czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czego pani Muzyk nie rozumie????

Federico Scavo feat. Andrea Guzzoletti - Strump (Original Mix)
Denzal Park vs. Wizard Sleeve - I'm A Drum Machine (Ralvero Remix)
Sylwia Grzeszczak - Sen O Przyszłości (Max Peace Remix 2011) dj_ralmm_feat_tiffany_-_cinderella_(llp_radio_edit)
Kelis - Bossy (Ft. Too Short)
Tune Brothers & Plastik Funk - Groovy Baby (Houseshaker Vocal Mix)
Fernando & Richard Spark - Shake Ya Body (Club Mix)
Dj RoMaN - Cicha Woda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Dedykuję to dla "nie.dotyczy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

w styczniu gdzies na okolo 40 osob

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

180-220 pln , 2 lata temu to są buty Wojasa może sprawdź na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

oj prezes prezes jaki ty mało rozgarnięty, raz że w jednaczewiaku nie ma chodników, a po drugie las jednaczewski to nie łomża już, a strażniki o ile mi wiadomo tylko na terenie łomży działają . Tak właśnie czytam te wypociny desperata lub też czlowieka chorego z nienawiści do strażników . Ja też nie lubię dostawac mandatów ale do głowy by mi nie przyszlo takie zachowanie. Jak tam ktoś wcześniej pisał daj namiary na tę sprawę i zróbmy akcję . Jeśli jesteś naprawdę niewinny a ci strażnicy to tacy niedouczeni to nie masz się czego bac . No chyba że to było całkiem inaczej i to może ty jesteś niedouczony . A ty patrzę oczekujesz poparcia u innych którzy też nie lubią strażników .Pewnie że trzeba napiętnowac takich którzy nie znają się na prawie i od tego jest sąd . Bardzo jestem ciekaw czy w tym sądzie też będziesz taki twardziel , czy wywalisz oczka jak kot ze shreka i o litośc będziesz prosił . Rację ma też ktoś co napisal jak masz jaja ..... ale jakoś ty patrzę nie chcesz dac tego terminu . I ja też chętnie posłucham calej sprawy

OGŁASZAM ZAPISY KTO JESZCZE CHCE IŚC NA SPRAWĘ I POSŁUCHAC JAK TE STRAŻNIKI BĘDĄ SIĘ TLUMACZYC I JAK PREZES UDOWODNI NIEUKOM KTO MIAŁ RACJĘ . DAJ CHŁOPIE TĘ DATĘ LUB ZAMKNIJ SIĘ RAZ NA ZAWSZE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Witam
Czy ma ktoś może do sprzedania cb radio lub antene. Jeśli tak to za ile?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

ForumowyTroll bardzo dobrze mnie zrozumiałeś taki miały mieć sens te moje posty w tym temacie a dla czego to już moja sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

ok dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Taki sprzęt przyjmuja na dawnej ul.poznanskiej a teraz to jest chyba ul.akademicka,a najlepiej to zadzwonic do firmy oczyszczania miasta i oni dokładnie powiedza gdzie to sie mieści:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Jestem Łomżyniakiem. Od 5 lat mieszkam w Brukseli. Urodziłem się w Łomży i wychowałem. Odwiedzam często Polskę. Akurat wpadłem na troche do Naszego Miasteczka. Spotkał mnie zaszczyt poznać osobiście funkcjonariusza Straży Wiejskiej-,, chłop raczej dojeżdża". Miałem z nim incydent na Dwornej, ale to już było wyżej. Chciałbym opisać Wam jakie czynności wykonuje Straż Miejska w Brukseli. Są to ludzie zatrudnieni przez Burmistrza dzielnicy, zwykle Ci którzy stracili prace i korzystali z zasiłków dla bezrobotnych. Wyróżniają się na ulicy, ponieważ ubrani są w zielone mundury. Ich atrybutami są: krótkofalówka, pałki, telefon i aparat. Do ich obowiązków należy: przeprowadzanie pieszych przez ulice, pilnowanie dzieci na placach zabaw, utrzymanie porządku na ulicach, reagowanie na żle zaparkowane pojazdy, przeciwdziałanie rozbojom.
Natomiast Nasi funkcjonariusze czyhają, by ukarać kogoś mandatem, wożą swoje tyłki cały dzień po mieście, nie miło zwracają uwagę ludziom na ulicach. Za to my widzimy potrąconych pieszych, pijaków pod katedrą śpiących na ławkach, śmieci, radary w krzakach i nie opodal dwóch 'Kruków" w aucie, wiele nie przyzwoitych zachowań, brak pomocy przez Straż, w dodatku nadużywanie władzy, wyrządzają krzywdę ludziom, zawracają głowę błahymi problemami.
Zastanówmy się, czy to na potrzebne, czy to nam sprzyja w "wolnym" państwie . Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Odniesienie sie w temacie do tego jak to jest w Belgii wydaje mi sie nie na miejscu.To tak jakbys napisal ze np.w tym a w tym kraju arabskim maja po kilka zon wiec dlaczego u nas tak nie jest.Chlopie,co kraj to obyczaj.Ja tez nie jestem zwolennikiem tej ,czarnej stonki',ale skoro straznik uznal ze sytuacja tego wymagala wiec na pewno nie przeginal tak jak piszesz.Mysle ze wywiazala sie ostra pyskowka i inaczej sie nie dalo.
Uwazal ze sa czasami sytuacje kiedy naduzywaja swojej niby wladzy a czasem sa bardzo pomocni w tym co robia.
Uwazam tez ze znalazles sobie nieodpowiednie miejsce do swoich ,gorzkich zali'.
Moze zwrocilbys sie ze swoim problemem do Europejskiego Trybunalu Sprawiedliwosci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Ja byłem świadkiem jak podeszli do meneli siedzących pod drzewkiem na Starym Rynku. Siedziałem w samochodzie i do dziś żałuję, że ich nie nagrałem. Menele pili piwko, a SM podeszli i przywitali się z nimi, pogadali, pośmiali się i poszli. Nic dziwnego, że jest taki syf na mieście jak menele to koledzy SM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

oj to ja "tylko" skromne 400 za prędkość jakieś dwa tyg temu na trasie do Wawki;/.... niestety nikt nie jest aniołkiem. Się przekroczyło, to cóż zrobić. Trzeba się umieć w pierś uderzyć. Ot i tyle.

A tym bardziej taki człek z Belgii, co się burzy tu na forum, bo chcieli mu ze SM przyłożyć mandat za przejechanie Kucyńską. Na pewno nie opisał nam tu wszystkiego. Każdy kij ma 2 końce, a mnie ludzie tego pokroju, co to myślą, ze jak 5 lat mieszkają za granicą, i pozjadali przy tym wszystkie rozumy okropnie wkurzają, brrrrrrrrrrrrr.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Witam, czy moglibyście polecić jakiegoś dobrego pediatrę który przyjmuje prywatnie. Chodzi o wizyty domeowe jak także i takiego do którego mogę pójść z dzieckiem. Potrzeban mi konsultacja a nie wiem kto z pediatrów przyjmuje prywatnie. Z góry dzięki za namiary. Jeśli taki temat był poruszany na forum to sorki za zaśmiecanie, ale opcja szukaj nie dziala i nie mogłam wyszukać. Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

zbychu podjezdzaj, zabieram się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Pija bo mają specjalne legitymacje;)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Ja tylko mogę polecić doktora Maksimowicza z ul. Piaski jak chcesz to napisz na priv to podam Ci numer telefonu. edo75@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Polecam Pana dr Wojtkowskiego Kazimierza, lek. med. Spec. pediatra. Gabinet Senatorska 27, Łomża, +48 86 216 68 63. ‎

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

W Nowogrodzie na rynku u tego co robocze buty i ciuchy sprzedaje-to kumaty pacjent znajdzie ci najtaniej i najlepsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Ok ujawniaj personalia :)Czekam z niecierpliwością pewnie dla tega sądy nie są ci obce :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Nic nowego, straż miejska czy policja na zachodzie to głównie ludzie kulturalni, dobrze wyszkoleni i pomocni. Naszych służb mundurowych wolę nie komentować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Kup radio od Bin Ladena i będzie spokój na antenie





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Witam.Mam wylot w niedziele z rana z Okęcia,dawno już tam nie byłem.Jaką trasą obecnie najszybciej dojade bez błądzenia i objazdów (przez jakieś remonty)?
W Markach w prawo na Toruńską czy prosto i potem jak?Mam navi w aucie ale wole zapytać bo nie wiem jak jest z remontami obecnie w stolicy?z góry dzięki za odp.pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Skąd takie opinie o Jańskim? stąd że to szkoła płatna? uczył się tam mój znajomy który zdał spokojnie maturę, dostał się na studia w Warszawie (uwaga!! nie płatne...jeśli kogoś to tak bardzo boli) i bez problemu zaliczył teraz pierwszy rok. Na studia zaoczne i wieczorowe, które są płatne uczęszcza w naszym społeczeństwie blisko milion osób...PŁACĄ i studiują...czy to znaczy, że to są wyrzutki społeczeństwa? Jeśli tak to zapewne połowa naszego społeczeństwa to "głąby". W zeszłym roku szkolnym w Jańskim 90% uczniów zdało maturę, a liceum znalazło się na 6 miejscu w Łomży (na 17 wszystkich szkół). To chyba znaczy, że są w Łomży szkoły państwowe które są na gorszym miejscu???





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Kolejna reklama pytająca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

http://www.tvnwarszawa.pl/ulice,news,annopol-drogowcy-otworzyli-wiadukt,301410.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

A myjecie tam ręce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Trzeba wreszcie zrobic porzadek z tymi pozal sie komandosami bo juz wiekszosc mieszkancow lomzy ma dosc ich zachowania.Niweiem czy to jest wina samych straznikow wiejskich czy maja to nazucone z gory zeby dostarczac zapelnione druczki mandatow swoim przelozonym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Kto myślał że chodzi o D. Tyska ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

jak zawrzesz taką umowę to tracisz status bezrobotnego ale musisz sięupewnić cz będzie się liczyło do stażu pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

umow zlecenie nie liczy się do stażu pracy .
Do stażu liczy się tylko umowa o pracę .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

chihiro sam się ździwiłem, ale tak jest :). Właścicielem Browaru jest niemieckie Van Pur, nie dawno temu Browar został sprzedany i Niemcy zaczeli inwestować w maszyny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org