niedziela, 23 lutego 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

Ale może wiecie, kiedy pis pozbędzie się ze swoich władz bandytów np. takich jak Jojo, Kamiński , Wąsik i ich protektor Pacyn Kaczyński? A może wiecie kiedy kiedy pis pozbędzie się komunistów typu Piotrowicz, Wolski, Zelnik, Pietrzak, a zwłaszcza stalinowskiego bandyty Kryże?
Tak się tylko pytam.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

To i ja o coś zapytam, a nie wiecie co ma do zaoferowania Polakom zjednoczona opozycja? Oprócz tego że chcą walczyć z pisem, ktoś coś coś wie? Podobno mają walczyć z tą zarazą wszelkimi dostępnymi sposobami, a poza tym?

Re: Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

Oni walczą dwoma sposobami. Ulicą i zagranicą.
Posługując się esbekami-bandytami i komunistami.

...PiSlamiści trzymają szkaradnych, komuszych funkcjonariuszy dlatego, że ci mają utrwaloną mentalność służenia sile przewodniej wierniej niż PieS spuszczony z komuszej smyczy, który w razie niePOsłuszeństwa jako szantażowany przeszłością może być łatwo uwiązany/zniszczony, zatem będzie im wierny po deskę grobową...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistom

A jak tam twoja deska? Heblują już?

Autor: Hrabia John (---.ftth.elomza.pl) Data: 15-04-18 00:58

To i ja o coś zapytam, a nie wiecie co ma do zaoferowania Polakom zjednoczona opozycja? Oprócz tego że chcą walczyć z pisem, ktoś coś coś wie? Podobno mają walczyć z tą zarazą wszelkimi dostępnymi sposobami, a poza tym?
_________
a wiesz, że kulturalny człowiek nie odpowiada pytaniem na pytanie. No chyba, że ma się czerwony komunistyczny świński ryj. A to przepraszam, widać jaka kultura taki ryj. Nie żebym obrażał Bydlaku jak się tam u was komunistów pozdrawia.

A jak tam się pozdrawia u was, wśród esbeków i folksdojczów?

Wazeliną?

Przez dvpę?

Sprayem czy łapą prosto z wiadra?

Autor: Fafa (---.etth.elomza.pl) Data: 15-04-18 15:42

Sprayem czy łapą prosto z wiadra?
______
towarzyszu fafa, to kiedy pozbędziecie się tych z PZPR w pis? Czy nadal wolicie towarzyszu lizać pastę z butów Piotrowicza?

towarzyszu fafa, zlizaliście pastę z butów towarzysza I sekretarza i wali w dekiel

„Wyłącz TVPiS, włącz myślenie”

A nie wazelinę z sorosowej dvpy?

Autor: Fafa (---.etth.elomza.pl) Data: 15-04-18 17:26

A nie wazelinę z sorosowej dvpy?
________
a ja nie wiem co tam liżesz, może i wazelinę z osranej kaczej dvpy. Wiem tylko, że zdrowo ci mózg wyżera.

Ale odpowiesz mi na moje pytanie? Kiedy się tych komuchów i przestępców z pis pozbędziecie?

Nie moja bajka towarzyszu.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0