czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Maluch + w Łomży

Mam pytanie... bo szukam po internecie informacji i wszedzie sa jakies haczyki i niedopowiedzenia w zwiazku z pozyczka... Chcialbym wziac pozyczke na 10tysiecy zł. pracuje, lecz na czarno... gdzie znalazlbym pozyczke bez poreczenia majatkowego i zaswiadczeniu o zarobkach? pieniadze sa mi potrzebne na kupno samochodu... jaki bank mi moze to zaoferowac? jezeli mieliscie juz taka sytuacje to dajcie mi jakies wskazowki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maluch + w Łomży

Chłopak, dziewczyn kochanek, kochanka - to są związki gdzie "pielęgnuje" się uczucia, miłość, gdzie jest miejsce na wzloty i same przyjemności
Mąż, żona - jest to związek, gdzie "pielęgnuje" się obowiązek, pracę odpowiedzialność, krótko mówiąc harówka

Więc co tu wybierać ??
Przyjemność czy harówkę ??

A.N.N.A - nie pal głupa sama wiesz, ze od spojrzenia wszystko się zaczyna.

Świata się nie zmieni, tak było, tak jest i tak pewnie będzie.

Może łączenie ludzi w pary (kulturowa spuścizna)nie jest wystarczające, właściwe, może haremy, to jest to co powinno być, może bardziej odpowiada naturze człowieka :))))
A może wolne związki ????
Kto to wie ????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maluch + w Łomży

No to teraz kur sie zacznie juz mamy gaz i benzyne w takich cenach ze szok a jeszcze będzie gorzej ludzie obudźcie się to nie czasy komuny ze zakłamywano naród a wy dalej zyjecie w obłudzie i dalej PO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maluch + w Łomży

Kochani potrzebuje glosow w konkursie pimp my ride, odpicowanie bryki, czolowka prowadzacych ma ponad 1350 glosow i tylko z Wasza pomoca moze mi sie udac, glosujcie prosze na rodowita Łomżankę z krwi i kości, pozdrawiam BL!!
TUTAJ JEST LINK:
http://apps.facebook.com/odpicujbryke/Bryka.aspx?id=1358

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maluch + w Łomży

Po moim trupie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maluch + w Łomży





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maluch + w Łomży

Tylko, że ceny gazu i benzyny ni cholery nie zależą od rządu. Akcyza być musi, a trzeba pamiętać, iż ropę kupujemy w dolarach (a więc cena zależy od aktualnego kursu dolara), a także od ogólnej sytuacji na światowym rynku. I PiS i SLD i PSL nic by tu nie zdziałał. Ekonomia, ekonomia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maluch + w Łomży

no provident odpada na starcie.. slyszalem o ich tzw. malych druczkach... z reszta oprocentowanie maja wysokie... 2 razy wiecej bym oddal niz pozyczyl... szukam czegos korzystnego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maluch + w Łomży

Ale co zrobić ze mamy ciemny naród. Gratulacje dla ludzi uczonych bo większość głosowała za Pis i innymi partiami niestety tylko hołota i ciemnota dalej daje się obłudzie bo takimi najłatwiej rządzić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maluch + w Łomży


Frekwencja w niedzielnych wyborach wyniosła 47,7%

http://wybory.wp.pl/kat,129516,title,Oto-pierwsze-sondazowe-wyniki-wyborow,wid,13877252,wiadomosc.html?ticaid=1d2be&_ticrsn=5



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org