niedziela, 23 lutego 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Komitet wyborczy Mariusza Chrzanowskiego.

Wg. moje spekulacji.

1. Marek - lepiej zyc na garnuszku podatnika niz prowadzic wlasny biznes.
2. Ela - trudno kasac reke pana co dal prace w MPEC
3. Wanda - jak tu zyc na marnej diecie radnej. Ja chce byc przewodniczaca komisji. Wieksza kasa do kieszeni.
4. Bogusia - trudna decyzja. Osiagnelam to co chcialam jestem Pania dyr. Moga byc konflikty w domu. Druga moja polowka startuje z listy PiS a ja wspieram banite politycznego.
5. Bernadeta - trudna decyzja. Gdzie byla ta gwiazda sprawiedliwosci jak byl niszczony wizerunek PiS.
6. Radoslaw - Mariusz - gdzie ja znajde tak dobra platna prace.
7. Wicia - ja zawsze jestem z tymi co beda rzadzic. Bedzie mozna ugrac cos dla swojego biznesu.

O innych szkoda pisac.

Rozbic te uklady. Ja w 2014 roku zostalem oszukany . Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Pani Agnieszka Muzyk Prezydent Lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

Tak samo jak na Muzyk.
Podzielą głosy na pół i gitara.

ruboskrobie z Islandii ,
już raz wyszedłeś na idiotę, teraz drugi raz popełniasz ten sam błąd !

OBOJE NIE NADAJĄ SIĘ NA TEN URZĄD !

to jedna i ta sama opcja, kato-pislamska ,
powiedziałbym jeden c..j , tylko w innym opakowaniu :)

NIGDY WIĘCEJ PiSu !

O Stefanku mówią w Łomży, że poprze diabła, jeśli będzie to opłacalne. Od wysoko postawionych działaczy SLD wiem, że dogawor z biskupem Stefankiem to źródło sukcesu wyborczego urzędującego prezydenta Łomży Mieczysława Czerniawskiego. Kandydat Czerniawski był chwalony przez biskupie Radio Nadzieja, co każe szanować zręczność zainteresowanych, zwłaszcza że kontrkandydatem był Antoni Kołakowski, poseł PiS.

Układanie się z władzą opłaca się nie tylko biskupowi seniorowi. Nowy bepe

Janusz Stepnowski porusza się taką samą furą, jak prymas Polski abp Józef Kowalczyk – audi A8. Co sfotografowali reporterzy jednego z tabloidów, gdy klechy zjeżdżały na 357. zjazd Episkopatu Polski. Cena nowego egzemplarza to ok. 400 tys. zł.

Choć diecezja łomżyńska ubożuchna, pieniędzy na Kościół kat. nie brakuje. Wystarczy przeanalizować dotacje na remont zabytków płacone przez Urząd Miejski w Łomży i Urząd Marszałkowski w Białymstoku. Na remont tych samych dachów odpala dotacje i miasto, i samorząd województwa, oczywiście jeśli należą do Kościoła kat.

Ile krol urzedu przekazal w latach 2014 - 2018 na remonty tych panow w kieckach. ile za to kase byloby przedszkoli w Lomzy. Dzis przeciwnicy Pani Agnieszki pisza ze ma wsparcie czarnych a prawda jest zupelnie inna. To krol urzedu idzie w pielgrzymce aby tylko zostac prezydentem.

Pani Agnieszka Muzyk Prezydent Lomzy. Nie dajcie sie oszukac.

Która łomżyńska obwodowa komisja wyborcza posiada swoją urnę w Islandii? :P

To jest moje Miasto !!!!!!!!!!!!!

Gwiazda sprawiedliwosci radna Bernadeta w kadencji 2010 - 2014 prawie co sesja rady miasta mowila o nieetycznym zatrudnianiu swoich i rodziny w spolkach miejskich i urzedzie miasta ale gdy PiS zaczal rzadzic w Lomzy jako pierwsza utworzyla koalicje przeciwko kolegom z Klubu PiS. Ona chciala zostac tylko przewodniczaca rady miasta. Radna Wanda myslala tylko o stanowisku przewodniczacej komisji. Wieksza kasa do tej marnej renciny. W kolku wzajemnej adoracji Wanda zglasza Bogusie na z-ce przewodniczacej rady miasta. Ona mysli tylko jak tu zostac dyr. szkoly. Wicia jako biznesmen budowlany on innej funkcji nie chce . On chce byc przewodniczacym komisji gospodarki komunalnej. To tam zatwierdzane dzielone sa pieniadze na inwestycje w Lomzy. Marek mysli jak tu zostac dyr. MOSiR. Lepiej zyc na garnuszku podatnika nic nie robiac niz nalewac piwo. Tylko biedna radna Ela ktora nic nie ma jest wiernym czlonkiem klubu PiS i nawet pisze o zdrajcach PiS:

cyt:
Od: ela.rab
Do: jarekducha@wp.pl
Re: Czy PiS klamie

Panie Jarku
ma Pan rację tak było w poprzedniej kadencji. Niektórzy przeszli \\\\\\\\\\\\\\\"metamorfozę\\\\\\\\\\\\\\\". Pani Krynicka ,Olbryś, Mężynska radne nie były w PIS. Kandydowały do RM z listy wyborczej PIS. Jest to wielka różnica.W obecnej kadencji zdradziły PIS i utworzyły swoją koalicję w RM, w zamian otrzymały funkcję w RM, których wcześniej nie miały zasłaniając się przy tym sztucznym uwielbieniem. Taka jest prawda. PIS nie kłamie. Kłamią ludzie, którzy mają tupet i nie maja nic wspólnego z PIS, a podszywają się pod PIS.Najgorsze jest to,że działa nie nieoficjalna \\\\\\\\\\\\\\\"grupka\\\\\\\\\\\\\\\" ludzi fałszywych, która czyni zło i \\\\\\\\\\\\\\\"biega\\\\\\\\\\\\\\\" od kościoła do kościoła. Wystawiając P.Krynicką na kandydatkę do Sejmu nie pytając o zdanie osób do tego właściwych, mało tego, po zdradzie, wbrew ustaleniom \\\\\\\\\\\\\\\"grupka \\\\\\\\\\\\\\\" swoim działaniem sprawi, że Łomża może nie mieć reprezentanta w Sejmie. Mam nadzieję, że mieszkańcy kierują się patriotyzmem lokalnym i będą wiedzieć na kogo zagłosować. Nie raz Społeczeństwo wykazało się mądrością.
Proszę mi wierzyć prawdziwi ludzie związani z PIS nie kłamią, do których się zaliczam.Wywołał Pan mnie do odpowiedzi, to bez kłamstwa odpowiadam.
Zachęcam do zapoznania się z programem PIS.
Proszę o udział w bardzo ważnych wyborach parlamentarnych dla Naszego Kochanego Kraju w dniu 25.10.2015 roku.
Pozdrawiam
Elżbieta Rabczyńska

konic cyt:

Ale gdy otrzymuje prace w MPEC wowczas chwali pana tego co dal jej prace. Nawet i sa laurki od mieszkancow dla swego chlebodawcy.

Tylko idioci beda glosowac na tych co mowia co innego a robia inaczej. Zawsze bedziecie oszukiwani.

Czyli w całym tym łomżyńskim PiSie jeden/na wart drugiego :)))

NIGDY WIĘCEJ PiSu !

Znalezione w you tube.......https://www.youtube.com/watch?v=mVhL-11KBGI

Anatol M.

Pani Agnieszka Muzyk zostala zwolniona z pracy bo miala swoja wizje na temat rozwoju Lomzy i Regionu.

A jake sa fakty:

1. Jako jedyna nie dała pracy koledze od smsów Pana Mariusza. Miala rowniez swoje zdanie przy wyborze dyr. MOSiR.

2. 50 proc. budżetu to wydatki związane z funkcjonowaniem placowek oswiatowych Lomzy. Jest kandydatka ekipy rzadzacej na Prezydenta Lomzy i wie jak uzyskac wieksze dotacje z budzetu panstwa na dzialalnosc oswiatowa.

3. Pani Agnieszka Muzyk uzyskala 40,8 mln zł. dofinansowania dla Lomzy i Regionu.
- „Kompleksowy system rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych zgodnie z potrzebami regionalnej gospodarki 3.2.1/3.2.2 RPO\\\\\\\\\\\\\\\", którego całkowita wartość wynosi ponad 45,5 mln zł, zaś uzyskane dofinansowanie - 40,8 mln zł. Projekt zintegrowany „Kompleksowy system rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych zgodnie z potrzebami regionalnej gospodarki 3.2.1/3.2.2 RPO” jest realizowany przez Miasto Łomża jako Lidera projektu.
Podejmowane dzialania maja na celu wyrownywania szans pomiedzy regionami wojewodztwa podlaskiego ze szczegolnym uwzglednieniem m. Lomza. Przeciwnicy Pani Agnieszki twierdza:

cyt.

Beneficjentem tego projektu równie dobrze mogła by byc inna organizacja.

koniec cyt.

Dla przykladu: W dniu 03.01.2018 r. w Biuletyn Zamówień Publicznych byl ogloszony przetarg nr spr. 500000836-N-2018 oglaszajacy : Miasto Lomza.

Pytanie:
Wiec gdzie sa te inne organizacje. Ile podmiotow zglasza swoj udzial w przetargu jw. Czy wspominane organizacje maja srodki na wklad wlasny.

4. Dlug miasta na koniec roku ma wzrosnąć do 147 mln 525 tys. 584 zł i 97 gr. osiagajac poziom 39,07% planowanych w tym roku dochodow miasta. W kadencji 2010 - 2014 grupa radnych PiS prawie co sesja wspominala o budzecie oszczednosciowym Miasta Lomza. Obserwujac kadencji 2014 - 2018 i majac na uwadze wzrost zadluzenia Lomzy moge z pelna odpowiedzialnoscia napisac ze takie dzialania nie zostaly podjete. Pani Agnieszka Muzyk wie jak to zrobic.

Pani Agnieszka Muzyk Prezydent Lomzy

PO- w Łomży nie miało jeszcze możliwości zarządzania tym miasteczkiem!
Bo nie układało się z klerem!
Nawet czerwony Miecio się ułożył z nimi!
Maciej na prezydenta i wietrzenie w miejskich spółkach, które powinny generować zyski dla miasta, a nie sponsorować festyny i gale sportowe, przy dobrym zarządzaniu Łomża powinna mieć dług publiczny na poziomie 35 milionów! A nie szambo finansowe!

Pani Agnieszka Muzyk jest przedstawicielem partii rzadzacej w Polsce a jak wskazuja sadaze PiS bedzie rzadzil nastepna kadencje. Chyba wszyscy pamietaja ile razy byly robione podchody przy otrzymaniu dotacji na modernizacje hali targowej na starym rynku czy tez dotacja na park Jana Pawla II. Pozniej ktos bedzie mowil ze partia rzadzaca w Polsce nie dala dotacji tak jak na sesji rady miasta Krynicka mowila ze opozycja nie dala dotacji na modernizacje hali a wniosek byl napisany wysmienicie.

Pani Agnieszka Muzyk Prezydent Lomzy

jarekducha , co ty chłopie za bzdury wypisujesz ??? Nie mieszaj ludziom w głowach !! Chyba jesteś z rodziny albo z tego portalu , bo takie lizusostwo odchodzi że hej !!!

Bardzo słusznie kolega zauważył , że słaby prezydent to tylko część problemu tego miasta. Drugim poważnym problemem są radni. Radni , którzy wykorzystują swoją pozycję \"dominującą\" po to aby osiągnąć własne korzyści zazwyczaj finansowe.
Radni , szukający właśnie Pracy, prowadzący swoje Hurtownie, czy firmy Budowlane to są ludzie , którzy leżą na kasie i tak na prawdę dbają o to miasto i mieszkańców tylko wtedy jeśli mogą ugrać coś dla siebie.
To są Biznesmeni , a nie społecznościowcy . Biznesmeni , którzy wykorzystują nasze miasto i nas wszystkich dla własnych celów... , pod płaszczykiem Radnego.
Bądźmy mądrzy i nie głosujmy na W/W Cwaniaków i Biznesmenów...

Tylko idioci beda glosowac na tych co mowia co innego a robia inaczej. Zawsze bedziecie oszukiwani.

Kto to jest Muzyk ?

_73_

Agnieszka Muzyk z Łomży to doktor socjologii, zastępca kierownika Wydziału Badań i Analiz Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, oraz adiunkt Instytutu Społeczno - Humanistycznego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Związana jest z Prawem i Sprawiedliwością. Była m.in. kandydatką PiS w wiosennych wyborach do Parlamentu Europejskiego, oraz w listopadowych wyborach do sejmiku województwa podlaskiego wygrywając ten mandat.

Tylko JELENIE beda glosowac na tych co mowia co innego a robia inaczej. Zawsze bedziecie oszukiwani.

Wszystko co jest skażone PiSem , jest beeeeeee

NIGDY WIĘCEJ PiSu !

jarekducha nie będzie prezydentem Łomży, dzięki takim ludziom jak ty, którzy obrażają innych JELENIAMI, bo akurat mają inne poglądy.
Równie dobrze mógłbym napisać, że wszyscy głosujący na Muzyk są idiotami.

_73_

Autor: Smart73 (---.lomza.vectranet.pl)

Taka jest prawda.

Komitet wyborczy Mariusza Chrzanowskiego.

Wg. moje spekulacji.

3. Wanda - jak tu zyc na marnej diecie radnej. Ja chce byc przewodniczaca komisji. Wieksza kasa do kieszeni.
4. Bogusia - trudna decyzja. Osiagnelam to co chcialam jestem Pania dyr. Moga byc konflikty w domu. Druga moja polowka startuje z listy PiS a ja wspieram banite politycznego.
5. Bernadeta - trudna decyzja. Gdzie byla ta gwiazda sprawiedliwosci jak byl niszczony wizerunek PiS.
7. Wicia - ja zawsze jestem z tymi co beda rzadzic. Bedzie mozna ugrac cos dla swojego biznesu.

O innych szkoda pisac.

Rozbic te uklady. Ja w 2014 roku zostalem oszukany . Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego.

jarekducha co mnie obchodzą twoje spekulacje. Muzyk nie będzie prezydentem, choćby nawet sam Kaczyński co tydzień przyjeżdżał na jej wiece wyborcze.

_73_

chrzan nie kwiatek,
też nie ma co liczyć na głosy łomżyniaków

jarek bez rozumnego ducha znowu bredzi, oto bowiem na halę targową nie POzyskano dotacji z Unijnej kasy, tylko pieniądze wyłozyło ministerstwo kultury z naszych-podatników kieszeni

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

Autor: paplik (---.ovh) Data: 03-09-18 17:51

jarek bez rozumnego ducha znowu bredzi, oto bowiem na halę targową nie POzyskano dotacji z Unijnej kasy, tylko pieniądze wyłozyło ministerstwo kultury z naszych-podatników kieszeni

odp: Paplik ty masz 100% racji i gdyby prezydentem Lomzy byla osoba z PO hala targowa na starym rynk bylaby nadal nieremontowana.

... poza tym warto zauważyć że MKiDN nie ogłaszało dodatkowej składki na ten remont, czyli przekazało kasę którą już miało, gdyby wiec nie do Łomży dalo by je komu innemu.

... & vice versa!

nieudane POzyskanie środków zewnętrznych - pozabudżetowych na remont hali to efekt nieudolności Zastamowej ekipy, dyletanctwo przy sporządzaniu wniosku i brak dobrej współpracy z samorządem na szczeblu wojewówdztwa, zatem bardziej kompetentny prezydent np. PeOwiaczek zapewne nie miałby takich wpadek, przy czym warto zauważyć, że Podlaskie ma najmniejszy współczynnik wykorzystania środków Unijnych w kraju, zatem krytyka tego stanu rzeczy jest jak najbardziej uzasadniona

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

jarekducha cóż za wspaniała samokrytyka :-) Pamiętam jak 4 lata temu śpiewałeś poeny na cześc Mariusza Chrzanowskiego . Wtedy nie było większego zwolennika i pochlebcy obecnego prezydenta niż ty. wszystkich innych mieszałeś równo z błotem tylko Chrzanowski był bogiem, cudotwórcą . Juz większej wazeliny nie mogłeś zużyć.... choć.... teraz masz większe zasoby. Cukruj bracie pani Muzyk

Komitet wyborczy Mariusza Chrzanowskiego - buhahahaha !!!!!!!!!!!!

Wg. moje spekulacji.

O innych szkoda pisac.

Prezydent Chrzanowski pokazał ze nie umie zarządzac kasą i urzędemm.Straszne rzeczy się dzieją.Na wszystko brakuje kasy a wydaje na bzdury.

jarek nie ośmieszaj się i nie kompromituj. Popierasz mierność, bierność i bylejakość ...

Autor: pool (---.ftth.elomza.pl)

jarek nie ośmieszaj się i nie kompromituj. Popierasz mierność, bierność i bylejakość ...

odp: O kim to piszesz o obecnie nam panujacym krolu urzedu ktory zademonstrowal to co potrafi. Mlody gniewny niby wyksztalcony bez mozliwosci przewidywania swoich dziwnych decyzji. Pisalem kiedys ze cierpliwosc jest cecha ludzi wielkich on do nich nie nalezy.
Kazdy nastepny prezydent ma wiedziec ze zatrudnianie bez uczciwych konkursow na kierownicze stanowiska jest naganne i nie sluzy rozwojowi miasta.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0