piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chore sądy

Dnia 02.09.2011 w godzinach wieczornych na ul. Krzywe Koło zaginął pies rasy owczarek niemiecki. Posiada na uchu tatuaż. Reaguje na imię Xilo. Proszę o kontakt, jeśli ktoś go widział lub wie gdzie był/jest.
Telefon: 504481103
Na znalazcę czeka nagroda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

skończyło ??? a to szkoda hahahahahhahahahhahahaha

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

a co można zrobić, żeby zgodnie z prawem(zeby go nie łamac) poinformować anonimowo otoczenie tego gościa żeby wszyscy dowiedzieli sie kim jest bo pewnie do dzis nawet nie wiedza ze brał ślub

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

tak właściciel jest z łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

Niebieski pendrive 8GB?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

ha ha ha post Decantera to chyba marzenia starego zbuka - bo co tym po 30 -tce pozostało. Ja jakoś tych cudownych trzysiestek w mieście nie widuje tylko stare zmarniałe wyleniałe zbuki po 30 -tce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

-=> DUŻY123
Nie zwalaj całej winy na chłopaków bo równie dobrze można powiedzieć : problem leży w tym, że dziewczyny chcą odpowiedzialnych mężczyzn a kochają niegrzecznych chłopaków (mało powiedziane, że niegrzecznych :P)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

no i właśnie w związku z tego typu akcjami, dochodzę do wniosku, że nie bez powodu faceci mówią, że my baby tępe i głupie jesteśmy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

Jedna to już widziała jak tam ksiądz wszedł, autem zajechał ...
Ehh baby ploty sieją...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

Ewentualnie popytaj łomżyniaków pracujących przy budowie basenu.Jeśli takowych nie było (spotkałem jednego nie rodowitego) to zaczerpnij informacji od firmy wykonawczej INSTAL lub RODEX z Białegostoku choć śmiem wątpić ,że takich informacji Tobie nie udzielą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

A CZEMU pije nutramigen???
Na jakiej podstawie i kto mu go przepisał?

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

AH i jeszcze jedno - nie lekceważ tego, bo biegunka u niemowlaka to poważna sprawa. Jakieś zalecenia ze spzitala? Jakieś rozpznania? Nic?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

Decanter tobie właśnie brakuje tego jak to mówisz lansu, trochę mnie dziwi masz swoje latka nie masz koleżanki która być coś podpowiedziała co i jak i co z czym się je?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

Apteka przy centrum 4+...ceny przyzwoite...chociaż napewno nie takie jak na allegro..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

Jesli nie przeprowadzono elsploracji glutenu to nie można podejrzewac cekali bym nie podejrzewała bo problemy zaczęły się po 3 mies. a gluten wprowadzany jest po 5-6 mies życia dziecka bez wzgl czy karmi się piersia czy MM. Domienny jest tylko czas wprowadzania.
Może to jakiś zespól nadwrażliwości przewodu pokarmowego, ale bardziej obstawiała bym nietolerancję laktozy (nie wiem czy podawane mleko jest jej zupełnie pozbawione) poczytaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Nietolerancja_laktozy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

Andy C: Nigdy nie powiedziałem,że nie mam koleżanki :), Podobnie jak jola123123 też jestem po rozwodzie i jak napisałem w pierwszym poście " ...a po takich przeżyciach niełatwo jest znów zacząc nawiązywać znajomości... " Zwłaszcza tych poważnych, mających jakąś przyszłość. Takie związki traktowane są serio przez obie strony. Ale myślę, że każdy chciałby spotkać odpowiednią osobę.
Tak więc jeżeli jola123123 czyta jeszcze ten post to: z przyjemnością zaproszę Cię na kawę lub drinka. Jeżeli masz ochotę na spotkanie to daj namiary na mail.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

Ja polecam dr Antosiuka jak wyżęj pani mozna rownież do niego dzwonić miedzy 12 a 13 ja również lecze swoje dziecko u dr Antosiuka w Białymstoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

Jeszcze lepszym partaczem niz ten na Nowogrodzkiej w dawnej lecznicy jest na Strojnej wjazd od Wesołej .TEGO GOSCIA RÓWNIEZ RADZE OMIJAC


JUTRO NAPISZE O INNYCH MECHANICZKACH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

a wiec GDZIE SA CI CHOLERNI RADNI??? dajcie namiar na kogos -- juz ja jego wyprostuje!!!!!!!!!!!! a nie morda w kubel!!!!!!!!!!Mystery tzn. ,ze nie tylko ja ich atakuje ----a oni durnia!!!!!!!!!!!!!!! udaja!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

Całe szczęści że estem chopem bo musiał szukać baby , facjetem tyż nie bo mym musiał szukać facetki i normalny tyż nie choć powiadają że głupsi tyż mają swój ozum tym bardziej wodnikiem szuwarkiem nie jestem to P.A pani tudzież pan mnie nie obraził swoim postem;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

A ja Ci polecam sklepik na Broniewskiego 12. Niema tam, co prawda tej firmy o którą pytasz, ale są bardzo dobre kosmetyki z serii profesjonalnych. Ten sklep reklamuje się teraz na 4lomza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy



i jeszcze coś ......



- Andy C- fryzura lux !!! Możesz startować w miasto ;)

- Ashurei : ta bajka to odlot!-tak myslę ;)



-------- lepeij należeć do niektórych niż do wszystkich--------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

nie mialam pokarmu i zaczelam dawac zwykle bebiko, w szpitalu nadal kazali podawac bebiko i lakcid. prz nastepnych biegunkach lekarz kazal przejsc na bebilon pepti po ktorym rowniez biegunki. Teraz nutramigien, własnie za wzgledu na podejrzenie nietolerancji laktozy ale to chyba nie to bo nic nie pomaga a biegunki coraz czesciej (nutramigien nie zawiera laktozy wogóle) i daje tez dicoflor 30 jedna saszetke dziennie. a na biegunki marchew ze słoiczka bo tylko ona go "zapycha" i orsalit nawadniajaco. ale kupy nadal wodniste ze sluzem a nawet taka piana...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

m@ster poczytaj moje posty w tej sprawie --- UM i Ochrona srodowiska przyznali ,ze to PEPPES!!!!!!!!!!!!spod lomzy i waliloby az na Nadnarwianska???to nie swiniarnia smierdzi !!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

A ile wg Ciebie "dużo"? :)

działalność od 1 lipca można zarejestrować przez internet. Jeżeli masz wątpliwości to idź do jakiegoś Biura Rachunkowego - może trochę więcej "stracisz", ale oni są ubezpieczeni i biorą odpowiedzialność na siebie. Podpisujesz z nimi umowę plus ewentualnie pełnomocnictwo na doradcę jeśli jest u nich takowy i masz z bani:)

jeśli trafisz na dobre to za założenie nic nie wezmą bo tu pikus:)

aha i szukaj bliżej domu lub Urzędu Skarbowego - zaoszczędzisz trochę czasu na donoszeniach dokumentów.

Zacząć musisz od wybrania formy opodatkowania - jak to ogarniesz to zostanie już tylko rejestracja i zbieranie kokosów z DG :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

no wiec niech dodane przez D.. utwory będą jako 13, 14 oraz 15 :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

jeśli chcesz iść na mecz na "krytą" to niestety nie ma żadnych podjazdów! (niestety:() a jeśli od strony rzeki to nie ma problemów.... nie słuchaj, na meczu jest spokojnie. Jeszcze by nam brakowało chuligańskich zachowań ....

spokojnie możesz iść na mecz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

facaci lubią gapić się na inne dupy a nkobiety zrobiły się pyskate
i one chciały by trzymać górę ciężko jest po rozwodzie po 35roku
życia znów się zżyć z drugą osobą
najwięcej winy jest w wyjazdach za pracą za granicę
a tymbardziej jak kobiety wyjeżdzają rozpada się wiele małżeństw
ostatnio widziałem w Łomży lomżyniankie z czarnoskurym synkiem
samo daje do myślenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

Ryż, strzykawki, banany!

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

Tak szczerze, to te wiszące ogrody są przereklamowane. Wystrój taki sobie i nie odkrywczy, bo coś podobnego widziałem w Rucianem Nidzie. Jedzenie, nie jest zbyt rewelacyjne, są miejsca w Łomży, gdzie jedzenie smakuje o wiele lepiej. Obsługa, ok.
Za to rewelacyjny widok.
Wszystko to kwestia gustu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

ps myślałem że temat umarł jak ostatni napisałem czy ,,ktoś śmiga ''heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chore sądy

robciu, ja nie chcę nic pisać, ale albo nie wiesz, albo jesteś ''fachuwiec'' :) autentyczność przebiegu można sprawdzić bez problemu, na dodatek w sposób 100% wiarygodny.

zgadzam się z mestenio ''No i nie mam zamiaru reklamować kogokolwiek kolego pierekaczewnik i zdradzac komukolwiek tajemnic. '' święta racja. Znafcy niech dalej udają znawców :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org