piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
desperackie życzenie

może ktoś wie gdzie można kupić w Łomży blaty meblowe? byłem juz w okleinie i meb-luxie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

I co nie ma blatów w Okleinie....?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

Mam problem bo mój mąż nie płaci mi alimentów. Chyba można je otrzymac przez komornika ale nie wiem jak. Który komornik w Łomży jest najlepszy? Z góry dziękuję za pomoc...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

CO za sk...yn! na włąsne dziecko nie płaci!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

Witam,ja bede placil i za meza jesli jestes fajna dziewczyna zaden problem,podaj mi tylko jakis namiar bede wplacal na konto regularnie do 1000 zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

Jeśli wyrok ma klauzulę wykonalności tzn. możesz udać się z nim do komornika, który będzie prowadził egzekucję wierzytelności od dłużnika. O tym, którego rewiru komornik będzie prowadził egzekucję decyduje adres zamieszkania dłużnika - możesz tego dowiedzieć się w każdym rewirze - oni znają swoją ,,właściwość miejscową''. Jako dochodząca wierzytelności z tytułu alimentów nie ponosisz żadnych opłat - ponosi je dłużnik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

Ściągacz koloru (jakoś tak to się nazywa). Kiedyś ściągałam nim czarną farbę. Nie wiem, jak wyjdzie z jasnym kolorem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

tak to sie rozrabia razem z szamponem rumiankowym i nie niszczy tak wlosow jak sam rozjasniacz. M_skarbek napisał(a):

> Tylko i wyłącznie fryzjer. Nic na własną rękę a
> zwłaszcza, ze były już dwa razy pomalowane. Domowe sposoby
> mało dają, a malowanie ich samemu farbą jeszcze gorzej.
> Dobra fryzjerka i belajaż proponuję.
i ja jestem fryzjerką z 8-letnim stażem

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

taki puder możan kupic za chyba 8 zł w sklepie fryzjerskim

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

ludzie macie do sprzedania łózko piętrowe? latam po sklepach ale dajcie spokój 1000zł a ja nie chce nowego tylko używane.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

w ogłoszeniach bezcennej było kilka takich łóżek warto odszukać ogłoszenie i zadzwonić może jeszcze nie sprzedane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

na Allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

Sprzedam łóżko piętrowe i segment młodzieżowy stan bdb polecam tanio.
telefon: 664563963 e-mail: nork70@o2.pl
ogłoszenie dodane 2011-09-18
warto zadzwonic może jeszcze aktualne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

acha, to czyli taki fryzjerski puder...w pierwszej chwili pomyślałam że chodzi o puder do twarzy :D Tez muszę spróbować - bo nałozyłam szampon koloryzujący z Palette i wyszedł mi za ciemny.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

Panie Kamiński nic Pan nie ma do powiedzenia w tej sprawie. Przeciez niedawno tak zywo organizował pan policję i inne słuzby przeciw obywatelom tego kraju którzy mieli odmienne zdanie w sprawie emigrantów z czeczeni?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

co tu tak cicho o ile pami.ętam pobicie dóch czeczenek wywało burze w mediach i odsadzanie od czci i wiary mieszkańców miasta Łomży. Natomiast napad z bronia w ręku na bezbronną kobitę i rabunek pieniędzy jest całkowicie pomijany , podobnie jak inne przestepcze czyny tej miniejszości. Dlaczego? Czy im wolno? Czy poczucie zagrożenia miejscowej ludności jest zatem wyimaginowane i stanowi siłe napędową rasizmu?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

a co powiedzie o lakierniku z rogienic dzieminski czy jakos tak, i o lakeirniku z drozdowa bo myslalem nad tymi wlasnie z poza lomzy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

na to juz dzwonilam stare łóżko za 500stów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

a co ja mam wspolnego z pis? tym bardziej ze glosuje na partie korwina. to lec do autora artykulu bo nie napisal tak jak ty mowisz poza tym wiem co mowie i musisz sie z tym pogodzic
ps. twoje obelgi nic nie wniosa tylko potwierdzaja to co mowie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

moze pan kaminski wystąpi w informacjach na polsacie i nadmieni cos na ten temat bede ogladal:)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie



kittka701 obiecałaś mi coś tu taj..:)

ech jak zawsze Jesteś zapracowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

popatrz na allegro

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

Jak zmyć to tylko Dislem;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

Jak masz prawo jazdy to powinieneś wiedzieć, że znaki pionowe są ważniejsze od pionowych?!!!!!!!! A to są porostu tylko linie pomocnicze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: desperackie życzenie

może kaca miała:P

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org