czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto zwalnia współpracownika w ten sposób! Tylko człowiek pozbawiony klasy.

To.pedancik.mucha.mu.nasra.na.samochod.to.robi.afere.i.szuka.która.to.mucha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zwalnia współpracownika w ten sposób! Tylko człowiek pozbawiony klasy.

protagoras chyba mylisz miedzy soba dzialania partii. To pis jest proamerykanski.. Na temat emerytur powiem tylko tyle. Jedynie najwiekszy de.bil wierzy dzisiaj w emerytury, ja juz dawno wiem, ze na godna emeryture trzeba odkladac samemu, a na panstwo nie licze. Tak samo jak nie uwazam, ze mi sie zawsze nalezy od panstwa. Nienawidze jak stawia sie na rowni tych, ktorzy placa podatki, ubezpieczenia z tymi, ktorzy zeruja na nich i tymi cfaniakami, co w czasie tragedi chca od panstwa, bo im sie nalezy. Na to co, Ci sie nalezy pracujesz tylko i wylacznie sam i masz to na co Cie stac. Bedzie mnie stac na paliwo za 8zl jak i chleb za 4, a jezeli nie to zrezygnuje z samochodu i tyle. Wlasnie dlatego wole, zeby rzadzilo po anizeli partia wiecznie klocacych sie ludzi, ktorzy beda wspierac patologie i dawac pasozytom, zamiast dac im motywacje do pracy. Taki mamy kraj i powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zwalnia współpracownika w ten sposób! Tylko człowiek pozbawiony klasy.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zwalnia współpracownika w ten sposób! Tylko człowiek pozbawiony klasy.

prosze o glosy;) dzieki;)


http://apps.facebook.com/odpicujbryke/Bryka.aspx?id=1358

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zwalnia współpracownika w ten sposób! Tylko człowiek pozbawiony klasy.

Nie no ja sam do pracy jade wiec załatwim dzieki.Klimen a z tej firmy Leo to on zawozi pod sam adres który ja mu podam?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zwalnia współpracownika w ten sposób! Tylko człowiek pozbawiony klasy.

Biuro Turystyczne AGA W-Wa tel 22-6786860 raz w tygodniu w Niedziele



Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto zwalnia współpracownika w ten sposób! Tylko człowiek pozbawiony klasy.

Najlepsze buty na zime! W lidlu są, a bedą w biedronce!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org