środa, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

COSMEO jest OK w rozmaitych zabiegach na twarz, jednak ceny jak na Lomze dosc spore. No i makijaze wykonane tam niepodobaja mi sie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

Strzałka zanim coś napiszesz proponuję sięgnąć po słownik ortograficzny! A po drugie mowa jest o lokalu o nie o Pani, która tam pracuje, więc jak możesz krytykować czyjś wygląd?! Tym bardziej na forum publicznym.
Do zwierza: Proszę się nie przejmować złośliwościami. Wynikają one jedynie z zazdrości. Jak już wspomniałem Pana pijalnia czekolady to fajny pomysł i mam nadzieję, że będzie prosperowała! Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

Też zamawiałam wielokrotnie . Sprawdzone, warto .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

LEXIE ma racje. Jak sie szuka na sile to nic sie nie znajdzie, albo trafi sie na nieodpowiednia osobe, a jak juz sie ktos pojawi, to zaraz kilku sie zjawia :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

ja znalazłam artykuł o przepowiedni śmierci i brzmi to całkiem wiarygodnie
http://sites.google.com/site/news048/ ale czy chcemy wiedzieć kiedy nastąpi nasz koniec?!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

MODEK
RÓB SWOJE!!!!!!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

Ja nie chodzę do wróżek. Srednio mnie interesuje data mojej śmierci. Chciałabym w życiu zrobić jeszcze kilka dobrych uczynków i przyłożyć tym którzy kiedyś mi przyłożyli. Podobno człowiek żyje tak długo jak długo się o nim mówi. Jeśli chodzi o datę śmierci to można sobie wyliczyć na podstawie jakiegoś testu . Jak ktoś chce to proszę. http://sites.google.com/site/news048/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

Od 110 zł do 170 zł - mam dwa wynajęte i właśnie tyle płace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

nooo,, ja od ciebie nie kupie !!!!!!!!!!!!!!!!!! mloda 24! UCZ SIE Z NICH ,MOZE PRZESTANIESZ PISAC Z BYKAMI!!!!!!!!!!!! "ksiazki" a nie " ksiozki :" c ty naprawde masz 24 lata i taka tepa??!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

nalezy zawolac tych "mACHEROW" ze Spolzielni ale ila policza ??? to tylko Pan Bog wie?!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

a ja tam wolę dziolchy bez bielizny:-)
ale reklama i tak dlugo ostaje:-(

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

150

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

Ludzie ludzie grzeszycie ja nie jestem plotkarą ale jak sam ktos siebie chwali to mnie krew zalewa powiem tak
Raz tylko raz bylam u ten P.Doroty podajże Modzalewskiej więcej nie pojde bo rok u fryzjera nie bylam po tej traumie zero pojęcia o malowaniu kolor się wypral po 2 myciach jestem w tym samym zawodzie tyle ze w anglii może inny kraj ale myślę że zasady jedne i wiem czemu tak się stało i NIE TYLKO MI!!!!!!!!!!! ale nie jestem świnia i nie powiem brak poprostu profesjonalizmu a co więcej ona o tym wie ale idzie po niskiej sile oporu!!!
Upięcia nie wiem jak robi wiem tyle ze w sierpniu moja bratowa się czesała u jej pracownicy blondynka bardzo jasne ma włosy Karolina albo Sylwia od niedawna tam jest z tego co opowiadała porażka fryzura brzydka kupa kasy a żeby się chociaż trzymała szkoda gadać
Co do P.Kasi owszem malowałam sie u niej na swój ślub byłam zadowolona czterokrotnie ale prawda taka nic nowego nie wprowadza ale jest ok zraziła mnie w tym roku jak malując się u niej usłyszalam takie cos
jej pracownica mówi: "wypisala sie nam Pani....... tylko mogła wczesniej zadzwonic a tak to trzeba czekać na kolejną klientkę"
P.Kasia;" Nie przejmuj się Marzenko one i tak do nas wrócą bo tak naprawdę nie ma lepszej wizażystki w Łomży niż Ja i pójdą sobie raz albo dwa i potem wracają w moje łaski, robie najlepszy makijaż"
Porażka ludzie jak tak można mówic jak siedzi kilka klientek jaki trzeba mieć tupet
Od tamtej pory zmieniłam wizażystkę i jest niebo lepsza i skromna
Taka jest prawda i moje zdanie na ten post

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie to, żebym się czepiał. Wiecie kiedy pis pozbędzie się ze swoich szeregów komunistów i bandytów?

super

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org