poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Moje posty.

......... I SANTI CALIFORNIA !!! i chciało by się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moje posty.

Może ktoś mi powie ile kosztuje - m.2 tynku gipsowego i tradycyjnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moje posty.

A Ty chciałbyś pracować w święta? Sam poprowadź ten autobus mądralo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moje posty.

już nie ma Alicji. stoi teraz tam Chata Szuwarka czy jakoś tak;)
a czy dają tam teraz obiadki to nie wiem.
A może pogadaj z jakąś miłą sąsiadką, która będzie Ci gotować?
We własnym zakresie plus marża dla sąsiadki za 10 zł można dobrze zjeść:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moje posty.

Ok dzięki lilia ) jeszcze jakieś propozycje :)?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moje posty.

??????????????????????????????????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moje posty.

Moze wybiera sie ktoś jutro do Białego ? muszę tam byc w okolicy godziny 12

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moje posty.

nie ze wszystkiego niezadowoleni malkotenci tylko ze z łego oświetlenia. proszę czytać dokładnie posty i sie wypowiadać i nie oceniać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moje posty.

Idz do spowiedzi biedaku tak otrzymasz porade

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moje posty.

Nowy* (?) Biskup Łomżyński
Ma takie zainteresowania że powinien zostać instruktorem wychowania fizycznego a nie duchowego
jako ojciec duchowny wywodzący się zakłamanych kapłanów i otumanionych tym zakłamaniem katolików toczących między sobą święta wojnę o przetrwanie w kanibalskiej komunii Kościoła Rzymskokatolickiego na Ziemi Łomżyńskiej który wyrasta z "zatrutej gleby" u zbiegu ulic Sadowej, Polowej,Sienkiewicza i Dwornej w Łomży.


* Nie nowy. To stary wyga wraca do swoich kolesi ze swojego seminarium których umocni w ich jakże owocnej pracy zło diejskiej w ograbianym przez nich i umartwianym na modlitwie Kościele na Ziemi Łomżyńskiej.


Chciałbym się mylić ale Jego kariera zbudowana na włażeniu w arcykapłańskie dupy którym z pokorą służył nie zaowocuje męczeńskim poświęceniem i chrześcijańskim świadectwem danym prawdzie zaszczutej i zakłamanej przez kapłanów w Łomży

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moje posty.

Witam, mam 2-3 wolne miejsca dziś (13.11.2011 - niedziela) około godziny 18.00 z Warszawy do Łomży,
a także w środku tygodnia (prawdopodobnie w środę wcześnie rano) 1-2 wolne miejsca z Łomży do Warszawy.
tel. 698-296-423

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moje posty.

Ja polecam Osz Na Alei legionów 49... Szybko i sprawnie.. Zdanie za pierwszym podejściem.. I polecam instruktora Wojtka Święcickiego... Dobrze uczy i jest Cierpliwy i ma sporo czasu na jazdy.. Nie jak niektórzy instruktorzy popołudniami..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moje posty.

Jeśli tak kochasz swojego psa, to przestań bawić się w pseudohodowlę, zrób suczce sterylkę i nie funduj jej więcej porodów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org