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

autochton nie masz ochoty oglądac czyichś śmieci pod drzwiami..? to poprostu odwracaj głowę w druga stronę udając że nie widzisz i zatykaj nos - jeśli zachodzi taka potrzeba...:D Fakt, tępota nie zna granic :D Myśl trochę, to nie boli..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

OSK Centrum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Nie latają żadnych dziur mandatami...
Pieniądze np. z fotoradarow idą do gminy aby później wójt popodnosil płace wszystkim tym obibokom w urzędach

przechodnie mieli pomoc? Policja jest jak d*%#@a od sra#@&$ a żeby. Mają nas bronić, pomagać, za to dostają nasza kasę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Komedia :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

jak dasz numerek to Ci powiem hehe ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Zły dotyk boli przez całe życie. Niektórym z tego forum na całe życie wykrzywił psychikę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

moje śmieci nie śmierdzą :) a psie kupy przy mojej klatce jak najbardziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

durny narod tylko krytykowac potrafi.....jakas laska zrobila kilka bledow w pisowni,chce sprzedac psy bo ma w nadmiarze a wy ***** sie wymadrzacie....tez wzielam labradora bez papierow jak byl szczeniakiem...i to nie byl zaden mieszaniec...wezcie jesli nie macie nic madrego do powiedzenia na dany temat to nie krytykujcie nie dogryzajcie najlepiej wogle sie nie wypowiadajcie.....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Artur xxxx byłeś?? :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Przez strażników obywatele utracili zaufanie do administracji...?

Mimo, że straże gminne i miejskie mają szerokie uprawnienia do zapewnienia porządku publicznego to nadmiernie koncentrują swoje działania na ujawnianiu wykroczeń komunikacyjnych, co w większości nie przekłada się na poprawę bezpieczeństwa na drogach – podsumowuje Najwyższa Izba Kontroli w najnowszym swoim raporcie dotyczącym wykorzystania fotoradarów przez straże gminne i miejskie. W ocenie NIK działania funkcjonariuszy straży spowodowały utratę zaufania obywateli do administracji publicznej...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

tego nie wiem,udowodnij w realu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Dziewczyny macie racje tylko zapomnieliście że Ci masturbanci zboczeńcy mogą być żonaci:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

W Białymstoku polecam panią dr Wołk. Wyciągnęła naszą Natalkę. Jest skuteczna i konkretna, t.85 8744334. Polecam ci ją.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Poza tym kupując psa z rodowodem od sprawdzonego hodowcy masz pewność co do jego charakteru. Spaniele są bardzo charakterne i ciężkie w wychowaniu zwłaszcza w okresie szczenięcym. Dlatego pies z rodowodem to pewność, że nagle mu nie odwali i pogryzie dziecko sąsiada bo zabrało mu zabawkę albo zje ci wszystko co możliwe w domu. Znam przypadek gdzie ludzie kupili właśnie spaniela, bez rodowodu. Poświęcali mu strasznie mało czasu, spędzał całe dnie sam w domu w związku z tym nudząc się pogryzł wszystko łącznie z meblami, z czystej złości. Właściciele stwierdzili, że nie da się już nic z nim zrobić i uśpili małego szczeniaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Zamknęli bo brak klientów i wysoki czynsz napewno długo takiego miejsca nie będzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Jaka lecznica zwierząt w Łomży ma najkorzystniejsze ceny przy sterylizacji? ile trwa zabieg? ile dni suka musi przebywać w lecznicy po zabiegu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Jeszcze jest niejaki Wrona.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

;) odświeżam, ponieważ z moją Kochaną przeglądaliśmy właśnie zdjęcia jednego z Łomżyńskich fotografów i tak się składa, że byłem zaskoczony wyglądem pewnej sukni...moja Narzeczona również, ale ona powiedziała "to ta" później przypomniała mi o tym wątku na forum i wpisie oszukanej przez la paris, i powiem szczerze jeśli ktokolwiek trafi na te zdjęcia od razu będzie wiedział w czym miała problem autorka tematu i szczerze powiem, że się jej nie dziwię...i szczerze współczuje kiecka wygląda jakby była prana z czarnymi ciuchami i zszarzała, albo była moczona w jakimś błocie cała jednolicie szara... nikt nie powie, że to ecri czy biel. Współczuje stresów i przeżyć oraz gratulacje i szczęścia na nowej drodze życia dla oszukanej.

Ponadto moja Narzeczona już po przeczytaniu powiedziała, że nawet nie zajdzie do la paris (dzieki Twojej opinii, za co dziękuję:) bo też bym się nasłuchał) chociaż miała na uwadze ten sklep... dzięki za przestrogę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Andy C to nie to.Była awaria i monter naprawił:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Wiec tak ja najbardziej lubie tzn moj synek lubi :) sale zabaw Urwisek to jest na ul.Ks.Anny nowe bloki numeru nie pamietam i druga to Bajkowa Planeta niedaleko szkoly nr.7 na ul.Mickiewicza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

http://www.urwisek.lomza.pl/
na Ul.Przykoszarowej tez jest tam gdzie sala weselna Amadeus





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

hahaha

1...
2...
3... kiełbasa paradox patrzy : " głupi jesteś i RASISTOWSKI PEDAŁ " :D :D :D

a nie bo Ty ! haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Traktuje się ludzi tak jak sie samemu było zawsze traktowanym. Więc PROTAGORAS - współczuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Andy, pomijając to, że tu na forum jesteś zwykłym trollem...to forumowicze powyżej mają rację. Pamiętaj, każda potwora znajdzie swojego amatora.

kuła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

A co ma muzyka zagraniczna do tego czy będzie to impreza gdzie obowiązuje strój balowy czy też dżinsy :)
No właśnie chodzi mi o to czy to będzie bal, czy bardziej dyskoteka :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Czy Perspektywa Łomża ma kibiców? jeżeli tak to czemu się nie ujawnią?
PS. Tylko bez napinek typu: Jedne miasto jeden klub, jedna wiara ......



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org