czwartek, 07 lipca 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czego pani Muzyk nie rozumie????

Widziałem już odwołania z pracy i prezydentów Białegostoku i ba nawet premier Szydło.

Ale nigdy nie widziałem takiej reakcji na odwołanie.

Ta panna zostając powołana została poinformowana że prezydent może ja odwołać w każdym momencie bez podania przyczyn. Jego dobra wola jest podanie przyczyny...ale czy zawsze ona musi być???

Panna pokazała swoją reakcje - jaka jest naprawdę.
Ta uśmiechająca się twarz pod maską olbrzymiej tapety podlazaca do wszystkich ludzi i nahalnie ich oblewajaca wazelina uprzejmości.....pokazała że tam kryje się potwór.
I to taki z najgorszych koszmarów. Mściwy. Chorobliwie ambitny. Złośliwy. Zaklamany. Myślący tylko o sobie. Wredny. A do tego nieznający hierarchi.

Ale co się dziwić że nie zna hierarchi....w końcu kto z kim przystaje takim się staje. Tadzio też ta znajomością nie grzeszy.

I zasadnicze pytanie.
Czy pani Szydło histeryzowala?
Czy wice Białego histeryzowal?

Nie!!!!!

Bo to ludzie z Klasą . Tylko w naszej Łomży wstyd. Pani wice nie umie czytać ze zrozumieniem i się obraziła że ktoś ją wyprosił z pracy. Jak rozkapryszone dziecko. Potupala nóżka ze złości że nie chce wyjść z pracy. Rzut na podłogę, afera rozpaczy, wręcz bunt 5 latka (+0)
A dlaczego tak zareagowała???
Bo była rozpieszczana, za rączkę prowadzona, otwierano przed nią wszelkie drzwi i co najważniejsze zawsze obok był anioł stróż. (Anioł to za duże słowo absolutnie)

Reakcja ta pokazuje tylko że ta pani ma ogromną dolegliwość...jest chora na władzę. Nieuleczalnie i przewlekle.
Smutne....tylko przymusowe leczenie jak wypowiedzenie umowy mogło ją uratować. Podziękuj Chrzanowskiemu....być może ocalił cię przed tragedią.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Czego pani Muzyk nie rozumie????

Jeśli tragedią ma być \"tytaniczna praca\", to faktycznie ocalił.

A próbowała może jeszcze sms-a wysłać?

@: poznanski KANALIO,

gdzie ty widzisz histeryzowanie p.Muzyk ?

Fakt, prawo nie obliguje w tym przypadku Chrzanowskiego do uzasadniania swojej decyzji. Nie musi tego robić.

... Tylko, że w dobrym tonie jest jednak przedstawienie wyborcom , dlaczego, o co mu chodziło i jakie były przyczyny.
Tylko dyktator nie musi się nikomu tłumaczyć,
ale u nas jeszcze dyktatura nie obowiązuje.

Gdyby, jednak jakimś cudem wystartował w wyborach, mieszkańcy ocenią jego działania przy urnach wyborczych.

CZŁOWIEKU OPANUJ SIĘ, CZEGO SIĘ TAK BOISZ, ŻE p.MUZYK WYSTARTUJE W WYBORACH I WYGRA ?

ZAKŁADASZ WCIĄŻ NOWE TEMATY, A CO JEDEN TO GŁUPSZY :))

ps:
MENDO, Muzyk nie jest panną !

Czy ty widziałeś , żebym ja kiedykolwiek rzucał inwektywami w kierunku prezydenta i stosował argumenty ad personam ?
A ty to cały czas robisz w stosunku do p.Muzyk .

Z całym przeproszeniem uważam że naturalną rzeczą jest że prezydent może na każdym etapie podziękować ludziom których powołał. Na mieście od dawna mówiło się że Muzykowa próbuje wskoczyć na miejsce Chrzanowskiego. Do prezydenta pewnie te plotki dochodziły jednak pochopnie nie działał a zadziałał, gdy miał już całkowitą pewność że to prawda. Dzisiaj po óświadczeniu Muzykowej wiemy że faktycznie to co mówiło się na mieście o jej planach to prawda I każdy kto byłby na miejscu Chrzanowskiego postąpiłby w taki sam sposób jak on. Więc nie rozumiem co tuvtak rozczulać się nad tą kobietą. Jak to się mówi kto sieje wiatr to zbiera i burze.

Inwektywy?
Przesadzasz.
Czemu inwektyw na Chrzanowskiego nie prostujesz?

W dobrym tonie też jest być lojalnym pracownikiem .

A czy w dobrym tonie było oświadczenie tej panny???

Nie sądzę. Wręcz przeciwnie .ukazała swoje prawdziwe oblicze. To tylko 6 godzin różnicy między uśmiechem szyderczym a prawdziwa wreszcie prawdziwa reakcja po otrzymaniu wypowiedzenia. I taka różnica???
Cieszę się że prezydent pożegnał te pannę.

Według ciebie miał wypić z nią kawę posłuchać wypocin i wręczyć puchar dyplom i kwiaty???
Jak ktoś jest nieuczciwy i nie masz do kogoś zaufania to po co to ciągnąć???
Ja się nie dziwię prezydentowi.

Panna miała już ostrzeżenie 3 miesiące temu... Żeby przestała szarżować i się uspokoiła. Miała SZANSE!!!!!!!!!

Spech ona jej nie wykorzystała. A teraz wykorzystuje ciebie... Czy ty ja....sam nie wiem. Tylko pamiętaj w grę wchodzi trójkąt.

Ja bym widział i czworokąt

Niektórzy widać zapomnieli, jak to ryżawy Donald wyrzucił Rokitę, Gilowską i jeszcze paru, którym tzw. popularność wzrosła.

Muzyk musi się pogodzić z tym że nie jest już zastępcą. Ludzie mówią że lubi ona prestiż, a to stanowisko jest prestiżowe. I tego chyba najbardziej będzie brakowało tej Pani. Ja bym jej radził wyjechać do jakiejś pustelni by głęboko mogła przemyśleć swoje postępowanie. Nie ma ludzi idealnych ale z pewnością knucie i spiskowanie przeciwko osobom które podały pomocną dłoń nie jest standardowym zachowaniem i większość społeczeństwa nie akceptuje takiego typu zachowania.

Mustafa trafiłeś w punkt. Panna była tylko pracownikiem Prezydenta, któremu Chrzanowski zaufał. I co ona zrobiła z tym zaufaniem? Wykorzystała przeciwko niemu. Prezydent był dla niej za dobry, bo jest przeciwieństwem panny. Nie knuje, jest szczery. Wykazał się wobec niej anielską cierpliwością. Jaki pracodawca trzymał by nielojalnego pracownika?

PiSlamscy hunwejbini Zastama:
jesteście żałośni w swoich wPiSach wyrażając samą POgardę i nienawiść zamiast merytorycznych argumentów, PiSobolszewicka obłuda i zakłamanie wyłazi z was, jak chłopu słoma z butów...

]
Przezorny zawsze zaszczepiony

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Odezwał się lewacki talib

Ja się prezydentowi nie dziwie. Myśli serio o kolejnej kadencji to logicznym jest że wycina każdą potencjalną konkurencję.

Czy nie jest to grupa zorganizowana walczaca o koryto. Trzeba zniszczyc konkurencje bo stanowi zagrozenie. Krol urzedu mysli ze on ma tylko prawo do funkcji prezydenta i pewnie robi to dla dobra mieszkancow. Buhaha !!!!

Gonic to holote bo zawsze beda klamac.

PANI AGNIESZKA PISZE LIST O SWOJEJ TYTANICZNEJ PRACY…… ŚMIESZNE I ŻENUJĄCE…PANI NIE POWINNA BYĆ POWOŁANA NA TĘ FUNKCJE….CO PANI WIE O SZKOLNICTWIE…NIC…PO PROSTU NIC….ANI JEDNEGO DNIA NIE PRZEPRACOWAŁA PANI W PRAWDZIWEJ SZKOLE…W SZKOLE, W KTÓREJ PANUJE NEPOTYZM, KUMOTERSTWO, NABIJANIE SOBIE KABZY PRZEZ SZEFÓW ….GDZIE RZĄDZI KLIKA CIĄGLE TYCH SAMYCH NIEZASTĄPIONYCH DYREKTORÓW, SPOŚRÓD KTÓRYCH WIĘKSZOŚĆ TO MIERNOTY, ALE ŚWIETNIE WPISUJĄCY SIĘ W KLIMAT POLITYCZNY MIASTA….GDYBY BYŁA PANI ZAANGAŻOWANA W SPRAWY ŁOMŻY, RUSZYŁABY PANI TYŁEK I ZADAŁA SOBIE TRUD SPRAWDZENIA, CZY FAKTYCZNIE TO O CZYM MÓWIĄ JEST PRAWDĄ CZY TEŻ ZWYKŁĄ BZDURĄ, PRZEPROWADZIŁA NIEZAPOWIEDZIANE KONTROLE, SPRAWDZIŁA I PRZEANALIZOWAŁA WYNIKI MATUR, POROZMAWIAŁA Z RODZICAMI CZY PRAWDA JEST TO O CZYM PANI MÓWIĄ A PANI NIE DOPUSZCZA TEJ PRAWDY DO SIEBIE….TAK …ALE LEPIEJ NIE SŁYSZEĆ I UDAWAĆ, ŻE JEST SIĘ ZASKOCZONYM, …BO INACZEJ TRZEBA BY SIĘ NARAZIĆ, ….CIĘŻKO POPRACOWAĆ …LEPIEJ UDAĆ ZASKOCZONĄ …JAK TO MOŻLIWE…PRZECIEŻ TO TAKI ŚWIETNY DYREKTOR….NA PYTANIE DLACZEGO….BO GDYBY BYŁ TAKI ZŁY, NIE ORGANIZOWAŁBY DNI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH…..I WTEDY PATRZYSZ I WIESZ JUŻ WSZYSTKO…KOLEJNA POMYŁKA…ZACHODZISZ W GŁOWĘ ZASTANAWIAJĄC SIĘ …JAK KTOŚ TAK NIEKOMPETENTNY ZDOBYŁ DOKTORAT….NO TAK…JUŻ WIADOMO, DLACZEGO UTRZYMAŁA PIECHOCIŃSKIEGO….KOLEJNEGO FACHOWCA….SWÓJ TRAFIŁ NA SWEGO….MIERNY, ALE WIERNY….CHOCIAŻ PISZĄC O TYM PANU TO NIE TAKI ON GŁUPI….CWANIAK PIERWSZEJ KLASY…TA PANI TO MAŁE PIWO DLA TAKIEGO FACHOWCA…I JESZCZE JEDNO….TAK MÓWIĆ O SZEFIE….NIE WYPADA….PAMIĘTA PANI….TO PANI SŁOWA…..WSTYD PANI MUZYK….PANI SIĘ NIE NADAWAŁA NA TO STANOWISKO OD POCZĄTKU….ZMANIPULOWANY PREZYDENT POPEŁNIŁ BŁĄD…POWOŁUJĄC PANIĄ, ZRESZTĄ NIEJEDEN…ALE TO JUŻ INNA SPRAWA. ZAPOWIADAM, ŻE ZJAWIĘ SIĘ NA KAŻDYM PANI SPOTKANIU WYBORCZYM I POWIEM WSZYSTKO O PANI PSEUDO PRACY, O BRAKU EMPATII I O LEKCEWAŻENIU LUDZI. NIE TYLKO MI PANI NIE POMOGŁA, ALE JESZCZE PODEPTAŁA MOJĄ GODNOŚĆ. WIEM, ŻE TAK JAK JA POTRAKTOWANYCH ZOSTAŁO WIELU INNYCH, TYLKO ONI CICHO SIEDZĄ, BO SĄ OD PANI ZALEŻNI, A JA NIE MAM NIC DO STRACENIA. PROFESOR BARTOSZEWSKI POWIEDZIAŁ „JAK NIE WIESZ JAK SIĘ ZACHOWAĆ, ZACHOWAJ SIĘ PRZYZWOICIE”, A TEGO PANI ZABRAKŁO.

Autor: EwaN (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)

Jezeli tak bylo jak piszesz to podaj przyklady.

Autor: EwaN (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)

Zawsze moglas przyjsc do UM i porozmawiac z-ca prezydenta o tym co ciebie boli ale ty siedzialas cicho.

Dokładnie w 100% popieram wypowiedź pani EwaN.
Skąd wiesz czy siedziała cicho?

Może i Pani Agnieszka Muzyk zagrażała Chrzanowskiemu i miała do tego prawo to wolny kraj.Zastanawia mnie tylko jedno w życiu-z tego wynika ,że w PiS-ie są uczciwie nieskazitelni ludzie-tylko skąd tyle nienawiści u nich do opozycji?.Jak oni byli w opozycji to zachowywali się tez skandalicznie i niech nie ujadają teraz.Na wszystko trzeba rozwagi-bo Polska jest krajem naszym-czyli wszystkich razem i tyle.

Maria47

EwaN

...ostatnie co bym chciał w życiu robić to obrona kato-prawiczki i PiSlamistki jaka jest Muzykowa, jednak ty POPiSujesz się prymitywną demagogią, wykazujesz dyletanctwo, a za POmówienia np. Piechociński może cię zdrowo POciągnąć do odPOwiedzialności...
oto bowiem większość zarzutów, które stawiasz nie leżą w kompetencji i uprawnieniach prezydenta (tym samym jego zastępcy) bo te przyPiSane są do Kuratorium Oświaty i Komisji Egzaminacyjnej...

]

paplik podaj jak wygląda polityka oświatowa w mieście Łomża?

POlitykę oświatową ostatnio determinuje rozpierducha dokonywana przez PiSlamski nierząd zwana dla zmylenia reformą..., a samorządy z tego tytułu mają olbrzymie problemy, szczególnie z zagwarantowaniem pracy dla wszystkich belfrów...
natomiast EwaN pieprzy trzy po trzy zarzucając Muzykowej brak nadzoru pedagogicznego i nad egzaminami do czego prezydent nie absolutnie żadnych kompetencji

]

Czy napisała o nadzorze nad egzaminami? Pisała o wynikach matur, a to już inna bajka.

prezydent nie ma żadnych kompetencji do sprawowania nadzoru nad procesami egzaminacyjnymi, a matura, jej wyniki to też egzamin

]

Ma oczywiście nadzór nad dyrektorami szkół, a to dyrektorzy odpowiadają za poziom nauczania w danej placówce. Wyniki matur są efektem pracy.

Szkoda czasu na Muzyk!!! To już historia i przeszłość.
Myślę, że propozycja osoby Pani Olbryś jest ciekawa.
Na pewno zrobi duuuużą różnicę!!!!!!!!

Nie byłbym tego taki pewien.

Jak widać ostro ruszyła w necie kampania wyborcza. Ekipa ratuszowych klakierów na tym forum zmieniając nicki dwoi się i troi, aby z kadencji obecnego prezydenta, która okazała się zwyczajna klapą, a on sam jednym z najgorszych prezydentów miasta, zrobić sukces, a jego przedstawić jako wybitnego prezydenta, który jak nic winien wygrać nadchodzące wybory. Jak widać ekipa wzięła sobie na cel wiceprezydent Muzyk i rozpoczęła wulgarne populistyczne linczowanie tej osoby uważając zapewne, że jest głównym zagrożeniem dla ich pomazańca. Ja jednak myślę, że mieszkańcy miasta tego nie kupią w myśl ich zamierzeń, że ciemny lud to kupi, tylko w nadchodzących wyborach korzystając z demokratycznego prawa skreśli z listy wyborczych pana Chrzanowskiego dla dobra naszego miasta , przyszłości naszych dzieci oraz nas samych.

Ekipa ratuszowych klakierów na tym forum zmieniając nicki dwoi się i troi

Podobnie jak i antyprezydecka.

Rzygać się chce patrząc na to gniazdo żmij!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Co prawda to prawda

W ostatnim czasie w Łomży były przeprowadzane dwa sondaże i to w tych dwóch sondażach wygrywał w PIERWSZEJ turze obecny Prezydent. nie Pani M., nie Borysek czy Poseł albo posłanka tylko obecny Prezydent z PiS

GDZIE BYŁ NADZÓR PREZYDENTA

NAD SWOIMI PODWŁADNYMI ?

W TYM PRZYPADKU NAD JEGO ZASTĘPCĄ p.MUZYK ?

JAK BYŁO, TAK ŹLE TO DLACZEGO

CHRZANOWSKI PRZYZNAWAŁ JEJ COROCZNIE ok. 7 tys. zł. NAGRODY

\"ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA W PRACY \"

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0