sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSobolszezm karze za wkurwienie, zaocznie

A mnie ciągle wkurza to, że 9 zabrali w weekendy. A co osobami, które dojeżdżały w sobotę do pracy? Ceny biletów to się umie podwyższać...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSobolszezm karze za wkurwienie, zaocznie

alibaba złapałeś któregoś z tych kierowców za rękę na spuszczaniu paliwa z baków?? jeśli nie to sam już publicznie pomawiasz kierowców, że spuszczają paliwo z baków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSobolszezm karze za wkurwienie, zaocznie

Ludzie, kto u Was pisze, a kto sprawdza. Częste literówki to norma, ale w tytule błąd ortograficzny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSobolszezm karze za wkurwienie, zaocznie

Musiałybyśmy mieć zgodę Ks.Proboszcza też myslałam o placu przed kościołem na oś. Południe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSobolszezm karze za wkurwienie, zaocznie

Przyjrzyjcie się tym liczbom!!!!!
14+1=15 25+2=27 37+3=40 a dodatkowo różnice między tymi parami to 10!!!! Zastanawiające jest, że wygrana miała być wypłacona w jednej transzy nie tak jak zwykle w ratach!!!! Jest to teoria spiskowa, ale wydaje mi się, że to 50 baniek wygrały odpowiednie osoby!!!!
przypadek??????????????????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSobolszezm karze za wkurwienie, zaocznie

Chodzi o cos innego.
Zrozumcie ze takich kradziezy,machloi by nie bylo
gdyby kierowcy ci godnie zarabiali.
Podpierdalac mozna tych ktorym by weszlo to
w krew pomimo zmian warunkow bytowania pracowniczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSobolszezm karze za wkurwienie, zaocznie

1000 zl za 300 godzin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSobolszezm karze za wkurwienie, zaocznie

CZY KTOS BYŁ ICH KLIENTEM I OTRZYMAŁ TAM KREDYT?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSobolszezm karze za wkurwienie, zaocznie

dzięki edi# za odpowiedź

do MissO.
Pytanie o zarobki to naturalna rzecz wynikającą z ludzkiej ciekawości i myślę, że nie tylko w Łomży ludzie bywają ciekawi. Nie rozumiem w czym widzisz to problem...
Dzięki za radę odnośnie złożenia CV jednakże nie wiem czy dało się to wywnioskować z pierwszego posta, nie szukam zatrudnienia tam a jedynie pytam o ZAROBKI

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org