czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamiści zaczęli ustawkę wyborów...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zaczęli ustawkę wyborów...

Tak, już wiem, że ulica Romana Dmowskiego nie jest drogą wewnętrzną, teraz chcę się dowiedzieć, jakie drogi są wewnętrzne, to taka mała, ale jakże zasadnicza różnica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zaczęli ustawkę wyborów...

jesli chodzi o fakt jezdzenia bez prawka, to nawet na drodze wewnetrznej dostaniesz tysiaka. szukaj drog prywatnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zaczęli ustawkę wyborów...

jeżeli ktoś porównuje i stawia na równi swoją najgłębszą intymność (akt seksualny z małżonkiem) na równi ze spływem kajakowym, to niech się nie udziela, bo zalatuje pospolitym kures.twem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zaczęli ustawkę wyborów...

jak w temacie czym mozna zmyc chociaz troszke farbe z wlosow mial byc jasny wyszedl praktycznie rudy błagam o pomoc://

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zaczęli ustawkę wyborów...

Autor: mjeciu (---.lomza.mm.pl)
Data: 17-09-11 19:33

Wsrod lomzynskim malkontentow to chocby stawal na glowie i klaskal uszami, to i tak zawsze znajdzie sie ktos kto sie do czegos przyczepi.




nie tylko wśród łomżyńskich. wszędzie tak jest, więc wypraszam sobie te regionalne uszczypliwości.
i wskaż obiekt doskonały, gdzie nie można się "do czegoś przyczepić". nie ma takich.
aha. i masz tu trochę polskich znaków na przyszłość: ęęąśśćóćźóąźż...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zaczęli ustawkę wyborów...

Czytałem przetarg i zamówienie jest na to co powiedziałem
A palant jesteś bo zamiast coś wnieść do dyskusji to obrazasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zaczęli ustawkę wyborów...

mozesz zrobic plukanke. Dostaniesz ja w sklepie z kosmetykami do wlosow lub moze Ci ja zrobic fryzjerka. Nie zawsze to wiele daje, ale moze w tym wypadku pomoze. Nie zmyje, ale zmieni odcien.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zaczęli ustawkę wyborów...

jak chcesz mozemy wybrac sie na Majorke tam bedzie fajnie,mam 2 bilety na tydzien,i tam w plenerze mozemy cuda robic,w hotelu tez.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamiści zaczęli ustawkę wyborów...

Zgadam się z Tobą ,a byłeś w Grajewie na wyjezdzie ?? Jak byś był to byśmy więcej wygrali!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org