czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kosciol chce nam zrobic Szwecje



Queensryche - The Hands

http://www.youtube.com/watch?v=ryGCAruMu2o&feature=relmfu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosciol chce nam zrobic Szwecje

:) nie ma za co. Mam nadzieję,że piesek znajdzie właściwy domek. Józek39 oddaj pieska w odpowiedzialne miejsce.Zrób mu zdjęcie i ogłoszenie np. na tablicy,tam jest dużo wejść,może ktoś go wypatrzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosciol chce nam zrobic Szwecje

Władze powinny wydać oświadczenie, aby nie budzić paniki w mieszkańcach.

Bo istotne jest, w jakich okolicznościach giną Ci ludzie:
czy to normalne, spokojne chłopaki, których zaginięcie może dziwić, czy też może byli to ludzie z problemami, którzy uciekli po jakiejś kłótni, czy jakimś ciężkim dla nich okresie ?

Tak, czy kwak, mam nadzieję, że się odnajdą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosciol chce nam zrobic Szwecje

Śmieszą mnie te "doniesienia do prokuratury", którymi co poniektórzy tu straszą.
Macie naprawdę znikomą znajomość prawa.

Zgadzam się z tym, co napisał LegendarnyObywatel powyżej, a do tego chcę zauważyć, że Pan Serafiński, czy też Pan Hoffmann firmują swoją działalność własnym nazwiskiem, więc pisanie o nich właśnie z imienia i nazwiska na forum jest rzeczą normalną. Jest też rzeczą nieporównywalną do pisania o jakimś anonimowym Janie Kowalskim, który nie posługuje się swoimi danymi w działalności gospodarczej.
Ogarnijcie się ludzie, nie zamykajcie ust, nikt tu nikogo nie obraża i nie pomawia.
Póki co, wszystko w tym temacie to są PRYWATNE, SUBIEKTYWNE OPINIE, z którymi usługodawca MUSI się liczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosciol chce nam zrobic Szwecje

tyle było ale mi konkretnie chodzi o C.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosciol chce nam zrobic Szwecje

Ja mam ale w pracy jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosciol chce nam zrobic Szwecje

Możesz jeszcze jechać do Śniadowa i ze Śniadowa na Szumowo troszkę zakrętów ale jest ok.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kosciol chce nam zrobic Szwecje

protagóras

Siedzisz sobie w bialym i pieprzysz wredny onanisto od rzeczy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org