wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
My chcemy do koryta

Pierwszą sprawą, którą powinna juz rozumiec 35-letnia rozwódka jest fakt, ze dla faceta nie jest fascynującym zajęciem spędzac calego wolnego czasu ze swoją kobietą. Kobieta dla faceta jest stworzeniem nudnym... Jak czytam co piszesz, to mam wrazenie, ze nie potrafisz byc szczesliwa sama ze sobą, wiec uzalezniasz szczęście od faceta, z ktorym jestes. Facet znow to takie stworzenie, ze moze i lubi kobiety wrazliwe, ale lubi gdy niewiasta jest jednoczesnie silna i potrafi sama sobie radzic ze swoimi emocjami. Jesli facet ma stanowic "podporę", czyli w rzeczywistosci sprowadza sie to do tego, ze ma przytulic gdy kobieta placze, powiedziec "kocham", gdy ta ma gorszy dzien... Niestety realia sa takie, ze kobiety gdy maja zly dzien to zaczynaja obwiniac faceta o wszystkie swoje smutki. Powod znajdzie sie zawsze... A to za malo spedzamy czasu razem, a to za duzo siedzisz w domu - moze bys sie gdzies ruszyl i cos zrobil ze sobą... ?, a to nie wyniosles smieci, a to zostawiles skarpety, a to nie poszedles do sklepu, a to jak poszedles do sklepu to kupiles nie taka smietane jak trzeba... Kobiety maja we krwi WYMAGANIE, czyli mowiac inaczej czepianie sie facetow. Faceci znow maja we krwi unikanie problemow pochodzacych od plci przeciwnej. Konkludujac, im bardziej wymagajaca kobieta, tym bardziej problemowa.
Z moich obserwacji wynika, ze sa faceci ktorzy poswiecaja sie dla rodziny, kochaja swoje zony, nie zdradzają, ale widze, ze naprawde bardzo rzadko ci faceci sa przez swoje kobiety szanowani. Taki zestaw cech faceta wiąże sie pewnie z innymi cechami - takimi bardziej zblizonymi do cech kobiecych. W efekcie taki facet nie jest dla kobiety atrakcyjny i czesto szuka ona innego zestawu cech - takiego ktory ja bedzie irytowal (czyli zestawu cech męskich :D).

Swiat damsko-meski oparty jest na absurdzie. Obie plci nieustannie dążą do odnalezienia kogos kto spelni ich wymagania, a jesli juz taki sie znajdzie, to znajdzie sie byle pierdoła, ktora bedzie draznic i taka osoba znow sie nudzi... Mysle, ze takie "nudzenie sie partnerem" (inaczej mowiac, nieustanne szukanie idealu) zmierza do nieustannego rozwoju czlowieka, czyli do szukania NAJLEPSZEJ jednostki, z ktora moznaby zmultiplikowac wlasne geny. Jak juz sie taką znajdzie, to 3 lata milosci i chemii, ktora pomaga utrzymac zwiazek... Potem wszystko sie rozlazi. Facetowi przestaje sie chciec cokolwiek, kobieta zaczyna sie czepiac, milosc wygas..... powinien zostac szacunek, przywiazanie i tolerancja (moznaby to nazwac miloscia dojrzala), jednak niewielu ludzi stac na to by egzystowac w takiej milosci, bo kazdy tylko patrzy na swoją krzywde i egoistycznie chce ciagle czegos lepszego. A niestety cierpią na tym DZIECI... ktore potem tworza identyczne zwiazki. A wszystko w pogoni za utopijnym szczęsciem... Czyz to nie wzruszające ? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

Od 10 zł można wypłacać w bankomacie przy rossmanie na mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

torro napisales/las "gust", a do konca nie wiedzielismy w czym gustuje autor tematu :) gitara klasyczna to calkiem inna bajka anizeli akustyk czy elektryk, jezeli grasz powinienes o tym wiedziec. Duzo ludzi kupuje dzieciom klasyki, bo uslysza, ze na rozruszanie palcow itd, ale nie zastapi to efektow i pier** i rozwijania jakie da gitara elektryczna czy elektroakystyczna. Ale oczywiscie wiaze sie to z kosztami, np piecem. Klasyki sa dobre do grania przy ognisku i tyle. Juz nawet do akustyka im sporo brakuje, ale to moje zdanie, jak i kazdy ma swoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

Jesli bedziesz miala znaczne koszty, to najlepiej dzialac na zasadach ogolnych. Jesli przewidujesz wieksze przychody, powyzej 100 kilkudziesieciu tysiecy (w co pewnie mozna watpic) to mozna sie rejestrowac na podatku liniowym.
Jesli bedziesz miala niskie koszty, to najkorzystniejszy bedzie ryczalt. Wszystko jednak zalezy od rodzaju pelnionych uslug, bo od tego zalezy stawka ryczaltu. Jesli bedzie to ryczalt wysokooprocentowany, to zapewne korzystniej bedzie prowadzic dzialalnosc na zasadach ogolnych,ktore umozliwiaja odliczanie kosztow. Wszystko zalezy.... Najlepiej pojdz do jakiegos biura podatkowego i popros o porade. Zaplacisz ze 30-50 zl, ale dlugoterminowo na pewno na tym skorzystasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

Nie daj Boże adwokat z urzędu -ODRADZAM!!!! @ Logan ma RACJĘ nie będę wymieniała po nazwiskach adwokatów bo...... :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

20 bankomat KB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

też tam byłam, i już za sam wystrój i klimat wielki plus. niesamowicie jest na tarasie :) jedzenie też niczego sobie. kto jeszcze tam nie był, powinien osobiście się przekonać jak tam na prawdę jest ;)
no i szkoda, że w łomży nie ma takiego miejsca. niestety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

A co to? koncert życzeń? :D

Pierścionek jest akurat dość charakterystyczny, więc zgadywanie nic tu nie da :)

Poza tym uszanujcie, że chcę ten pierścionek oddać właścicielce, a nie zatrzymać sobie i nie próbujcie mnie oszukiwać :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

10 zl bankomat na ks anny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

a ja mam ochote tam jechac... moze sie przejade..
a tak btw nastepny odcinek kuchennych rewolucji jest z nowogrodu;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

Może ktoś chce iplusa ? Mam aktywnego a leży w szufladzie więc mogę wypożyczyć za powiedzmy flaszkę miesięcznie :)
gg 6878456

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

Jak się nazywa szkoła jazdy , ile oferujesz za godzinę, umowa o pracę??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

Dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

haha, patrze ktoś z nudów rozkminia moją rozmowe, ale trzeba mieć faze, ja to moge ci sprzedać samochod od siebie z komisu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

Thomas akurat ta osoba z profilu to ja, jeżeli jesteś taki odważny to pokaż siebie i chętnie się dowiem co ten post miał za zadanie, bo jeżeli masz jakaś sprawdę to zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

a nóż ci sie spodoba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

wzajemnie ;))

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

witam zalożycielkę tematu!
nie czytalem wszystkiego,więc może kogoś powtórzę.
jeżeli mąż chce trójkąta to się Zgódź,ale pod warunkiem,że ten drugi facet będzie dotykal i sexsowal się tylko z nim,a Ty się dopasujesz jak Ci będzie odpowiadalo.Pdejrzewam,że se daruje,wtedy Zostaw lajzę,bo nie ma do Ciebie szacunku chcąc,żeby inny samiec posówal jego żonę(sorki za slownictwo).pozdrawiam
ale ludzie mają zryte baniaki:-(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

zrozumiałbym jeszcze kobietę, ale faceta??? :) Może tak tylko napąknął, a jak mu przygrozisz palcem to sobie daruje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

naprawde cos mu odwalilo to tak jak by cie sprzedal i patrzyl jak jakis koles robi to z toba ochydne w moich oczach stracilby odrazu zaufanie i dlugo ten zwiazek by nie przetrwal uwazaj czy nie robi ci zdjec i nie wrzuca na neta pojeb.nawet gdyby zaproponowal z kobieta to rownoznaczne ze zdrada czy ty sie na to zgodzisz czy nie to podejrzewam ze napewno to zrobi tylko z kim innym dla mnie zbok i nawet proponujac cos takiego juz stracil by wszystko.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

Biedronka12- Skąd się biorą takie opinie? myślę że z życia!!!, ja tam byłem i powiem tak szkoda czasu , pieniedzy, i zdrowia więcej tam nie pojadę a co mnie tam spotkało? szkoda gadać już kiedys na Mylomza się wypowiadałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

podzielam wypowiedz ..... !!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

Idź do Experta na Broniewskiego, a jak oni sobie nie poradzą sprzętowo to podeślą do człowieka, który sobie z tym na pewno poradzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

daj di du daj :)

http://www.youtube.com/watch?v=HLkZMqtKBYk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

oj do experta to bym nie polecał sie chwalą ze robią wszystko a tak naprawde to niekoniecznie ja bym dał do speed-a na miejscu nie robią tylko wysyłają ale przynajmniej do konkretnego serwisu gdzie mają pojęcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

ech, no ja butów nie znalazłam, to pewnie dlatego, że je porwałeś;p ale za to nie mam już metalowego uśmiechu, no w sumie jeszcze mam, dwa druty, do tego ruchome, przez co okropnie seplenię.... ale i tak wolę to niż ta poprzednia wersja;p dwa tygodnie i będę mogła bez obaw się uśmiechać;)
ja również życzę miłego popołudnia;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

hahahahha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

5tyg? Chyba miesiecy... 5tyg to za wczesnie. A jakies papiery masz, czy to po prostu kundel wygladajacy jak owczarek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

Sklep z suplementami przy ulicy Krótkiej tam się wszystkiego dowiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My chcemy do koryta

to nie podlega wątpliwości, że w PL nie będzie takich samochodów jak w Niemczech:). Już Litwa zaczyna mieć lepsze wozy, co widzę na blachach LT to niezłe fury:).

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org