sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
równi i równiejsi

kur.., patrze ze same cioty tu sa,nie mozna o nic zapytac żal...!

Mr. X jestem kobietą:)

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równi i równiejsi

http://patrz.pl/szukaj/neonazisci/










Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równi i równiejsi

Pod takimi ogłoszeniami ukrywają się zboczeńcy, którzy w normalnej rzeczywistości nie potrafią nawiązać kontaktów z dziewczynami i liczą, że uda im się kogoś zapoznać w ten właśnie niekonwencjonalny sposób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równi i równiejsi

moze w bialostockim cos wiedza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równi i równiejsi

Może i nie rozumie ale bez odpowiedniego wzorca rośnie w Polsce przestepczośc kiboli mamy jak zadko jaki kraj dzieci mordują dzieci i nie tylko poprawczaki są przepełnione bo nie mIeli odpowiedniego wzorca i do tego co napisałam nie potrzebna jest wiedza ani rozumowanie to sa suche fakty (może p.sprawdzić w necie )i jeszcze jedno prosze mi nie mówić co ja rozumie a czego nie bo ja wiem co rozumie ,co myśle i nie osądzam ludzi na podstawie plotek a niby to ja jestem taka mało rozumna człowiek jest nie winny do puki mu się winny nie udowodni (to też może p.sprawdzić tak jest napisane w polskim prawie )a pan stwierdził cytuje Maniuszek
Widze ze kolega w temacie, tak to jest ponura prawda na temat tego pana.
zna p.tego pana osobiście że może pan w ten sposób pisać ma pan jakies dowody jak ktoś madry kiedyś mi powiedział dajcie mi człowieka a my na niego znajdziemy paragraf tak właśnie dla mnie brzmi pana wypowiedz z całym szacunkiem pozdrawiam życze miłego dnia mało rozumna

pieżpa

Rajskie życie stanowi ideał nawet dla ateistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równi i równiejsi

powiedzcie coś Lalce żeby mogła poplotkować na zebraniu gospodyń wiejskich;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równi i równiejsi

http://www.videotesty.pl/ranking/Telefon-Komorkowy/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równi i równiejsi

Janusz kos: wolę tu się dowiedzieć czegoś a nie plotkować,ale patrzę nic z tego...

Mr.X : tzn?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równi i równiejsi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równi i równiejsi

Motocyklista, który zdawał właśnie egzamin na prawo jazdy kategorii A, wracał już do ośrodka. Skręcał z ronda w ulicę Zjazd. Z ulicy Rządowej wyjechał wtedy kierowca samochodu osobowego, który wymusił pierwszeństwo na motocykliście i uderzył w niego. Motocyklista z urazem kręgosłupa trafił do szpitala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równi i równiejsi

Komendantka ma wglad do elektronicznej ewidencji ktora narzucila glowna kwatera ZHP. A jezeli chodzi o wypowiedz JJulia to ona madrze pisze. Nie czepiajcie sie jej bo ona wie co mowi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równi i równiejsi

z śniadowa ta szabłowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równi i równiejsi

wreszcie ktoś normalny sie znalazł który udzielił odpowiedzi ,a nie jak ta reszta trutni:P dzieki kicia899

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: równi i równiejsi

ok,dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org