piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kongresmeni USA z obu partii napisali list do Mateuszka

miło mi że to zrozumiałeś a leśny dziadek to ministrant także on nie może mieć swojego zdania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kongresmeni USA z obu partii napisali list do Mateuszka

ja wiem już wszystko bo panne zabieram niech sobie ulży przed weekendem :p od 12 do 18 tak mi powiedzieli jak zadzwoniłem. Ola a jakie paznokcie ? Bo teraz chyba ma być coś trochę innego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kongresmeni USA z obu partii napisali list do Mateuszka

Riposta - masz sporo racji:
- to wina polityków
- oni wolą jechać na Zachód po wyższe zasiłki

ale:
- większość Czeczenów Polsce ma prawo do pracy. Okres, gdy nie mogą pracować to 3-5 miesięcy. Jak dostają status ochronę lub pobyt tolerowany mogą pracować
- oni nie chcą się integrować "z natury" - na Zachodzie Muzułmanie też tworzą swoje dzielnice, skąd biali w popłochu uciekają

Należy mówić o problemie, bo tylko wtedy politycy zauważą, że coś tu jest nie tak. Niestety lewicowe media ostro atakują każdego kto próbuje coś zrobić z tym problemem. Przykład - Kołakowski, który chciał zaproponował Czeczenom, żeby pomogli odśnieżać Łomżę - z tego powodu WYborcza nazwała go rasistą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kongresmeni USA z obu partii napisali list do Mateuszka

A potem bedziesz walal glupa ze to twoje dzielo!?
Mam obrzydzenie do takich mgr-ow i inz.-ow!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kongresmeni USA z obu partii napisali list do Mateuszka

Unicode szkoda a sam nie będę do siebie klikał;)



Najwidoczniej dziewczyny pomyślały że wszyscy chłopaki to >>>>>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kongresmeni USA z obu partii napisali list do Mateuszka

4pokoje tu kupowałem buty więcej foto jest;)

http://1but.pl/New_Balance

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kongresmeni USA z obu partii napisali list do Mateuszka

Bezpłatny prawnik jest na Bawełnie, w tym budynku co przychodnia... To jest jakiś ośrodek pomocy....Tam napiszą Ci nawet pozew...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kongresmeni USA z obu partii napisali list do Mateuszka

AUDREY zdziwilabys sie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kongresmeni USA z obu partii napisali list do Mateuszka

małpa@ - jeżeli uważasz że w Łomży masz samych zużytych i samych takich którzy kręcą do każdej to zapewniam Cię że będziesz odnosiła takie wrażenie wszędzie. Problem w tym wypadku nie leży po stronie facetów, raczej po Twojej stronie - może poznajesz samych nieodpowiednich (cwaniaczków czy tam przystojniaków i pozerów) a nie zwracasz uwagi na tych normalnych. Twój wybór :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kongresmeni USA z obu partii napisali list do Mateuszka

Jestem utajonym antysemitą , od czasu gdy zachciało mi się zobaczyć Izrael. Ten żydowski przewodnik polskiego pochodzenia cały czas udowadniał nam jacy to my jesteśmy głupi , a jacy Oni są wspaniali. Czy nie zniesienie wiz Polakom to nie ich robota? Tacy Rumuni mają wolny wjazd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kongresmeni USA z obu partii napisali list do Mateuszka

jakos tak wyszło;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kongresmeni USA z obu partii napisali list do Mateuszka

Zaraz nabawi się następnej konuzji, on już miał takie powroty ... nie na długo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kongresmeni USA z obu partii napisali list do Mateuszka

taki sobie mało było scen w 3D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kongresmeni USA z obu partii napisali list do Mateuszka

jak pisalam w swoim poscie ,ochrona srodowiska UM zapewnila ,ze smierdziec bedzie jeszcze przez tydzien!!!!!!!!!!!!! ALE JAK WYTRZYMAC????NIGDY TAKIEGO FETORU NIE BYLO! Zaraz dzwonie do wydzialu ochrony srodowiska i spytam czy zglosili do Prokuratury i winni to zrobic z oskarzenia PUBLICZNEGO!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kongresmeni USA z obu partii napisali list do Mateuszka

obwód pod piersiami i czas układania włosów;)
to jest akcja jak co roku w tamtym roku były ulubione drinki i kolory..akcja dotyczy raka piersi..

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kongresmeni USA z obu partii napisali list do Mateuszka

rozmawialam z MARIA PLONA ,KTORA ZAJMUJE SIE ochrona srodowiska w UM lomza!TO PSI OBOWIAZEK URZEDU MIEJSKIEGO ZGLOSIC DO PROKURATURY!!!!!!!!!!! ale zysk wazniejszy niz zdrowie mieszkancow LOMZY!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org