czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
...gdzie PiSlamska wścieklica..?

ja ci moge saperka wykopac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...gdzie PiSlamska wścieklica..?

Autor: clarisa86 (---.play-internet.pl)
Data: 28-08-11 19:14


w tym to ja Tobie przyznam racje ( nieśmiała ) koleżanko

gg .. może to i dobry pomysł ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...gdzie PiSlamska wścieklica..?

tear studniof nie kopio :)
Tera je moda na wodociongi :):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...gdzie PiSlamska wścieklica..?

ps. dodam, że znajomy robił to w silniku 1,9TDi w Caddym z pompowtryskami. Krzywki wałka rozrządu były starte, a popychacze wyrobione, w jednym nawet dziura. Objawia się to cykaniem, klekotem, stukami. Wymienione zostały: wałek rozrządu, popychacze, łożyska ślizgowe, uszczelka dodatkowo olej, i rozrząd. Po tym zabiegu silnik pracuje bez zarzutu. Jeżeli będziesz chciał, to dam Ci namiary na tego mechanika. Oczywiście może być coś innego. Myślę, że z diagnozą nie miałby większego problemu. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...gdzie PiSlamska wścieklica..?

Jeśli możnaby było byłbym wdzięczny. Z tym cykaniem (mozna to nazwac stukaniem chociaz nie tak uporczywym) jest róznie. Raz cyka cały czas. Czasem zdarza sie ze nie cyka na zimnym po np dniu postoju. A tak powyzej 2500rpm nic niepokojącego nie słychac. Mechanik to sprawdzał i nie wie do konca skąd ten stukot dochodzi. Czytałem wiele opinii i wiekszosc ludzi na forach stawia wlasnie na popychacze. Dziękuje i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...gdzie PiSlamska wścieklica..?

Postanowiłem poruszyć temat w myśl zasady, że klient ma prawo zaopiniować publicznie miejsce/lokal które odwiedza (obiecałem to także pani kierownik ośrodka). Byliśmy z grupą przyjaciół w miejscu wyżej wymienionym. W niedzielę postanowiliśmy popływać rowerkami i kajakami. Była godzina 12.00 Niestety pani kierownik ośrodka (Lucyna) stwierdziła, iż oczekuje w restauracji na obiedzie księży i dlatego w dupie ma nasze oczekiwania. Nie będzie się interesowała sprzętem, bo nie ma na to czasu. Z zainteresowaniem obserwowałem jak przez ponad 2 godziny panie oczekiwały tej wizyty spalając chyba co najmniej ze 2 paczki papierosów na werandzie na zapleczu (Lucynka z resztą personelu). Obiecałem poinformować, o tym właścicielkę -Panią Danutę, więc to czynię. Przez kilka godzin wszystkie rowery, kajaki były unieruchomione, bo taki był kaprys miała pani kierownik Lucyny. Tadeusz, Danuto Wasz ośrodek zaczyna umierać ........... nie widzicie ??





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...gdzie PiSlamska wścieklica..?

A jak jest z wkręcaniem się na obroty?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...gdzie PiSlamska wścieklica..?

Czy w którejś aptece dostanę ketonal bez recepty??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...gdzie PiSlamska wścieklica..?

wszyscy przystojniacy to geje! szukaj brzydala po 1 bedzie sie starał i ze szcześcia spełniał najwieksze zachcianki ;);) 2 zadna koleżanka nie ukradnie takiego osobnika ;-) facetów jak psów trzeba szukać i trochę wiary w siebie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...gdzie PiSlamska wścieklica..?

zdecydowanie polecam panią Marlenę z salonu Sonata. doprowadziła mi włosy do normalności po spaleniu włosów przez warszawskie salony. kolor i ścięcie jest takie, jakie chciałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...gdzie PiSlamska wścieklica..?

Robiąc ósemki to tak jakbyś przecinał drogę, także powodzenia jeśli np. skręcając w lewo z drogi się nie oglądasz. Może było trzeba mniej szpanować na lekcjach a słuchać co instruktor mówi? nie wierze że przez 20h nikt Ci na to uwagi nie zwrócił. Do momentu nauki jazdy nigdy nie miała styczności z tymi maszynami i jakoś bez żadnych problemów zdałam za pierwszym razem. Może zamiast straszyć ludzi i pisać głupoty przyłóż się do nauki? Bo to raczej Ty jesteś niedouczony a nie motocykle popsute, jakoś tyle osób jeździ i zdaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...gdzie PiSlamska wścieklica..?

Exspres, Itex, Grand grają fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...gdzie PiSlamska wścieklica..?

Kszysztof Jerzyna ze Szczecina.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...gdzie PiSlamska wścieklica..?

dużo racji macie i zgadzam się, że przede wszystkim powinni zmobilizować się sami zainteresowani, czyli osoby z Dmowskiego. Z drugiej jednak strony większość rodziców i tak spaceruje z dziećmi i podejście 20 minut z południa na fajny plac zabaw nie jest problemem. A może akurat byłyby huśtawki dla małych dzieci, albo bezpieczne zjeżdżalnie?
Tu już nawet nie chodzi o ten plac zabaw, tylko o to żeby coś zrobić razem i wykorzystać szansę.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...gdzie PiSlamska wścieklica..?

Zapisz dziecko do Alma Mater nad PoloMarket. Świetnie uczą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...gdzie PiSlamska wścieklica..?

No to przy okazji zapraszam na Rebelkę ;-)

http://rebelya.pl/discussion/33930/pod-komza-sie-zbroja/

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org