sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Interesujące....

Dobry Wieczór i Dobranoc idę odsypiać .... ;P

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Interesujące....

Wiadomość z prośbą z tablicy kolegi.
Mam wielka prośbę zostawiłem na Mickiewicza przy szkole nr.7 dwa laptopy jeden w czarnej torbie drugi w czerwono czarnej są dla mnie bardzo ważne bo są tam zdjęcia od poczatu życia Blanki dla uczciwego znalazcy jestem w stanie zwrócić ich równo wartość. 503 376363

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Interesujące....

Gdzie jest duży wybór maszynek do strzyżenia włosów (z głowy)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Interesujące....

Uwaga Nagroda 2000zł !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Interesujące....

no i jak tam dziewczyny? chcialabym poznac odczucia innych na temat tego salonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Interesujące....

MIEJSCE 270 | LICZBA GŁOSÓW 6341


Żenua

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Interesujące....

ale od kilku dni ani jedno miejsce w dół nie spadło...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Interesujące....

Witam!
Potrzebny mi namiar na kogoś konkretnego,posiadającego samochód z HDS-em.Do przewiezienia jest ładunek ważący 700-800 kg,a więc nie musi to być duży samochód.
Droga niezbyt odległa.Wszystko w okolicach Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Interesujące....

clarisa86 konkretnie było napisać przynajmniej w w jakim przedziale wiekowym szukasz a co poniektórzy boja się podejść do ładnej dziewczyny myśląc zakładając że nie maja szans.
Spodziewałem się że nie będziesz mogła oderwać się od gg kilku facetów do Ciebie napiszę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Interesujące....

Pieski mają codziennie do czynienia z ludźmi więc na pewno nie zdziczeją, są przyjazne ,nie ma szansy żeby zdechły z głodu - codziennie są karmione przeze mnie wraz z koleżanką i ludzi , którzy mieszkają obok ich schronienia, Może znajdzie się ktoś kto chciałby przygarnąć pieska . Schronisko jest tylko i wyłącznie ostatecznością .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Interesujące....

wystarczy zadzwonic do ekretariatu szkoly w ktorej zdawales egzamin i zapytac:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org